Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z vsako začnem flirtat, kako naj se rešim tega?

Z vsako začnem flirtat, kako naj se rešim tega?

Mogoče se vam bo zdelo nenavadno to kar vam govorim ampak dejansko se mi to dogaja in mi gre že pošteno na živce. Obožujem ženske, veliko raje se družim z njimi kot moškimi, tako je bilo že od vedno.. Problem nastane ker bi rad zelo rad imel žensko prijateljico (res samo prijateljico in nič drugega). Ampak preprosto je to zame misija nemogoče. Še z vsako sem začel flirtat in sva potem tudi šla do konca ali pa se je kako drugače končalo. Saj vsi vemo, da za prijateljstvo to ni vredu, ker vedno pride do nekih čustev iz ene ali druge strani. Zaradi tega imam tudi težave s sodelavkami. Rad bi ohranil profesionalen odnos, pa kar ne gre in ne gre. Vedno se nekaj začne, ali s hecom ali kako drugače in potem se na koncu počutim kot en prasec, ki bi rad samo podrl vsako.
Že več žensk mi je povedalo, da oddajam nekakšno energijo, ki privlači ženske? Res je to, da se rad hecam pa smejem z njimi, ne znam bit strogo resen in potem se vedno začne s temi pogledi, pa nasmehi, pa pomežiki itd.

Včasih sem verjel, da se da bit z žensko prijatelj ampak zadnje čase se mi zdi, da je to misija nemogoče.

Imaš to v genih? Kje si se naučil, da je treba vsaki pomežikniti, flirtati z očmi , se hecati in smejati?
Kaj ti niso starši povedali, da je družba družba, služba pa služba?
Dokler boš delal in hodil po isti poti, bo tako, kot je.
Ko boš nehal s tem in šel po drugi poti, bo rezultat čisto drugačen.
Simpl kot pasulj.

Imaš to v genih? Kje si se naučil, da je treba vsaki pomežikniti, flirtati z očmi , se hecati in smejati?
Kaj ti niso starši povedali, da je družba družba, služba pa služba?
Dokler boš delal in hodil po isti poti, bo tako, kot je.
Ko boš nehal s tem in šel po drugi poti, bo rezultat čisto drugačen.
Simpl kot pasulj.
[/quote]

Verjetno je res v genih. Moj tastar mi je precej podoben. Zato sem tudi otroštvo preživel na več koncih Slovenije. Pa ko sem prišel naslednjič k njemu je že imel novo.

Sem že probal bit strogo resen ob klepetu z žensko ampak preprosto se počutim bedno. To nisem jaz. Ne rad igram nekih vlog. Zakaj bi gledal žensko z grdim pogledom, da se bo počutila kot da je naredila nekaj narobe?

Verjetno je res v genih. Moj tastar mi je precej podoben. Zato sem tudi otroštvo preživel na več koncih Slovenije. Pa ko sem prišel naslednjič k njemu je že imel novo.

Sem že probal bit strogo resen ob klepetu z žensko ampak preprosto se počutim bedno. To nisem jaz. Ne rad igram nekih vlog. Zakaj bi gledal žensko z grdim pogledom, da se bo počutila kot da je naredila nekaj narobe?
[/quote]

poznam enega ki je zelo podoben tebi pa njegov fotr je tud bil isti. nevem kaj ti svetovat..

Verjetno je res v genih. Moj tastar mi je precej podoben. Zato sem tudi otroštvo preživel na več koncih Slovenije. Pa ko sem prišel naslednjič k njemu je že imel novo.

Sem že probal bit strogo resen ob klepetu z žensko ampak preprosto se počutim bedno. To nisem jaz. Ne rad igram nekih vlog. Zakaj bi gledal žensko z grdim pogledom, da se bo počutila kot da je naredila nekaj narobe?
[/quote]

In zakaj moraš delat čist isto kot tvoj foter? A res ne znaš drugače? Bodo tvoji otroci tudi obredli vso Slovenijo, pol Kanade, pa še pol Floride, ker se ti ne znaš ustaviti?
Prva opcija : delaj, kar delaš še naprej.Sebi pripiši zlomljena srca , pa glej, da ne boš delal otrok.
Druga opcija : ontroliraj se.Dovolj si star, da nekatere stvari lahko zavestno obrneš.

Sprejmi se takšnega kot si. Ko boš srečal tako, ki ji tvoje flirtanje ne bo prišlo do živega, boš vedel, da je taprava.

Jah, nimaš kaj, si pač navadna pi.čkica.

Poglej malo, kako se pravi alfa samci obnašajo. Mogoče dobiš kakšno idejo.

