Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mandela effect obstaja imam dokaz!!!!

Mandela effect obstaja imam dokaz!!!!

Mandela effect je resničen in to sem danes ugotovila. Za vse tiste ki ne vete kaj je Mandela effect je ko se spomneš neke stvari npr kake scene iz filma ali pa napisa potem pa pogledaš to stvar in je ta scena spremenjena, ni tako kot ti je ostala v spominu. Lahko bi rekli photoshop ampak ko pa kdo najde 30 let staro kaseto in je na njej drugačna scena kot tista ki si si jo zapomnil je pa malo čudno. Moj dokaz da je Mandela effect resničen je sledeč. Gledala sem svoje stare slike in našla eno od poletja. Ta slika je bila posneta poleti 2015 še spomnem se s katerim telefonom sem se slikala. Ta telefon se mi je potem uničil nekje jeseni. In pogledam sliko zdaj pa vidim v ozadju slike takšno modro mini darilno škatlico ki sem jo dobila za božič decembra 2015. Kako je lahko na sliki posneti poleti 2015 predmet ki sem ga dobila decembra 2015????? Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da se to skatlico dobila za božič ker se točno spomnim in ni nikakor možno da bi se lahko pojavila na tisti sliki. Jaz od danes naprej verjamem v ta effect. Velikokrat se mi je že zgodilo da sem si nekaj zapomnila in potem ko to spet vidim je drugače. To je norooo. A se je še komu kaj podobnega zgodilo ali sem edina????

Veš, kdaj je ključno, da se zavedamo, da obstaja možnost, da smo določene detajle dojeli drugače, kot so se odvili – naj bo v časovnem ali pomenskem smislu? V medsebojnih odnosih. Tega se je dobro zavedati, preden vlečemo ključne poteze, s katerimi lahko prizadenemo druge.

Pogovor lahko reši nejasnosti.

A si včerej gledala X files? 😀

eh pred leti smo že imeli debato
je tisto na ozadju res škatlica ali mogoče kaj čisto drugega?

ali si to dobila za božič pred novim letom 2015?


Sem brala tisto temo in je blo kr zanimivo. Drugače sem pa dobila tisto skatlo decembra 2015 za bozic od babice. Na sliki je pa tista skatla 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ker jo se vedno imam in sem jo danes slikala iz daljave in izgleda identično.

Si jo pač dobila za božič 2014. Ali pa je na sliki kaj drugega. Ljudje si narobe zapomnimo nekaj, potem pa iščemo vanzemaljske razlage za naš pokvečen spomin.

Ko se boste ljudje spoznali (se zavedali), da smo samo delček ekspeimenta.
In da je vse kar se dogaja in nas obdaja FIKCIJA, vam bo postalo še marikaj razumljivo …

točno tak, se grem stavit, da je bil december 2014, pa si zamešala, ker se je seveda praznovalo novo leto 2015.

točno tak, se grem stavit, da je bil december 2014, pa si zamešala, ker se je seveda praznovalo novo leto 2015.
[/quote]

Po moje ni zamešala, pojdimo po korakih …

1.Dotično sliko je slikala POLETI 2015 s telefonom,

2. ki se ji je pokvaril JESENI 2015.
Kdaj se nam pokvari telefon, se vsi več ali manj dobro zavedamo/ spomnimo, ker potem kupimo novega in imamo tudi dokaz (račun za nov telefon).

3. Zdaj januarja 2018 pa je opazila na sliki iz POLETJA 2015, ki jo je naredila s telefonom, ki se je pokvaril JESENI 2015 …. ŠKATLICO, ki jo je dobila DECEMBRA 2015.
Torej, 2 ali 3 mesece za tem, ko se ji je POKVARIL telefon.

4.Da bi avtorica zamešala december 2015 z decembrom 2014 ne verjamem, ker ima tu dokaz – TELEFON, ki se ji je pokvaril JESENI 2015 …. slika pa je bila narejena 2 ali 3 mesece PRED tem, ko se ji je pokvaril telefon.

Torej?

Vedno ko nekje slisim ali preberem Mandela me kar zmrazi, ko se spomnim, kaj so on in njegovi dedici naredili iz nekoc cvetoce JAR.

Oni mandela se je vrnil iz onostranstva in zdaj spreminja stare slike.

Meni sta se zgodili dve stvari:
1. Prepričana sem, da je bila sobota pred davnimi leti, ko sva z možem začela hoditi skupaj. En teden prej, tudi sobota, je imela moja mami rojstni dan, sva se spoznala.
Zadnjič pa gledam koledar za tisto leto in kaže, da je bil na ta dva datuma petek. Ne morem verjeti!
2. Pred leti smo se selili. Točno vem, da sva med dopustom vse preselila, otroci so bili na morju. Tisti dan, ko so se vrnili, smo šli še v stanovanje, da se od njega “poslovimo”, vsa roba je bila že v hiši, za spomin smo se slikali. Vem, kako so bili otroci oblečeni, zagoreli, prav z morja, takrat smo bili zadnjič skupaj v stanovanju. Nedavno pa gledam slike in me skoraj kap: jasno se vidijo omare v predsobi, ki sva jih že prej preselila!

