Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vrnil se je nazaj

vrnil se je nazaj

Bila sta sodelavca, zapletla sta se, na hitro ločila in zaživela skupaj. Po nekaj letih pa on odide nazaj k bivši ženi, brez pojasnila, samo spakira in gre z besedami, pa saj vidiš, da nama ne gre, naredil sem napako.
Kaj si mislite o takem tipu, o njegovi bivši ženi, o vseh vpletenih. Je to naredil zaradi otrok, ali dejansko ni prebolel žene? Ne razumem, zapustil jo je iz danes na jutri, potem pa nazaj k njej in ona ga vzame po 5 letih?
Da ne govorim o obsojanju, onadva sta danes spet kao par vse najlepše, ona druga pa ločena z težavnim otrokom, zapuščena, od okolice šikanirana…..kje je tu pravica, on pa spet spoštovan član skupnosti!!!???

Gre za tipa, ki noče in ne zna biti sam. V bistvu je sebičen, saj mu je pomembno samo to, da je njemu dobro. Če bi bilo v njem kanček poštenosti, se po razpadu te nove zveze ne bi vrnil k bivši ženi. Ampak, ker je vedel, da ga spet ena nekje čaka, je samo presedlal iz enega konja (beri: kobile) na drugega. Največjo traparijo je v tem primeru naredila bivša žena, ker ga je vzela nazaj. Ampak očitno je tudi ona ena revica, ki ji je pomembno, kaj meni okolica. Sploh, če ga je bivša žena vsa ta leta čakala oziroma ni imela drugega, mu je bilo še posebej vse lepo postlano in se je brez težav vrnil. Ne vem, od kod ti to, da je on spoštovan član skupnosti? Jaz takega človeka ne bi mogla spoštovati.

Se en zmene in dve neumnici. Prva ker ga je vzela nazaj potem ko se je Mal izjebo okoli in druga ker žaluje za takim.

Gre za tipa, ki noče in ne zna biti sam. V bistvu je sebičen, saj mu je pomembno samo to, da je njemu dobro. Če bi bilo v njem kanček poštenosti, se po razpadu te nove zveze ne bi vrnil k bivši ženi. Ampak, ker je vedel, da ga spet ena nekje čaka, je samo presedlal iz enega konja (beri: kobile) na drugega. Največjo traparijo je v tem primeru naredila bivša žena, ker ga je vzela nazaj. Ampak očitno je tudi ona ena revica, ki ji je pomembno, kaj meni okolica. Sploh, če ga je bivša žena vsa ta leta čakala oziroma ni imela drugega, mu je bilo še posebej vse lepo postlano in se je brez težav vrnil. Ne vem, od kod ti to, da je on spoštovan član skupnosti? Jaz takega človeka ne bi mogla spoštovati.
[/quote]

Podpišem.

Hahaha, grda resnica, ti v stilu “što na umu, to na drumu”. :))) Pa še res je.

Takega prasca bi morali sodno preganjat, ker uničuje življenja, ne prevzame pa nobene odgovornosti.
Velikokrat so ženske žrtve, ker zaupajo in dajo srce, moški pa ga pohodi in gre dalje.

Tako kot ga je dobila, ga je se izgubila. Pac tip je pokapiral da je žena se vedno boljsa izbira kot ljubica. Pametni moski in ženske vemo, da ce je zakon soliden, ce se imata rada, ni varanja, potem ni nobene potrebe po menjavi. Pa naj bo se tako lep na drugi strani. Egoisti pac delajo tako kot delajo. Da je na tleh, je pa smesno. Sama si je kriva za vse. Imela moža, pa ji ni disal. Sama sem prepricana da bi veliko moskih odslo nazaj k bivsim ženam, ce bi jih vzele. Sploh ce so sami krivi bili. Cisto clovesko

Največjo traparijo je naredila ženska, ki je najprej šla varat, potem pustila moža in šla z ljubimcem, pa ji tam ni zneslo in je potem ostala sama. Bi rekel da je stavila na napačnega konja.

Hahaha, grda resnica, ti v stilu “što na umu, to na drumu”. :))) Pa še res je.
[/quote]
:)) ja kaj pa čem je še prezgodaj za besede izbirat.

Jep. Prevelika pričakovanja… Ljudje, ki razmišljajo na osnovi čustev se večkrat ujamejo v tako zanko.

Redko kdo preboli bivšo ženo, v večini primerov se prej kot slej vrnejo k ženam, če jih le hočejo nazaj vzet.

privoščljiva pa nisi,
ane, niti malo…mrš, kaj te brigajo drugi

Moja mama je vzela nazaj očeta, pa jima danes nič ne manjka, oče je prišel do spoznanja, da sosedova trava ni nič bolj zelena in sočna, mama je spoznala, da se v odnose mora vlagati, tista druga pa, da so odločitve na vrat na nos, slabe odločitve in da je “to so njene besede” izgubila igro proti starejši in grši tekmici. Torej da je embalaža brez vsebine karatkega dosega in je kolikor vem danes tudi zadovoljna.
Od tistih dogodkov je minilo že 25 let.

To pa je res. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moškim je žal, ko zamenjajo ženo za ljubico in šele potem vidijo, kaj so imeli a izgubili. Ampak večina jih seveda ne prizna, zaradi svojega ega.

Moj bratranec je tak, spoznal eno, ki ga je “začarala” in se ločil od pridne, skrbne, fejst ženske, pustil otroka in šel. Se nato oženil z novo in se seveda ločil in zdaj po 20 letih, mi je pred kratkim rekel, kako sam sebe ne razume, da je nekaj takega naredil.

