Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plače programerjev v Sloveniji

Plače programerjev v Sloveniji

Pa kakšni plače imajo ti programerji v Sloveniji, da si lahko pri manj kot 30 letih privoščijo novo stanovanje in avtomobil, brez kreditov… Imam dva prijatelja in oba živita kot lorda..

Včasih mi je žal, da se nisem vpisal na FRI.

– Večina slovenskih IT firm je nesposobnih oz. delajo za državo preko vez in tako se stekajo enormne količine davkoplačevalskega denarja za financiranje prezakompliciranih in nepotrebnih aplikacij.

– Delajo za tuje podjetje

Potem pa imaš še uporabne IT firme, ki se trudijo na vse pretege ampak itak brez vez nimaš šans, tam pa programerji delajo za minimalca..

Pri nas razvijamo programsko opremo za zasebnike, plače pa so nekje med 1.000 – 3.000€ netto. Vse je odvisno od tega koliko programskih jezikov znaš in kako..

– Večina slovenskih IT firm je nesposobnih oz. delajo za državo preko vez in tako se stekajo enormne količine davkoplačevalskega denarja za financiranje prezakompliciranih in nepotrebnih aplikacij.

– Delajo za tuje podjetje

Potem pa imaš še uporabne IT firme, ki se trudijo na vse pretege ampak itak brez vez nimaš šans, tam pa programerji delajo za minimalca..
[/quote]

Ti pa ne veš veliko kajne. Sploh ne veš kaj pišeš. Noben programer, ti v Sloveniji ne bo delal za minimalca. Moja plača je 2200 NETO.

Naprimer za tak uspeh Talking Toma se lahko zahvališ vsem državljanom Slovenije, saj so nevede podprli ta državni projekt. Tako kot sta prej pri Najdi.si prala denar, tako sedaj pri Talking Tomu pereta dinarčke za RS.

Naprimer za tak uspeh Talking Toma se lahko zahvališ vsem državljanom Slovenije, saj so nevede podprli ta državni projekt. Tako kot sta prej pri Najdi.si prala denar, tako sedaj pri Talking Tomu pereta dinarčke za RS.
[/quote]

Nergači bodo zopet na dan privlekli neke politične teorije. z namenom, da temo zasmetijo.
Vprašanje je kakšne imajo plače programerji ne pa kaj so delali pri Outfit7. Nekateri so tako zelo bebavi, da ne razumejo preprostih vprašanj.

Moja plača je okoli 2.000 EUR neto.

Moj kolega dela kot web developer za zasebnika, pa ima okoli 1600€ neto.

Hahah nekomu sem stopil na prste. Si drzneš izdati za katero podjetje delaš? Ne me provocirat, ker vem do potankosti kako v Sloveniji IT podjetja delujejo. 3/4 jih je namreč že zrela za zapahe..
[/quote]

Ti nimaš pojma…. Samo pretvarjaš se da nekaj veš, sicer pa si tup.

Nisem programer sem pa slišal, da v Sloveniji živijo super.

– Večina slovenskih IT firm je nesposobnih oz. delajo za državo preko vez in tako se stekajo enormne količine davkoplačevalskega denarja za financiranje prezakompliciranih in nepotrebnih aplikacij.

– Delajo za tuje podjetje

Potem pa imaš še uporabne IT firme, ki se trudijo na vse pretege ampak itak brez vez nimaš šans, tam pa programerji delajo za minimalca..
[/quote]

In ti poznaš prav vse posle vseh podjetij v Sloveniji, ki se ukvarjajo razvojem programske opreme in programiranjem. Daj človek ne smeši se pa pojdi spat.

No ja, se najde tudi v slo medijih: programer v banki, pa sodno preganjan zaradi velike tavine premičnine….

očitno je dobro obvladal prenakazovanje….

Moj bivši je bil brez formalne izobrazbe, pa je na mesec dobil 1200 neto pri 20tih. Jaz toliko danes ne dobim pa imam dokončan faks!!!!

Ti nimaš pojma…. Samo pretvarjaš se da nekaj veš, sicer pa si tup.

