Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sex v mestu serija

sex v mestu serija

Nikoli tega nisem gledala. Ko je prišlo ven, sem gledala mogoče dvakrat po 15 min. Vedno ser mi je zdelo brez veze. Vidim, da se stvar kar naprej ponavlja. Ljudje očitno gledajo? Je z mano kaj narobe, da mi ni všeč?

Ne ker to je namenjeno moderni ženski, da se pouči kako prvo šiht potem pa kurbarija.
POtem ko so že ovenele bi pa imele otroke.

Rajši povej, kaj TI gledaš, bomo lažje ocenile, če je s teboj kaj narobe ali ne.

nova
Uredništvo priporoča


Jaz tega sranja tudi ne gledam. Avtorica je spraševala, če kdo gleda in naj ji razloži,kaj je dobro.Tako jaz razumem.

tud men neki ni štimalo pri tem filmu, verejtno sem se naveličal teh ameriških for v filmih, tako, da nisem do konca gledal filma pa sem velik ljubitelj sexa v mestu in tud na vasi…

Gledal pred leti skupaj z ženo.V mojih očeh vse skup smešno, v njenih…izobraževanje ???

Pred leti sem gledala par nadaljevanj. Ni mi potegnilo,sploh.

Jaz pa gledam samo zaradi tega, ker se dogaja v mestu, ki predstavlja moje sanje. Kaže ulice, kavarne, stanovanja NY. Mi predlagate še kak luštni film, ki se dogaja v NY?


Jaz tega sranja tudi ne gledam. Avtorica je spraševala, če kdo gleda in naj ji razloži,kaj je dobro.Tako jaz razumem.
[/quote]

Sprašuje, če je z njo kaj narobe, da ji ni všeč. Na podlagi tega enega podatka težko ocenimo, če i kaj je z nj narobe, bo morala še napisat, kaj je njej všeč in kaj gleda.

evo moški pogled…..v dveh kratkih stavkih razloženo vseh pet ali ne vem koliko sezon nadaljevanke in mislim, da vsaj dva filma. babe nakladajo deset let, pa še ne vedo za kaj se gre, v dveh stavkih z moške strani povedano vse.

Bistvo te serije je babji pogled na moške, na čevlje in torbice. :)).
Nakladanje v tri dni. na simpatičen način. To je marsikateri blizu, zato tak fenomen.
Nam ostalim pa je bilo recimo bolj všeč kaj takega- na kraju zločina, pa bonsika pa to :))))

evo moški pogled…..v dveh kratkih stavkih razloženo vseh pet ali ne vem koliko sezon nadaljevanke in mislim, da vsaj dva filma. babe nakladajo deset let, pa še ne vedo za kaj se gre, v dveh stavkih z moške strani povedano vse.
[/quote]

Ne, ne gre za to.
Samantha je lik pohotne radoživke, prepričana da ima na stotite sorodnih duš, naključni moški, ki ji zadišijo za seks, pa jo morajo zapustiti v uri po tistem, ko ji pride. Rada da v usta vse, kar ji priteče pred nos (vključno z dostavljalci hitre pošte).

Carry je zasanjana, danes bi rekli “bloggerka”, saj piše kolumno “Sex and The City” zaNY tedenski modni časopis; zasvojenka z modno usklajenostjo in čevlji .in “Živino”.

Charlotte teži k resnim razmerjem, “modre krvi”, tako tudi vzgojena, v glavi preveč idealistična glede romantike in razmerij. Včasih tudi z malce daljšo lajtungo. Miranda, karieristka, velika ciničarka glede razmerij in moških, na začetku zelo možačaste sorte.

Serija pa skozi vse sezone da jasno vedeti, koliko je katera sposobna zaslužiti za streho nad glavo in ali ima (že) lasten, svoj dom. Imeti lastno večsobno stanovanje v NYC , najdražjem mestu v USA, so mokre sanje marsikaterega Američana….

Ne, ne gre za to.
Samantha je lik pohotne radoživke, prepričana da ima na stotite sorodnih duš, naključni moški, ki ji zadišijo za seks, pa jo morajo zapustiti v uri po tistem, ko ji pride. Rada da v usta vse, kar ji priteče pred nos (vključno z dostavljalci hitre pošte).

