Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jutri spet v službo prenašat zoprno šefico

Jutri spet v službo prenašat zoprno šefico

Imamo novo šefico, ki je ultra tečna in zahtevna. Dozdajšnji šef je bil superca, smo se imeli res fajn.
Ta šus babji pa poden od podna. Mene ima sploh na piki. Vse za mano čekira in mi najeda za vsako malenkost. Mi non stop pere možgane, češ da ne delam dobro in da sem šlampasta.
Pa to sploh ni res. Če pa naredim kako majhno napakico je pa to pač čist človeško. Kdo pa ne dela napak lepo vas prosim.
V petek je pa šla čez mejo in mi rekla, da sem lena in naj manj blebetam in več delam.
Jo lahko prijavim za mobing, ker to je kar huda žalitev.?

Takole :zapiši si dan , uro in točno , kaj ti je vse rekla in delala.
Ko se nabere zaprosiš direktorja za pogovor.Govor mora biti pripravljen s tvoje strani.Da veš, kaj želiš sporočiti z namenom.

Ima razloge, da stvari za tabo preverja? Imas delo na normo oz.naredis samo to, kar ti narocijo, drugega dela “ne vidis”?

– Mogoče je zafrustrirana (doma problemi z možem, otroci,..)
– Mogoče je lezba (Spet jo frustrira, mogoče si ji celo všeč, pa te kao “dominira”)
– Mogoče ima v genih to da nadzira (ji to pumpa ego)

Povej mi, je tudi do moških takšna, ali samo do žensk?

Ko jo bos dobila na samem primi “jajca” v roke in ji povej da naj se briga zase in ce te bo se enkrat na kakrsenkoli nacin zezala da ji bos glavo odgriznila. In to ji povej tako da bos stopila v njen osebni prostor se prav cim blizje tem bolje. Tako bos pokazala da se je ne bojis in se bo usrqla ko grlica 😉

Nevem kako so dovolite da vam kdo serje po glavi.. po moznosti se za minimalca…

kaj pa, če ima čisto majčkeno prav?
zakaj je pa prejšnji šef “odletel”?
pa ne, da ste se imeli preveč fajn:-)))

Mene moja ne preverja, se dobro razumeva, tudi s praktično vsemi sodelavci, sodelavkami. To “dobro razumemo” je pri 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fejk. Tudi pri (z) šefici. Že par let je tako v našem kolektivu. To je huje od direktnega sovraštva. Komaj čakam, da grem.

Napake so seveda človeške, ampak iz tvojega pisanja razberem, da pogosto delaš “majhne napakice”, obenem si pa očitno precej klepetava.
Mogoče boš naredila korak k odnosu do šefice, če boš začela delat in se skoncentrirala na svoje delo ter ga opravila brez napak.
Jaz sicer nisem šefica, imam pa ene par sodelavk, ki se imajo blazno fajn v službi, so glasne, se ves čas krohotajo, ko pa naredijo napako, ki je posledica te “fajn klime”, je pa samo “ups, a že spet, haha”. In bi se najbrž enako usajale, če bi pri nas zamenjali šefa, ki bi si upal povedat, da slabo delajo…

V sluzbo hodis,da delas in ne,da kofetas in klepetas.Svoje delo opravi,kakor se spodobi in ne jamraj,ce pa ne bo slo.Pa pusti drugi,jih je na zavodu dovolj.

to da imamo let 2018 še vedno nadrejene in podrejene. Ta sistem preverjeno ne deluje. No, očitno je to tema za neke druge čase v Sloveniji.

Jutri boš že še videla, kako si drzneš tako govoriti o meni. Te bom po nagi riti našeškala

Nekateri so v službah lenobe in delajo napake.
Nekateri so na vodilnih položajih, pa si tega ne zaslužijo.

Tega, da se dobita priden delavec, ki svoje delo opravlja super dobro, in nadrejen, ki je zmaj do njega, se zgodi zelo redko.

Toliko po mojih dolgih letih službovanja in dela s “težkimi” šefi, ki so oznako dobili s strani lenob in nesposobnih zaposlenih, ki jim je bila edino delo v službi opravljanje in teženje.

Glede na tvojo drugo temo, ki si jo odprla danes, predvidevam, da ima šefica upravičene pripombe.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11103925&p=12141622&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p12141622

Barakuda kaj pa tebe muči?

Taka hinavšna traja pri nas že vrsto let. Na momente je grozno. Potem si dopovedujem, da hodim v službo, ker moram nekaj zaslužit….

Evo, tudi jaz sem šefica. In če opazim napako, na njo opozorim. Če napako opazim večkrat v kratkem času te pač bolj podrobno kontroliram. In tega ne počnem, ker sem zlobna, hudobna, imam nekaj proti tebi, te šikaniram, sproščam svoje frustracije… in kaj je še tega. Ampak ker smo pač v gospodarstvu in mora biti delo ok opravljeno. Če delo ni ok opravljeno naročniki lahko odpovedo pogodbo. Če naročniki odpovedo pogodbo pa dela ne bo več. Ne zate ne zame. In ker imam svojo službo rada in je ne želim menjati, na napake pač opozarjam.

V končni fazi nismo v osnovni šoli in površnosti in malomarnosti nimam namena tolerirati. Posebno, če lahko s tem škodi celotni ekipi.

New Report

Close