In zakaj moraš delat čist isto kot tvoj foter? A res ne znaš drugače? Bodo tvoji otroci tudi obredli vso Slovenijo, pol Kanade, pa še pol Floride, ker se ti ne znaš ustaviti?
Prva opcija : delaj, kar delaš še naprej.Sebi pripiši zlomljena srca , pa glej, da ne boš delal otrok.
Druga opcija : ontroliraj se.Dovolj si star, da nekatere stvari lahko zavestno obrneš.
[/quote]

Otrok ne nameravam imet..

Hm, zanimivo, da praviš, da si že od nekdaj (in to je? Od kdaj točno?) raje z ženskami. Po eni strani malo nenavadno, ker kdor je (bil) raje z ženskami (puncami), je homoseksualec.

Če pa si raje z ženskami od svoje spolne zrelosti dalje, torej da si pofukelj, potem gre lahko za obsesivno-kompulzivno motnjo. Tudi jaz vem za enega takega tipa, bil je nekaj časa na medijski sceni, ime ima na F. Tip čisti obsesivni pofukelj. Sploh živ ni mogel zdržat, ne da bi se obesil za kako bejbiko in jo osvajal, in to tako, prašičje slinasto, da je bilo kar težko biti zraven (ker ni čakal na “intimo v dvoje”). Bejbike so po nekem čudežu kar padale (pa tip debel ko prašič), ampak v njegovih očeh se je videlo, da gre za bolestno spolno osvajanje. Nekako kot pri kleptomaniji. Mimogrede ukrade kaj. Že čisti avtomatizem. In če ne more krast, postane živčen. Tako da, ja, če je tako, kot praviš, potem gre za osebnostno motnjo. Osebnost pomeni način oz. vzorec, kako se človek prilagaja in odziva na okolje. Ti se kompulzivno odzivaš s spolnim osvajanjem in svoje vedenje in razmišljanje gradiš po tem enoličnem vzrocu. To je motnja.

…sva potem tudi šla do konca ali pa se je kako drugače končalo.

pri vseh je tako:-)))

Tako ti povem sem isti kot ti samo da se znam kotrolirat vendar pri meni je še en drug problem da se tudi hitro zaljubim hehe… vendar se da v službi uporabljam svoj šarm zelo minimalno lih tok da imaš kak bonus pri tajnici, šefici ipd ali pa kelnarce v bližnjih lokalih

Ne samo flirtanje, tudi skoki čez plot, ker očitno gre do konca, kot pravi. Normalno, ki jo to ne bo motilo, bo pa zelo težko našel. Če želi osrečiti sebe, se mora spremeniti – in da se, če se hoče. POtrebujem pa svetovanje. Predvidevam, da si pameten moški in da ne bo potrebno več ur.
Nekaj iz študij.
V štirih neodvisnih študijah je dokazano, da imajo uspešni in visoko plačani ljudje (v študijo so bili vključeni uspešni izvršni direktorji katerih povprečen letni zaslužek je 356.000.00 dolarjev) tako moški kot ženske nekatere skupne kvalitete:
• Zvestoba svojemu partnerju
• Predanost družini. Osem od desetih jih ima 2, 3, 4 ali več otrok. Devet od desetih pa jih je prepričanih, da mora biti družina na prvem mestu.
• Vera. Večina od skupaj več, kot tisoč udeležencev redno obiskuje cerkev ali sinagogo.
• Uravnotežen življenjski stil. Devet od desetih jih redno telovadi, ne kadijo, si vzamejo čas za sprostitev in počitek, poskrbijo za dovolj dolg spanec. Njihov delovni teden zajema cca 55 delovnih ur.
• Iskrena skrb za ljudi. Začne se že doma kot skrb za partnerja in otroke. Večina resnično uspešnih direktorjev večino svojega prostega časa preživi s svojo družino.
Razsežnost tega vpliva je bila predstavljena v poročilu študije 8. januarja 1990 v časopisu USA Today. Pisalo je, da problemi v zakonu, vključno z ločitvijo, vplivajo na službeno učinkovitost v večji meri, kot alkohol in uživanje drog.
Stabilna družina je krasen začetek vaše službene kariere. Dober odnos z vašim partnerjem bo spodbujal vašo ustvarjalnost in nadgrajeval nivo vašega načina življenja. Raziskave so pokazale tudi, da poročeni ljudje tudi živijo dlje.

Pa srečno!

Otrok ne nameravam imet..
[/quote]

Dobro.Kaj pa zlomljena srca?
Sicer si pa očitno simpatičen fant.Upam, da se ne bo kakšna preveč čustvena zatreskala vate.Potem bodo pa solze tekle…

Koliko pa si star?

Tudi jaz sem tako, reče se nam babjeki. Smo vrsta v izmiranju med vsemi modernimi homići.

