Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Znane Slovenke, ki imajo mlajše moške

Default avatar

Lej no

Niso vse ženske tako neumne, da bi prenašale stare in tečne dedce, ki za seks rabijo viagro:-)

http://novice.over.net/clanek/zabava/e ... ajse-moske

Pa nikar se zgražat, saj se tudi ne zgražamo, ko ima dedec 20 let mlajšo babo, nekateri še več kot 20. Tudi žensko pomladi mlajši lover, da ne boste mislili, da samo moške pomladijo mlade bejbe.
Default avatar

So what

Prav imajo:))))
Default avatar

Tudi ena taka

Jaz imam mlajšega, ampaj samo 5 let. To najbrž še ni prevelika razlika, kajne?
Default avatar

Bom kar iskrena

To, da so moški toliko let mlajši od ženske, se mi ne zdi normalno. Izpade kot da fantki iščejo mamico.
Default avatar

Tddhj

Ostali so videti kr kul,natasa Barbara Gračner pa res zgleda k ena mama temu fantku. Pa s je ni šturbej že prej mlatil preden sta se sploh poročila? Prav postarala se je poleg njega. Upam,da je s tem novim bolj srečna
Default avatar

general Glanzkopf

S stališča evolucije je to pravilno, saj moški umre mlajši. Tiste, ki si domišljate, kako ste prave babe, ker imate starejšega, boste na stara leta vse vdove ene 20 let.
Default avatar

matjazko

general Glanzkopf je napisal/a:
S stališča evolucije je to pravilno, saj moški umre mlajši. Tiste, ki si domišljate, kako ste prave babe, ker imate starejšega, boste na stara leta vse vdove ene 20 let.
Jah, ampak ni v rodni dobi! Narava se ozira na plodnost, ampak tudi to ne bo čisto držalo, ker višje razviti sesalci, tudi pri kitih npr., starejše generacija "babic" skrbi za naraščaj "vnukov" (posredno za svoje gene). Iz golega reproduktivnega vidika bi bile neplodne ženske resda "neuporabne" in na koncu življenjske poti. V naravi se skotena žival recimo takoj postavi na noge in hitro začne skrbeti zase.

Mislim, da je pri teh ženskah, ki imajo 10 in več mlajše partnerje bolj težava osebne psihološke narave, strah pred staranjem in čustvena nezrelost. Moški pa imajo nerazčiščen odnos z materjo:

15 Men With A Mother Complex
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

jinn

Hja, lepo, če se ujamejo. Sama kakršnihkoli predsodkov nimam, ampak se mi zdi, da več kot 10 let razlike (ali da je toliko moški starejši ali pa ženska od moškega) ne paše skupaj (izjemoma da ja).
Default avatar

Sama menim enako

matjazko je napisal/a:
Jah, ampak ni v rodni dobi! Narava se ozira na plodnost, ampak tudi to ne bo čisto držalo, ker višje razviti sesalci, tudi pri kitih npr., starejše generacija "babic" skrbi za naraščaj "vnukov" (posredno za svoje gene). Iz golega reproduktivnega vidika bi bile neplodne ženske resda "neuporabne" in na koncu življenjske poti. V naravi se skotena žival recimo takoj postavi na noge in hitro začne skrbeti zase.

Mislim, da je pri teh ženskah, ki imajo 10 in več mlajše partnerje bolj težava osebne psihološke narave, strah pred staranjem in čustvena nezrelost. Moški pa imajo nerazčiščen odnos z materjo:

15 Men With A Mother Complex
Se popolnoma strinjam 🤨
Default avatar

Uff

Kot matere s sinovi.

Ajde 5let mlajši je še nekako "ista generacija", več kot to je pa čisti "i want my mommy" privesek na že povešen jošk.
Default avatar

Malo miru

Sej malo miru na stara leta si pa tudi me zaslužimo:)
Default avatar

general Glanzkopf

Ja zdaj boste pa večno samski ocenjevali duševno stanje ljudi v srečnih zvezah.
Default avatar

yes ja idiot

Ja zdaj boste pa večno samski ocenjevali duševno stanje ljudi v srečnih zvezah.
idiod
Default avatar

Jahman

Ženske se hitreje postarajo pa hitreje se jim zmanjša plodnost, torej ne, ni normalno. Drugo je pa goli sex, žal pa v članku ni dost pravih milfic. Ideal je moški 2-12 let starejši od partnerke.
Default avatar

general Glanzkopf

Ja ja, drk.ači že veste, kaj je dobro za ženske v srečnih partnerstvih. Ste prebrali v Bravotu.
Default avatar

Zadeve so jasne

Lej no je napisal/a:
Niso vse ženske tako neumne, da bi prenašale stare in tečne dedce, ki za seks rabijo viagro:-)

http://novice.over.net/clanek/zabava/e ... ajse-moske

Pa nikar se zgražat, saj se tudi ne zgražamo, ko ima dedec 20 let mlajšo babo, nekateri še več kot 20. Tudi žensko pomladi mlajši lover, da ne boste mislili, da samo moške pomladijo mlade bejbe.
Predvsem jim gre za trde tiče.
Ko sem bil sam mlajši sem tudi sam raje natepaval stare in izkušene milfarce, 10-15-20 let starejše.
Default avatar

general Glanzkopf

Stari dedci ste za odpis, pa lahko pesnite, kar hočete. Mladi junfri pa raje tu visite, kot da bi babe žgali, čas vam teče, idioti. ded je pri 50 na pol mrtev.
Default avatar

Preveri

Stari dedci ste za odpis, pa lahko pesnite, kar hočete. Mladi junfri pa raje tu visite, kot da bi babe žgali, čas vam teče, idioti. ded je pri 50 na pol mrtev.
Hehehe. Če je tvoja mama imela takšnega, še niso vsi pri 50 pol mrtvaki.