Najdi forum

CVETO- prosim za nasvet

Pozdravljeni,
imam težave z cca 6 let starim pralnim strojem Gorenje WA60119. Bobna mi ne obrne,vse ostalo deluje. Javi pa mi napako F4 ,lučke pa 4 krat za pored utripnejo in nehajo..potem ponovijo…kaj bi to lahko bilo in koliko bi stalo popravilo,ker ne vem kakšno ceno si ne morem privoščit. Mi lahko kdo pomaga? Pozna kdo kakšnega zanesljivega serviserja,ki pride dokaj hitro in tudi temeljito popravi….

najlažja pot je gorenje servis.
če gre za inverter motor(potem elektronika start 110 eur)
če pa je krtačasti motor pa malce ceneje
seveda je treba ugotovit napako, in potem izhajat iz situacije…
moja smer na pamet(krtačasti motor, cca 60 eur(delo material)), odvisno od servisa…(potni,manipulativni stroški,material,delo)

Pozdravljeni g. Cveto,
težave takrat smo porihtali,bile so krive krtačke,ki so bile hudo obrabljene. Zamenjali jih in stroj mi je do danes deloval skoraj brezhibno. Težava se je občasno pojavila pri vratih stroja. Ni se jih dalo kar tako odpreti,stroj pa je obstal tik pred koncem,javljal ni nobene napake. Morala sem ga ugasniti in čez cca 5.min se je po večkratnem poizkusu odpiranja vrat le odprl.
Danes zjutraj pa sem dala prat belo in opral ni niti do konca,vmes je le lahno škrtnilo v stroju,sin je bil v kopalnici ni pa videl,da bi potem javljalo kakšno napako. Stroj sedaj ne glede,da pride elektrika v njega ne daje od sebe nič. Ne zasveti se nobena lučka,skratka nič od nič. Kaj bi lahko bilo narobe? Hvaležna bom za vsak nasvet

nova
Uredništvo priporoča

napaka na elektroniki…

New Report

Close