Carry je zasanjana, danes bi rekli “bloggerka”, saj piše kolumno “Sex and The City” zaNY tedenski modni časopis; zasvojenka z modno usklajenostjo in čevlji .in “Živino”.

Charlotte teži k resnim razmerjem, “modre krvi”, tako tudi vzgojena, v glavi preveč idealistična glede romantike in razmerij. Včasih tudi z malce daljšo lajtungo. Miranda, karieristka, velika ciničarka glede razmerij in moških, na začetku zelo možačaste sorte.

Serija pa skozi vse sezone da jasno vedeti, koliko je katera sposobna zaslužiti za streho nad glavo in ali ima (že) lasten, svoj dom. Imeti lastno večsobno stanovanje v NYC , najdražjem mestu v USA, so mokre sanje marsikaterega Američana….
[/quote]
Ma niti ni poučna, samo napihuje nek ideal v ženskem svetu. Mogoče nekako sproščene če jo gledaš za hec.
Moški bi morali predstavit ženskam njihov pogled skozi kakšno serijo. Bi bilo zanimivo. Moški so tako simpl bitja, ženske pa preveč dolgovezijo pa zakaj ne bi pa zakaj bi.. ne bi škodilo kaj od njih povzet, bi marsikateri bilo lepše v lafu, brez tega nepotrebnega kompliciranja. :)).


Ma niti ni poučna, samo napihuje nek ideal v ženskem svetu. Mogoče nekako sproščene če jo gledaš za hec.
Moški bi morali predstavit ženskam njihov pogled skozi kakšno serijo. Bi bilo zanimivo. Moški so tako simpl bitja, ženske pa preveč dolgovezijo pa zakaj ne bi pa zakaj bi.. ne bi škodilo kaj od njih povzet, bi marsikateri bilo lepše v lafu, brez tega nepotrebnega kompliciranja. :)).
[/quote]

Žal je kar realna- za prebivalke čez lužo, to je njihov ideal……

Žal je kar realna- za prebivalke čez lužo, to je njihov ideal……
[/quote]
Tudi tu ni kaj dosti drugače.
Ko ženske govorijo o moških.. zabloda. Bi morali kar oni predstaviti te zadeve in razjasnit ženskam kako simpl so. ker če prebereš kakšno knjigo, ki jo je napisal moški o odnosih.. wau.. dosti bolj razumljivo in čitljivo kot tiste ko ženske nakladajo o žensko moških odnosih.


Po moje je s tabo narobe to, da tako zelo dvomiš vase, da moraš po forumih spraševat če je vse v redu s tabo.
Mogoče pa začneš razmišljat v tej smeri, da je ni ene stvari na svetu, ki bi bila všeč čisto vsem …

Sploh je pa Sex v mestu že precej passe zadeva. Včasih za relax čist fajn za pogledat. Se pa ne ukvarjam s tem, če je z mano kaj narobe ali ne, ker kakšno stvar po TV gledam ali pa ne.

Serija Sex and the City ni slaba, če pogledaš 2 dela pač ne moraš dat mnenja. Pa verjetno ste nekateri gledali film in ne serije, film ni tako dober kot serija. Imaš tudi moško verzijo, imenuje se Californication:
https://www.youtube.com/watch?v=jVa1RXyUyxw

Ja ene 20 let je od te serije, tako da se pri nas vidi vpliv na takrat dekleta, danes žene.
Oz, imamo še cosmopolitan…

Manjka še eden del kjer bi jih prikazalo pri 60+ samske, potrebne in tečne.

Še pride na vrsto, ko bo producentom zmanjkalo fedra, pa bodo posneli še to…..

Prej so bile ženske doma, varanja skoraj ni bilo, pridne, decu nosile pir pred tv. Tko je blo nekje do konca osemdesetih. Potem so pa pojavile serije alla Friends, Sex and the City, Desperate Housewives, Cosmo.. tam je itak bila ta scena že ene 20 let prej. Potem so pa še naše posnemale, postale so bitchy ženske z velikim egom, začele sexat, potovat, opijat in vse kar spada zraven.

