Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer zakaj sprašujejo kje bivamo

Hofer zakaj sprašujejo kje bivamo

Zadnje cajte se večkrat zgodi da me trgovka v Hoferu vpraša iz katerega kraja prihajam. To se je zgodilo v različnih poslovalnica. Tudi ostale, ki so bili pred mano je trgovka spraševala.

Tiste/i ki delate v Hoferju lahko pojasnite zakaj sprašujete po tem podatku?

Tudi mene vsakič vprašajo isto, kot da morajo po istem kopitu: “mi zaupate vašo poštno številko?”. Ne vem, čemu to. Saj vem, one pač niso krive, imajo taka navodila…

Ne najemajo več firm, da bi na koncu pulta slati ljudje skulijem in papirjem in not vpisovali in sami pač odkuckajo v blagajni- so razširili op. sistem 🙂

Zakaj to delajo? da vidijo frekvenco kupcev, od kod vse hodijo na določene lokacije – v mimovozu ali tako, redno…… Jaz tudi raje kupujem v eni poslovalnici drugje, kot na domačem koncu. Na Lj koncu mi je najbolj všeč Hofer na Dolenjski cesti, 240d, ker je razširjen, ima dsoti večji asortima, pa tudi roba je dokaj redno zložena na pooicah, se ne dogaja, da ni, ali pa da kar stoji, kot napirmer v tistem na Lavrici, kjer je ena izmena, določene prodajalke izjemno lena – nikoli med 11. in 15. uro ni zalog kruha, roba kar leži na paletah na sredi prehodov, sploh, če je kaj v akciji, naprimer v dopeki -rečejo, niso še prpelal’ ( japajde, odvisno je od naročanja zaloge, to moraš ja dva dni prej naročit, da maš v času akcije – zakaj pa lahko ima potem Hofer na Dolenjski cesti vse, kar je v akciji in v zadostnih količinah, vedno napečeno, an policah?) šele potem po 15. uri jim uspe……

če bi mene vprašala, bi rekla, da sem tu skrivaj, ker z enim šmiram, zato ne povem nič

Zato, ker se jim splača odpret trgovino tam, od koder je veliko kupcev. Vsaj jaz upam, da nas bo veliko iz našega kraja, da bodo končno odprli Hofer tudi pri nas!

Povej svojo poštno, jo bom še jaz zate vedno rekla 🙂

kakšna neumnost. niti pod razno jim ne bi odgovarjala na to. raje tam pustim vso robo.

v lidlu me je ena prašalatud po naslovu,ena milfa,pa se enkrat namala pred vrati.povabil sem jo noter.sledil je zanimiv popoldan…


“Jesi glup kot majmun”
Potrebujejo zato, da vejo iz kakšnega radija odmika se napajajo in s tem dobijo podatek kje investirati!
Napiši, da si iz Rusije.

Tudi sem že to doživela. Samo pogledala sem tisto prodajalko v oči spregovorila pa nisem niti besede.
Tudi jaz je ne vprašam kje je
doma.

jezus kaki paranoiki ste eni
hofer raziskuje, od kod so kupci, da vidi, če bi se jim splačalo še kje trgovino postavit. mogoče ravno vam bližje. to je vse

edino malo nerodno je, da te vprašajo po poštni številki tik preden pin vnašaš. te lahko zmede.

rekli “2241”? To je poštna št. spodnjega Dupleka 🙂 Bi bilo zanimivo videti, kaj bi se zgodilo.

Noben te ne sili, da podatek poveš.

Če ne želiš, lahko vljudno rečeš, da nočeš povedati ali pač poveš napačnega.

Podatke zbirajo za analizo kupcev.

Ni pa takšno zbiranje poštnih številk kupcev Hoferjeva pogruntavščina.

Rečeš 1000 ljubljana, pa je mir. Nič ne izvejo o tebi, in nič ne vejo kje postavljat poslovalnice.

Če vas bo 856 v Zgornjem Dupleku in 923 v Zgornjem Dupleku, boste v Dupleku dobili Hofer trgovino. In to v Zgornjem.


Ker bo v prihodnosti špecerijo prevažala Pošta.:-))

Ne bodite paranoični.

Mene so o kraju bivanja največkrat vprašali v Ikei.

Tudi pri nas sprašujejo po poštni številki in jim brez problema dam. Nenavadno pa je, da ko vprašaš prodajalko, zakaj, odgovori, da so takšna pač navodila z vrha in da ona nima pojma, zakaj.

Zanimivo, da tega ne sprašujejo v Mercatorju ali Sparu:)))

Zato, da vejo, če se jim splača in kje se jim splača reklame pošiljat oziroma zgradit novo trgovino. Trgovke morda res ne vejo zakaj, saj jim nihče ne pojasni… So me pa tudi že marsikje drugje vprašali, čeprav opažam, da v zadnjem času tam kjer imajo neke svoje kartice ne sprašujejo več (dobijo podatek bolj elegantno najbrž).

New Report

Close