Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko krat po 25 letih skupnega življenja?

Koliko krat po 25 letih skupnega življenja?

Sem se malo zamisel. Zanima me,pari , ki ste že skupaj več kot 25 let , koliko krat na mesec sexsate z svojimi ženami? Pa prosim po resnici….

Za nas bi bilo bolj smiselno vprașanje kolikokrat na leto.

Čisto po resnici; dva do trikrat na mesec.

Dva do trikrat na teden. Stara malo čez 40. Skupaj sva že od srednje šole, poročena pa 19 let.

Čist odvisno…včasih 4 x na mesec, spet naslednji mesec pa pride teden ko 4x na teden..Si zrel, imaš skrbi, odgovornosti, težave in seveda leta. Vse to vpliva.

Mogoče bi še avtor napisal svoj primer? Sem daleč od 25 let skupnega življenja pa lahko rečem, da je seksa trenutno zelo malo pa v tem ne vidim nič slabega, pač imamo različna obdobja tako moški kot ženske, skrbi, hormoni, nesoglasja itd. Ni se ti treba primerjat z drugimi, ker leta nimajo veze, vsak par je v drugačni situaciji, deluje drugače.

Jaz bi rekla 1-2 krat na teden. Vmes je pa en kup obveznosti, služba, dežurstva itd… in enostavno samo padeva v posteljo. Pa še to ponavadi z nekajurno razliko.

Da še jaz odgovorim . Oba stara 48 skupaj 25let . Nekje 10 x na mesec.

25 let poročena, oba 50. okoli 5x na mesec. vse v življenju ima svoj čas. Sex pri nama ni bil še nikoli tako izpolnjujoč in močan.

Pamet v glavi, pa razumevanje in empatija hodita vštric. Kje ste tak šni moški??

Star in nepismen.

Povedano zgoraj.

Ne da se mi, nimam želje – 50+

Po raku na prostati: nič več.

Pamet v glavi, pa razumevanje in empatija hodita vštric. Kje ste tak šni moški??
[/quote]

Sem ženska :))

PRI NAŠI HIŠI SMO DOKAJ V FORMI: ŽIVIVA NA SOCIJALI,SPOČITA ,SEX JE OBVEZEN 2X NA DAN,ČEPRAV SE BLIŽAVA 55 IN 40 LETU-DOBRO DELUJE ZAŠČITA.
NIČ KAJENJA IN ALKOTA TER LJUBIC,PA BO KORENJAK DELOVAL-PAZITE NA OBRABO KORENJAKA POSEBNO NA PREGRETJA PRI DRSANJU.
L.p.

Uh, midva pa kar redno, 10-15 x mesec, en teden manj zaradi kontra turnusa ampak nadoknadiva čez vikend… ve moja da sem baraba 🙂 če česa ni doma se pa drgje “nabavi” 😀 .. sva pa over 25 skupaj

Baraba, da slučajno tvoja drugje ne išče..

Pa naj… nimam težav s tem… le kaj bi ti dal da si tak flegmatik in pozitivc kakor sem jaz 😀

evo formule: doma samo za 29.02. … če to zamudiva pa ob otvoritvi olimpjskih iger ☺
drugod pa 24 / 7


Skupaj 20 let. Sexava različno. Lahko 1x tedensko ali 1x mesečno, lahko 4 dni zapored, potem pa zatišje…

Po 24 letih, skoraj nikoli. Mož ima ptehizer izliv in libido je na nuli, moj skoraj tudi. Če mam željo, poskrbim sama zase in to je to. Mislim da že vsaj eno leto nisva. Pa mi nič nd manjka.

Oh kje
Midva nisva ze ,10 leto tece.

Najprej je bil dnevnik, nato tednik, nato mesečnik, sedaj pa so samo še izredne izdaje.

Midva skup od mojga 16. leta, njegovega 25. Na zacetku veze 1-2x na dan. Kasneje so bile nosecnosti, mali otroci, utrujenost, a sva vseeno ene 10x mesecno. Sedaj so otroci zrasli, imava vec casa zase, spet sva postala partnerja, ne samo starsa. Moj libido je zrasel po 35. letu. Sexsava skoraj vsak dan, v casu menstruacije par dni ne, ker meni ne pase. Stejem pa ne. V bistvu je men zdaj bolj fajn, se nisva se navelicala. Res pa sva se mlada, ker sva se res zgodaj porocila.

New Report

Close