Povejte mi prosim, kako se obnaša alfa samec?

Ne samo flirtanje, tudi skoki čez plot, ker očitno gre do konca, kot pravi. Normalno, ki jo to ne bo motilo, bo pa zelo težko našel. Če želi osrečiti sebe, se mora spremeniti – in da se, če se hoče. POtrebujem pa svetovanje. Predvidevam, da si pameten moški in da ne bo potrebno več ur.
Nekaj iz študij.
V štirih neodvisnih študijah je dokazano, da imajo uspešni in visoko plačani ljudje (v študijo so bili vključeni uspešni izvršni direktorji katerih povprečen letni zaslužek je 356.000.00 dolarjev) tako moški kot ženske nekatere skupne kvalitete:
• Zvestoba svojemu partnerju
• Predanost družini. Osem od desetih jih ima 2, 3, 4 ali več otrok. Devet od desetih pa jih je prepričanih, da mora biti družina na prvem mestu.
• Vera. Večina od skupaj več, kot tisoč udeležencev redno obiskuje cerkev ali sinagogo.
• Uravnotežen življenjski stil. Devet od desetih jih redno telovadi, ne kadijo, si vzamejo čas za sprostitev in počitek, poskrbijo za dovolj dolg spanec. Njihov delovni teden zajema cca 55 delovnih ur.
• Iskrena skrb za ljudi. Začne se že doma kot skrb za partnerja in otroke. Večina resnično uspešnih direktorjev večino svojega prostega časa preživi s svojo družino.
Razsežnost tega vpliva je bila predstavljena v poročilu študije 8. januarja 1990 v časopisu USA Today. Pisalo je, da problemi v zakonu, vključno z ločitvijo, vplivajo na službeno učinkovitost v večji meri, kot alkohol in uživanje drog.
Stabilna družina je krasen začetek vaše službene kariere. Dober odnos z vašim partnerjem bo spodbujal vašo ustvarjalnost in nadgrajeval nivo vašega načina življenja. Raziskave so pokazale tudi, da poročeni ljudje tudi živijo dlje.

Pa srečno!
[/quote]
In sponzorji teh študij so? Vsi, ki imajo “christian” v svojem imenu.
Vse jasno.

avtor;
Isti sem, pravijo (moški kot ženske) da oddajam nekak signal žensakm ki je zelo zanimiv! Sam se nimam za nekega Don Juana! Sem 40+ in enostavno ne znam z ženskami drugače. Sem spoštljiv in jih znam spraviti v smeh v sekundi, pravijo da “zračim in oddajam pozitivno energijo”!
Včasih se sprašujem, Je v meni problem ali v drugih “ZAGRENJENIH” moških!
Še 1x, nimam se za nekaj posebnega!
Lp

in govorim kakšne šale. In moški to narobe razumejo, kot da jih osvajam. Jaz jih ne. Rada se pohecam včasih.

Ja to ali imaš v sebi ali nimaš. Meni kot ženski to tudi pravijo moški in prav tako ženske, da ne bo pomote tudi od istega spola dobim veliko pohval. In to kot si napisal je kot bi zase brala resno :))

Babjek ni nikoli zbirčen, lovi v širino, ne na kvaliteto. Katera pade, pade. Ti zbirčni sramežljivci so vsi na suhem.

Ja to ali imaš v sebi ali nimaš. Meni kot ženski to tudi pravijo moški in prav tako ženske, da ne bo pomote tudi od istega spola dobim veliko pohval. In to kot si napisal je kot bi zase brala resno :))
[/quote]
Točno tako! :)))
Sem zaposlen v večjem podjetju in imam kar težave z nesamozavestnimi sodelavci kateri so samski in nimajo pojma kako bi kaki dali kak kompliment ter pristopili sodelavkam (so kar nevoščljivi).., kot si sama rekla, eni imamo to v sebi ! ;
P.S. Mogoče se pa poznava 😀

To se tudi meni dogaja. Prijatelji bi radi bili več. Ljudi privlači pozitivna energija. To je vse.

Mežikaš ženskam? Jaz bi bruhnila, če bi mi kdo pomežiknil. S katere vukoje**** si pa ušel?

Jaz imam pa s tipi probleme, ker sem samska in stara 34let in iščem iskrenost, poštenost, spoštljivost pri tipih, dobim pa ponavadi zmenek z kakim atekom, ki pač pozabi da ima otroke in ženo doma in misli da bo sexal. Sploh nevem kako si drznejo prit na kavo in jemat moj čas, če nimajo 5čistih v glavi? Jaz pa iščem resno zvezo….a ni to shr vzbujajoče? Ko človek z iskrenim odprtim srcem išče pa dobi same psihiče, lažnivce, kurbire na zmenke…

New Report

Close