Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mercator vinjeta za pike – nateg in zavajanje kupcev

Mercator vinjeta za pike – nateg in zavajanje kupcev

Sem bila zaprisežena mercatorjeva stranka, danes pa so me totalno razbesnili. Oglašajo, da je možno za zbrane pike kupiti vinjeto, objavljene imajo trgovine, kjer je vinjeta na voljo. Torej grem danes v eno od teh trgovin, da izkoristim pike in kupim vinjeto, in doživim hladen tuš: žal, nam jih je zmanjkalo. In kaj naj zdaj? Grem do druge trgovine, kjer naj bi prodajali vinjeto, isto. Zmanjkalo. Kličem brezplačno telefonsko številko in doživim zelo arogantno in nesramno obravnavo. Ženska nesramno: “ja, gospa, midve ne bova nič zdaj rešili.” Ne vem, zakaj je sploh tam, jaz se na svojem delovnem mestu vedno maksimalno potrudim za stranko, če pa ne morem pomagati, sem pa vsaj prijazna. Ji povem, da oglašajo na spletni strani, da prodajajo vinjete, pa mi zabrusi: “Ja, to je do odprodaje zalog.” Ne, ni, ker to nikjer ne piše! Danes imam pravico izkoristiti pike in danes imam pravico kupiti vinjeto za pike. In oni bi jih morali dovolj naročiti. Potem sem jo prosila, če lahko poizve, kje jih še imajo, v katerih mercatorjevih trgovinah, in spet nesramno: “Ja, gospa, tega pa jaz nimam, tega vpogleda, veste.”

Skratka, Mercator zavaja!!! In ima nesramne zapsolene na klicnem centru.

Sem delal prek studenta na klicnem centru za mercator. Na brezplacni stevilki ne morejo videti kje so se vinjete, lahko eni sami se pozanimate, tam majo druge podatke npr stanje pik, kolko ste porabli na zeleni kartici, reklamacije in pripombe/pohvale in vas lahko kvecjemu le prevezejo na drugo telefonsko stevilko do 16h, po 16h ne delajo vec tam na prevezavah tako da ce rece da nima vpogleda pol res nima

Jaz sem jo kupila na pike preteklo soboto, me pa vseeno čudi, da jim jih je zmanjkalo.

nova
Uredništvo priporoča

To je bilo ob 13. uri. In lahko bi me prevezala. Pač se ji ni dalo. In lahko bi bila prijazna, je pa bila nesramna.

Misliš, da lažejo? Da jih imajo in jih nočejo prodat? Jaz sem še zbirala pike, saj je danes zadnji dan. In še zdaj imajo objavljeno, in nas vabijo, da kupimo vinjeto. Ne vem, sem si splanirala, da bom teh 50 € porabila za vinjeto, zdaj pa bom morala kupiti vinjeto drugje, in si delat brezvezne zaloge za 50 €. To mi ni všeč, ta odnos pa še manj.

Si bila pa dober kupec, če si zbrala za vinjeto. Jah, tebe Mercator ne bo več videl, to mi je jasno. Nikoli več.
Tudi meni se je pred leti ena trgovina tako zamerila. Zaradi nečesa drugega sicer.
Zdaj nosim svoj denar drugam in cela moja družina.
Praga tega trgovca nisem nikoli več prestopila.

Nič jim ni zmanjkalo vinjet. Še v soboto jih je imela v kovinski kaseti vse polno vinjet skritih pod pultom.
Jutri, ko ne bo več možno koristit pik, bodo vsepovsod spet vinjete na voljo 🙂

jst sem jo kupil prejšen teden na pike in mi je trgovka nekaj zamomljala, da so že pri koncu.

Jaz sem jo kupila včeraj, tudi na pike. V katerem kraju pa si?

Jaz sem jo tudi danes kupil na flike. 11 flik je bila, ampak ne v merkatorju.