Pa nimam nič proti takšnemu ženskemu obnašanju, sam mal resnico zgodovine je treba obudit 🙂

Prej so bile ženske doma, varanja skoraj ni bilo, pridne, decu nosile pir pred tv. Tko je blo nekje do konca osemdesetih. Potem so pa pojavile serije alla Friends, Sex and the City, Desperate Housewives, Cosmo.. tam je itak bila ta scena že ene 20 let prej. Potem so pa še naše posnemale, postale so bitchy ženske z velikim egom, začele sexat, potovat, opijat in vse kar spada zraven.

Pa nimam nič proti takšnemu ženskemu obnašanju, sam mal resnico zgodovine je treba obudit 🙂
[/quote]

Varale so že pred temi serijami. Ampak ni se ločevalo za vsako ko se ji je sprdnilo, kateri so varali so to delali diskretno, kuhalo se je doma in so bili vsi bolj zdravi.

Jaz sme serijo gledala, ne obsedeno in ne za vsako ceno, ampak sem jo in mi je bila povečini všeč. To je bilo 15-20 let ali nekaj takega nazaj, danes časi niso več isti, zato tudi serija ne more več aplicirati na ženske na enak način. Verjetno jo sem in tja pogledamo tiste, ki smo jo že takrat, “novih” gledalk je verjetno malo.
Zakaj sem jo gledala? Ker sem ženska, ker sem bila stara ravno prav, neporočena … in ker imam rada lepe obleke in še raje lepe čevlje. Ker sem se strinjala, pa spet v glavnem ne in raje zgražal, ker … Je pa hecno, ker serija je trajala ravno dovolj dolgo, da je skozi serijo evidentnen marsikateri trend, ki nikakor ni bil to “od nekdaj” – npr., v začetnih serijah so bile vse poraščene in je bilo to edino to, kasneje se je promovirala brazilska depilacija ipd.


Ma niti ni poučna, samo napihuje nek ideal v ženskem svetu. Mogoče nekako sproščene če jo gledaš za hec.
Moški bi morali predstavit ženskam njihov pogled skozi kakšno serijo. Bi bilo zanimivo. Moški so tako simpl bitja, ženske pa preveč dolgovezijo pa zakaj ne bi pa zakaj bi.. ne bi škodilo kaj od njih povzet, bi marsikateri bilo lepše v lafu, brez tega nepotrebnega kompliciranja. :)).
[/quote]

Ja tukaj jim je v roke položeno da iščejo princa z zlatim tičem.Kjer bodo pravega našle samo če bodo seksale z vsakim in vsem. Ko bo pravi bodo že začutile.

Problem je samo da pravi tudi seksajo vsepovprek in sedaj smo kjer smo.
Kup samskih 30+ pa kup mamic seveda samskih 35+

Ja tukaj jim je v roke položeno da iščejo princa z zlatim tičem.Kjer bodo pravega našle samo če bodo seksale z vsakim in vsem. Ko bo pravi bodo že začutile.

Problem je samo da pravi tudi seksajo vsepovprek in sedaj smo kjer smo.
Kup samskih 30+ pa kup mamic seveda samskih 35+
[/quote]

V tej seriji pa res nič od tega ni zaslediti. Gre za povsem samozadostne ženske, ki razen ene (ta je zelo obremenjena s tem, da se poroči in ustvari družino) nimajo nobene želje in potrebe po princu z zlatim tičem. Seksala z vsakim in vsem je pa tudi le ena od njih.

Varale so že pred temi serijami. Ampak ni se ločevalo za vsako ko se ji je sprdnilo, kateri so varali so to delali diskretno, kuhalo se je doma in so bili vsi bolj zdravi.
[/quote]

Ja ampak če primerjaš mladino danes ali pa leta 1950 je bistvena razlika. Takrat je bilo 20 letnikom cilj imet službo, zgradit bajto, imeti družino, otroke. Poglej pa danes kaj je 20 letnikom bistveno, potovat, sexat z čim več ljudmi, žurat, bit svetovno slaven ali pa vsaj lokalno, imet goro denarja,.

Vse to so ustvarili mediji (serije, glasba, filmi, youtube, novice, ..)

New Report

Close