Mi je dalo misliti…

Napišite še kaj, zelo zanimiva tema je tole.

Po moje ni zamešala, pojdimo po korakih …

1.Dotično sliko je slikala POLETI 2015 s telefonom,

2. ki se ji je pokvaril JESENI 2015.
Kdaj se nam pokvari telefon, se vsi več ali manj dobro zavedamo/ spomnimo, ker potem kupimo novega in imamo tudi dokaz (račun za nov telefon).

3. Zdaj januarja 2018 pa je opazila na sliki iz POLETJA 2015, ki jo je naredila s telefonom, ki se je pokvaril JESENI 2015 …. ŠKATLICO, ki jo je dobila DECEMBRA 2015.
Torej, 2 ali 3 mesece za tem, ko se ji je POKVARIL telefon.

4.Da bi avtorica zamešala december 2015 z decembrom 2014 ne verjamem, ker ima tu dokaz – TELEFON, ki se ji je pokvaril JESENI 2015 …. slika pa je bila narejena 2 ali 3 mesece PRED tem, ko se ji je pokvaril telefon.

Torej?
[/quote]

zakaj ne bi mogla zamešati decembra 2014 z decembrom 2015?
škatlico je dobila decembra 2014, jo slikala poleti 2015 in jeseni 2015 je telefon crknil
ona pa iz nekega sebi lastnega razloga misli, da je škatlico dobila šele decembra 2015

naš spomin je tisti, ki ni zanesljiv

v tem je ves keč

Po moje tudi ni zamešala.

:D

Bo še kdo kaj napisal o tem? Zanimivo…

Po moje ni zamešala, pojdimo po korakih …

1.Dotično sliko je slikala POLETI 2015 s telefonom,

2. ki se ji je pokvaril JESENI 2015.
Kdaj se nam pokvari telefon, se vsi več ali manj dobro zavedamo/ spomnimo, ker potem kupimo novega in imamo tudi dokaz (račun za nov telefon).

3. Zdaj januarja 2018 pa je opazila na sliki iz POLETJA 2015, ki jo je naredila s telefonom, ki se je pokvaril JESENI 2015 …. ŠKATLICO, ki jo je dobila DECEMBRA 2015.
Torej, 2 ali 3 mesece za tem, ko se ji je POKVARIL telefon.

4.Da bi avtorica zamešala december 2015 z decembrom 2014 ne verjamem, ker ima tu dokaz – TELEFON, ki se ji je pokvaril JESENI 2015 …. slika pa je bila narejena 2 ali 3 mesece PRED tem, ko se ji je pokvaril telefon.

Torej?
[/quote]

Tole si vse ful lepo po korakih opisala. Super, ker se vidi da nekateri ne kapijo ma nič.

Mozgani nas vsak dan varajo. Tudi tebe avtorica.

o mandela efektu tumbajo samo narciski, ki niso sposobni sprejeti dejstva, da smo zmotljivi, da je spomin skrajno nezanesljiv in da je v resnici enostavno bilo drugače, kot se spomnijo.

dejstvo je, da so spomini zadnja stvar, na katero se lahko človek zanese. spomini so lahko potvarjeni, lahko po poustvarjeni. tale tu ima foto dokaz, da je škatlico dobila že leto prej, kot misli, pa še vedno razlaga nekaj o mandela efektu

se kdo spominja da je helena blagne umrla za rakom pri 51 letu?

Ti nisi normalen. Helena Blagne je še kako živa.

da smo takoj po osamosvojitvi ziveli v drugi švici. zdaj pa smo pa v sloveniji

Mandela efekt je resničen …

se mi je zdelo zabavno prebirati o tujih prigodah, dokler nisem slučajno odkril slovenskega primera. In sicer … ko sem bil majhen, mi je mami dostikrat brala pravljico “Čuri muri iz Afrike” od Toneta Pavčka.

No, knjiga “Čuri muri iz Afrike” ne obstaja (več). Kako se ta otroška knjigica imenuje zdaj, poglejte v spletni trgovini Mladinske knjige:

http://www.emka.si/juri-muri-v-afriki/PR/1240533

hehe vedno je bil juri muri
čuri muri je bil samo najbolj znan verz iz pesmice
imam original knjigo še vedno doma

Imaš pač slab spomin. 🙂 To še ni Mandella efekt.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close