______________________

To je bilo ob 13. uri. In lahko bi me prevezala. Pač se ji ni dalo. In lahko bi bila prijazna, je pa bila nesramna.
[/quote]

Moznosti sta dve: -je bla novinka pa ni mela pojma kko se preveze ampak v takih primerih bi mogla tebi rect da pocak na liniji pa bi se pozanimala
-se ji ni dalo ubadat s tem

Za v bodoce ce bos kaksna stvar ki ti je ne bodo znali povedt lepo rec da naj te prevezejo, ker ves da se to da ali pa naj ti kr direktno dajo kontaktno stevilko od nekoga, ki ti bo lahko to povedal.

Z vztrajnostjo se pride marsikam!

Moznosti sta dve: -je bla novinka pa ni mela pojma kko se preveze ampak v takih primerih bi mogla tebi rect da pocak na liniji pa bi se pozanimala
-se ji ni dalo ubadat s tem

Za v bodoce ce bos kaksna stvar ki ti je ne bodo znali povedt lepo rec da naj te prevezejo, ker ves da se to da ali pa naj ti kr direktno dajo kontaktno stevilko od nekoga, ki ti bo lahko to povedal.

Z vztrajnostjo se pride marsikam!
[/quote]
Očitno nisi bil na klicih tam 😉

Lep pozdrav,
bivši sodelavec.

Nevem v katerem klicnem centru si biu 😉 ker ni sam 1

Kupil dobre pol ure nazaj na Celovški 163.

Takšne stranke so pa resnično mokre sanje vsakega trgovca… :))))


Primarni klicni center je samo eden, torej zraven sedeža podjetja. Dodatno podporo pa nudi tudi podjetje zunanjega klicnega centra(ali mogoče sedaj že več teh).

glede na to da je folk v sloveniji navajen dobit vse zadnjo sekundo, je čisto možno da so kje danes že pošle… zavajanje? če je bilo to čas cel mesec, zavajanja ni…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Primarni klicni center je samo eden, torej zraven sedeža podjetja. Dodatno podporo pa nudi tudi podjetje zunanjega klicnega centra(ali mogoče sedaj že več teh).
[/quote]

Js nism biu v primarnem;) ampak v “najetem”

V maxiju na trafiki so jih imeli se ob 13-ih. Jaz sem povprasala v dveh trgovinah kat direktno in sem jo dobila.


In ? V mercatorju jih je zmanjkalo na ;jo pa idi kupit na petrol tam jih imajo;kera butara babja

Danes klicala klicni center.
In so mi dali zelo uporabne informacije glede mojega problema.

In nekaj ur kasneje brez težav kupila tudi vinjeto.

Js nism biu v primarnem;) ampak v “najetem”
[/quote]

tudi jaz:):) na brdu??
imeli smo vec narocnikov ampak dalec najbolj neznosne so bile pa mercator stranke! (saj se vidi ze po avtorici posta)

tudi jaz:):) na brdu??
imeli smo vec narocnikov ampak dalec najbolj neznosne so bile pa mercator stranke! (saj se vidi ze po avtorici posta)
[/quote]

Niso neznosne stranke. Zahtevajo samo tisto kar so jim pisno zagotovili in ne izvedli. Malo reda prosim..

Če si zvesta stranka, potem veš, da je bil danes norhaus, ravno zaradi takih, ki zadnjo sekundo kupujejo. Kupila sem vinjeto v mercatorju 14 dni nazaj, unovčila pike in ravnokar oddala spletno naročilo pri njih. Jutri grem nafilat urbano, ker vem, da ne bo gneče v trafiki. Al pa, če grem v špar, imajo ravno neke nove nalepke….

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Pa si pomislila, da pred 14 dnevi še nisem imela dovolj pik za koriščenje bonitete? Zadnji dan je bil danes, tako za nabiranje pik, kot za koriščenje in za nakup vinjete.

New Report

Close