Še to mi je rekel, če bi ga ona vzela nazaj, bi takoj šel. Ampak ona se je čez čas pobrala, si uredila svoje življenje in ni šans, da ga vzame nazaj.
Ona ima urejeno življenje, on pa sam v eni luknji (prej sta imela hišo kot dvorec), bolan, s 430€ penzije.
To je to.

Življenje itak ni vedno fer. Tale ženska je pač dobila, kar je iskala, moža je pustila, ljubimca je izgubila. Tale moški – varalica, je pač imel veliko srečo, da ga je žena vzela nazaj. Kaj misliš, da bosta sedaj srečna? Kdo ve? V življenju je tako, da se vse vrača in plača. Tudi, če se zdaj zdi srečen, Bog ve, kaj ga v življenju še čaka.
Nauk te zgodbe: varanje ne obrodi dobrih sadov!

vsega imamo preveč, vse je prelahko dostopno, razdalje sploh niso problem, komunicira se itak preveč in po nepotrebnem …

ne vidim vzroka, da se pošlihtane MONe zmrdujete ☺

pisariš samo o tem, kaj bodo drugi rekli, pa kako drugi gledajo na to in ono. Meni gobcanje ni še nobenega računa plačalo, tako da me ne zanima, kaj se drugi pogovarjajo. Človek tudi v resnici nikoli ne ve, kako se drugi imajo. Po moje so najbolj nesrečni v resnici tisti, ki so na silo, “zaradi okolice”, hiše in podobnih bedarij skupaj, čeprav se ne marajo.

prečitala in že pozabla … niso vredni mojih misli

3/4 ločencev, bi se vrnilo nazaj k prvim ženam in pazi foro 3/4 ločenk, bi vzelo nazaj takega. Ampak kje je problem? V okolju, okolje je tisto ki diktira tempo , sodelavka 100x huje trpi v drugem zakonu kot v prvem, ampak je vztrajna, sestra ima popolnoma nemogočo vezo, ampak vztraja, ker če ji že 2. ni uspelo, si bo morala priznati, da nekaj dela narobe…..in potem so tu “prijateljice” s podobno izkušnjo, ki nikakor ne privoščijo nikomur okoli sebe sreče, te so pa itak najtaboljše, ko jih poslušam, kako histerično zagovarjajo 100x slabšo zvezo od prejšnje. Če so v 1 vezi videle slabo znamenje v tem, da je tip 1x/ leto zamudil domov, sedaj pri drugi vezi recimo pravjo da pa tip 1x na teden more malo s kolegi zabluzit drgač ni pravi dec! Pa razumi če moreš 😉

pisariš samo o tem, kaj bodo drugi rekli, pa kako drugi gledajo na to in ono. Meni gobcanje ni še nobenega računa plačalo, tako da me ne zanima, kaj se drugi pogovarjajo. Človek tudi v resnici nikoli ne ve, kako se drugi imajo. Po moje so najbolj nesrečni v resnici tisti, ki so na silo, “zaradi okolice”, hiše in podobnih bedarij skupaj, čeprav se ne marajo.
[/quote]

Ja seveda v 2.3……vezah pa niti tega lepila več nimajo in tako, če si upajo, seveda postanejo večni iskalci nečesa kar pripelje v depro……hvala za tak lajf!

če je možakar odšel nazaj k bivši s čistimi računi do te s katero je bil tist moment, ni nič narobe, ljudje se pač naveličajo en drugega in je ta negova bivša ljubica v bistvu vesela, da je šel, čeprav so men papki tipi, ki se vračajo bivšim ženskam, ki jih zapustijo zarad ljubice. Drugo je, če mu ženska enostavno v tistem obdobje doqurči, temu se reče moderno, nekompatibilnost v določenem obdobju in jo pošlje v p.m., gre pa od nje, sm, da je več ne vidi ob seb in, da reši sebe in njo.

Ja seveda v 2.3……vezah pa niti tega lepila več nimajo in tako, če si upajo, seveda postanejo večni iskalci nečesa kar pripelje v depro……hvala za tak lajf!
[/quote]

če ti skakanje iz ene veze v drugo narekuje spodnji štuk je gotovo tako. Sploh pa ne vem, kaj prvič srečno poročene tako motijo vsi drugi?

če ti skakanje iz ene veze v drugo narekuje spodnji štuk je gotovo tako. Sploh pa ne vem, kaj prvič srečno poročene tako motijo vsi drugi?
[/quote]

Vedno je igri, kaj dobo drugi rekli, ker je človek v 1. vrsti socialno bitje.
Torej predvidevam, da ti ne daš nič na to kaj rečejo drugi, torej si upaš obleči v službo oblačila iz popolnoma neke druge ere, nepobarvani lasje, ker barvanje škoduje zdravju, prav tako si ne briješ nog in….(vstavi poljubno), ker ti je vseeno, kar rečejo in si o tebi mislijo drugi!
Ja seveda ti verjamem 😉

Očitno je prva žena večja trapa od druge, desc pa ni veliko vreden.

Vedno je igri, kaj dobo drugi rekli, ker je človek v 1. vrsti socialno bitje.
Torej predvidevam, da ti ne daš nič na to kaj rečejo drugi, torej si upaš obleči v službo oblačila iz popolnoma neke druge ere, nepobarvani lasje, ker barvanje škoduje zdravju, prav tako si ne briješ nog in….(vstavi poljubno), ker ti je vseeno, kar rečejo in si o tebi mislijo drugi!
Ja seveda ti verjamem 😉
[/quote]

Vse od naštetega tudi kdaj, recimo sedajle sem kosmata po nogah kot medo. In še vedno živa. MI je žal, če ti je osnovno vodilo v življenju kaj bodo drugi rekli.
Ti prišepnem preprosto resnico, da se drugi ne brigamo toliko zelo zate in nam v resnici precej dol maha.

New Report

Close