Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zafurala sem zi zivljenje!

Zafurala sem zi zivljenje!

Do konca!
Imela sem splav…,prevarala sem moza….nimam prijateljev…sluzba mi je odvec…..ne marajo me….sama sem ….nimam se s kom pogovarjati…
O ta bedno zivljenje,spoh ne vem kaj se delam na tem svetu…ne najdem se

Počasi si začni urejat življenje.
A z možem sta še vedno skupaj? Razmisli ali si želita ohraniti zakon ali ne. Če ja, se potrudita, če ne pač pojdita narazen.
Pa služba: začni iskati novo. V službi preživimo velik del življenja, zato, verjemi, da ti spije ogromno energije, če ti je bedno v službi. Ko boš našla novo službo, bo svet bistveno lepši.


a pospravila si v stanovanju že vse ☺
velkom na MONu ☺

nova
Uredništvo priporoča

Ja z mozem sva skupaj,imava dve precudoviti puncki,a problem je v meni,ne vem kaj mi je,tako sem zalostna,sama,unicena do konca,brez energije

Lej, če si v službi nesrečna, se to potegne na vse, ker je to velik del življenja.
Tako, da počasi začni urejat lajf. Bo šlo, boš videla. Ko najdeš drugo službo, boš kar žarela in boš lažje uredila stvari.
Pa glede na to, da te muči prevara – razreši to. Itak pa nisi nikogar ubila, si samo seksala z nekom. Če ne gre drugače, se mogoče pogovoriš s psihoterapevtom, če nimaš koga drugega. Pa splav te očitno tudi žre. O tem se tudi lahko pogovoriš s psihoterapevtom.
Vso srečo.

Najbolj od vsega me zre splav,pocutim se tako “prazno” ce bi lahko zavrtela cas nazaj nikoli kaj taksnega nebi naredila,NIKOLI,to je res ena velika praznina,bolecina za vse zivljenje…ne morem si oprostiti

Noseča si šla varat moža? 😮

Vsi imamo prijatelje, to je človeška narava. Če nimaš nobenega je nekaj s tabo narobe.

Ti rabis psihiatra, ne Mon

Rešitev zate je delo na sebi. Za začetek si kupi knjigo Življenje je tvoje – Louise Hay in jo prebiraj dnevno, dokler je ne znaš na pamet. Delaj vse vaje, ki so v njej. Vpiši se h Kundalini jogi, da dobiš energijo.

Če delo na sebi ne bo šlo, je to za to, ker še nisi pripravljena. Nisi še dosegla svojega dna.

Glej, nisi ne prva ne zadnja, ki je to storila. A ni to bolje kot, da bi se rodil nezaželen otrok?
Pogovori se z možem (saj ve za splav?), predelajta zadeve skupaj. Drugače pa psihoterapija. Je pa draga. Ampak ti bo pomagalo.
Splav ni zločin. Zločin bi bil, če bi recimo novorjenega otroka ubila.
Varanje ni lepo, ni moralno, zločin pa tudi ni.
Bedna služba je bedna služba, ni pa konec sveta.
Predvsem pa se ne oziraj na mone, ki te žalijo. Tiste, ki te žalijo, se še dosti huje zafurale lajf kot ti. Zato te pa žalijo, da bi sebe povzdignile. To si zapomni.


a pospravila si v stanovanju že vse ☺
velkom na MONu ☺
[/quote]

Huda! 🙂

A če nisi noseča je pa kul al kako?


a pospravila si v stanovanju že vse ☺
velkom na MONu ☺
[/quote]
Moraš pa tud vsako štemplat, ne?! … butl 😉😉😉

V bistvu žanješ, kar si sejala… Naša sedanjost je posledica naših odločitev v preteklosti… Potegni črto in začni sprejemat boljše odločitve…

res beda.. ampak je to tvoje stanje trajalo ze neki casa, preden si ubila otorka, prevarala svojo ljubezen itd.. poti nazaj ni! naprej pa tudi ne, s takim razmisljanjem, pojdi zdravit duso ne psiho!


Dober nasvet, po branju te knjige se je tudi moj svet polepšal.

Punčkama in ne se žalostit za otrokom, ki ga ni. Vsaka stvar je za nekaj dobra, otroka imaš. ki potrebujeta tvojo pozornost. Imaš tudi moža, ki je še vedno s tabo, kljub neljubemu dogodku, popravi se in pokaži možu, da ti lahko zaupa in da je vajina zveza trdna. Prijatelji pridejo in grejo. Če ti manjkajo, jih poišči. Mogoče se tudi v službi dajo stvari urediti, da bo znosno in boš zadovoljna. Mislim, da ni tako hudo kot se ti zdi. Poglej na vse skupaj s pozitivne strani in boš tudi sama to ugotovila.

Če še ne ve za varanje, je čas za iskrenost in se vsedta, povej mu in povej mu vse drugo. Izgubiti če sklepam po tvojih besedah tako nimaš ničesar več in to naj ti bo odskočna deska za naprej. Začetek iz nule.

In imam ravno tako zafurano lajf, tudi nič lepega več ne vidim in ravno tako osamljena, ..

dve punčki imaš in tebi ni za živet?!

Ko človek pride do ene nizke, najnižje točke v življenju in se zave tega, kar se ti, potem gre lahko samo še navzgor. Počasi spreminjaj stvari, korak za korakom: večkrat se nasmehni ljudem okoli sebe, bodi prijazna, pomagaj, bodi spošljiva do moža, uredi se zanj in organiziraj čudovit vikend za vaju, z otroci se igraj vsak dan, išči novo službo, preberi, beri knjige o osebni rasti (pa ne new age varijante!!), o samozavesti, uredi se, urejaj se, več kot do sedaj, bodi aktivna, ne varaj nikoli več ipd. Odpusti si in postani boljša oseba, to je lahko uresničljiv cilj! Srečno!

Jaz pa odsvetujem vse te novodobne duhovne varijante knjig in vaj. Večino tako potegne notri, da se šele potem začne rušiti vse kar so gradili v življenju – od zakona, ostalih odnosov, človek pa postane čudn.
Obstajajo kvalitetne knjige, ki so jih napisali psihologi, psihoterapevti, ne pa kvazi izbrani poduhovljeni ljudje.

Lej, če si v službi nesrečna, se to potegne na vse, ker je to velik del življenja.
Tako, da počasi začni urejat lajf. Bo šlo, boš videla. Ko najdeš drugo službo, boš kar žarela in boš lažje uredila stvari.
Pa glede na to, da te muči prevara – razreši to. Itak pa nisi nikogar ubila, si samo seksala z nekom. Če ne gre drugače, se mogoče pogovoriš s psihoterapevtom, če nimaš koga drugega. Pa splav te očitno tudi žre. O tem se tudi lahko pogovoriš s psihoterapevtom.
Vso srečo.
[/quote]
A “samo” seksala je z nekom…? Babe blesave. Saj ni čudno, da je ta svet čisto zafuran.
Vsak pokvarjen človek ima zafurano življenje.

To se pa ne strinjam… če mož ne ve za varanje, naj kar tako ostane… ne zdaj o neki kvazi-iskrenosti…
Avtorica, če smem… je bil otrok od ljubimca? Si zato sprejela tako odločitev? Glej, vsak dvoj križ nosi… idi od tu dalje po pameti… dve punčki računata na tebe.

New Report

Close