Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek strah pred staranjem

strah pred staranjem

Se še koga loteva strah pred staranjem? Ženske 30+ imate že kej knedla v grlu, ko veste da gre samo še na slabš in starejše. Jat sem 32 let stara in zadnje čase zelo obremenjena s tem…

Ja, po tridesetem se začne grozno slabšati.jaz jih imam zdaj 57 in povem ti – groza od groze.
Lase in obrvi si barvam, ker drugače sem siva.
Zobe so na izpadanje.
Koža na obrazu je napeta, ker sem se zredila.
Joški so še kar.
Celulita niti ni dosti.Greš na morje in porjaviš po nogah, pa se manj pozna…
Drgač pa – je kar fajn.Delaš kar ti paše.Moških ti ni treba lovit, ker ga že imaš.Otrok ti tudi ni treba delat, ker že so.Tako da pol vsakodnevnega dela ti je prhranjenga.

Strah pred staranjem prežema vse te, ki tu gor dan in noč (samo) govorijo o sexu. Zanimivo: večina jih ve, kdaj je prvič. Noben pa ne, ali je bilo ravnokar zadnjič.

Skreni dol in začni živeti. Sicer bodo podobne misli začele moriti tudi tebe.

Jst pa komaj čakam da se postaram

Da grem iz tega sveta in potem upam da pridem še v večje sranje od sveta kot je ta

Pri teh rosnih letih razmisljas o tem?? Kaj pa gre na slabse? Upam,da ne govoris o plehkem fokusu na kozo in tonus. Prevec si koncentrirana nase. Ti manjka obveznosti? Ciljev? Druzino imas oz vsaj snujes? Ker z druzino clovek odraste,dobi zadolzitve in izgubi necimrnost. Vsaj naj bi ker ugotovi,da je mnogo drugih stvari pomembnejsih od videza ali kako stvari izgledajo. Bistvo vsega je drugje. Leta prinesejo neprecenljivo modrost,ki jo lahko podarimo svetu v skupno zakladnico.

New Report

Close