Nisem programer sem pa slišal, da v Sloveniji živijo super.
[/quote]

To bo to ja. Se še spomniš gradbenih baronov iz devetdesetih Zidarja, Tovšakove,..? Počakaj še kakšno desetletje, ko boš gledal IT barone po TV in stokal, kam je šel tvoj denar. Raja se pač ničesar ne nauči iz preteklosti. Zato pa sem se jaz že zdavnaj pobral iz te države.. kjer se gleda dejansko znanje programerja..

Znanec je kidnil na sever Evrope. Pravi, da je SLo plača x 10. O točnih številkah pa nisem spraševal.
Verjetno je dober, ker sta se dve EU firmi zanimali zanj.

No ja, se najde tudi v slo medijih: programer v banki, pa sodno preganjan zaradi velike tavine premičnine….

očitno je dobro obvladal prenakazovanje….
[/quote]

A si ti pismen? Daj dobro preberi o čem naj bi tekal debata. Pismo si en tepec. Tatvino lahko izvrši tudi čistilka, strojnik, gradbeni delavec, taksist………………

– Večina slovenskih IT firm je nesposobnih oz. delajo za državo preko vez in tako se stekajo enormne količine davkoplačevalskega denarja za financiranje prezakompliciranih in nepotrebnih aplikacij.

– Delajo za tuje podjetje

Potem pa imaš še uporabne IT firme, ki se trudijo na vse pretege ampak itak brez vez nimaš šans, tam pa programerji delajo za minimalca..
[/quote]

hahahahahahahahhahahahahaha vsaj en k ma jajca povedat realo slovenske programerske scene

To bo to ja. Se še spomniš gradbenih baronov iz devetdesetih Zidarja, Tovšakove,..? Počakaj še kakšno desetletje, ko boš gledal IT barone po TV in stokal, kam je šel tvoj denar. Raja se pač ničesar ne nauči iz preteklosti. Zato pa sem se jaz že zdavnaj pobral iz te države.. kjer se gleda dejansko znanje programerja..
[/quote]

Ja seveda, ker nimaš nekih dokazov in lajaš kar nekaj v tri krasne naj pa čakamo še 20 let ane. Bedak…

Moj znanec dela za zasebnika v Velenju pa mu gre kar solidno..

hahahahahahahahhahahahahaha vsaj en k ma jajca povedat realo slovenske programerske scene
[/quote]

Kaj točno pa je povedal? Da nekaj 100 podjetij dela za državo in da se financirajo iz davkoplačevalskega denarja. Daj prosim vklopi malo možgane… če jih sploh imaš.

Na spletu je vedno tako, da se najde nek zafrustriranec, ki sicer živi v tujini, ampak vseeno pozna vse posle slehernega Slovenskega IT podjetja. Čisto po balkansko…

On ve vse, ampak za kako afero je pa potrebno počakati še 30 let :).. jaooo

Odgovoril sem avtorju, kako imajo nekateri za stanovanje, avto, hišo in bla bla. Ti delajo sigurno za državo. Noben zasebnik ti ne bo plačal 3000€ za programiranje. Z 1000-2500€ (tu nekje je bila moja plača v Sloveniji) si žal nemoreš privoščit lord lajfa. Za to pa sem odšel v tujino kjer je 10000€ malo za dobrega programerja.

bla bla bla bla. V Sloveniji živiš z 2.000€ popolnoma super življenje. Kot so ti že drugi povedali samo nabijaš! Ne vem zakaj se pretvarjaš, da si nekaj kar vsekakor nisi..

A si ti pismen? Daj dobro preberi o čem naj bi tekal debata. Pismo si en tepec. Tatvino lahko izvrši tudi čistilka, strojnik, gradbeni delavec, taksist………………
[/quote]

???

Kje/kaj je tvoj problem?

Mora pa biti prekleto nekaj narobe s teboj, da živiš v tujini in kljub temu, da imaš plače 10.000 visiš na slovenskem portalu in se ukvarjaš s slovenskimi programerji. A ti to resno?

In zakaj točno bi se moral mulec izseliti iz Slovenije? Kot pravi avtor ima mulo pri 29 letih že lastno stanovanje in svoj avto? Marsikdo v tujini nima tega! Kaj točno pa mulcu še manjka?

Saj jim ne pomaga denar itak nimajo lajfa, vsaj tisti kar jih jaz poznam.

New Report

Close