Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ma dajte, depresivci, nehajte že glumit!

Default avatar

Fejkanje da glava peče

Pa je članek o večkratnem svetovnem plavalnem prvaku Michaelu Phelpsu:
http://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-zn ... nja/443674
Ki da je bil depresiven in je celo pomislil na samomor (celo pomislil je, a bejž no!).

In zdaj je iz depresije ... naloudan s kešem in z mis Kalifornije v postelji in ves prerojen!

Ma dajte nehat, no! Res krasna depresija, kjer se ti iz omar sveti zlato, na banki denar, v postelji pussy od miss Kalifornije. Pa kdo bo temu verjel??! Jaz ne verjamem! Enostavno ne verjamem! Depresiven pri vsem zlatu, vsem denarju, vseh pussycah? Daj, ne farbaj no!
Default avatar

Tako bom rekla

Lahko je depresiven ker nima sreče v ljubezni, nima iskrenih prijateljev, je bolan. Nikoli se ne ve. Ni vse v denarju a veš.
Default avatar

Fejkanje da glava peče

Tako bom rekla je napisal/a:
Lahko je depresiven ker nima sreče v ljubezni, nima iskrenih prijateljev, je bolan. Nikoli se ne ve. Ni vse v denarju a veš.
Seveda ni vse v denarju! V postelji mu je ves čas svetila tudi pussy od miss Kalifornije!
To ni depresija, ampak bluzenje s polno ritjo!
Default avatar

vsega pa res

Ampak res no avtorica, kako lahko človek pri vse denarju zboli? Saj gre malo k plastiku, pa mi bo vse notranje organe zamenjal, ah kaj, kar vse.
Ko prebiraš tudi take poste, potem se dodatno potrdi, da se vsega pač z denarjem le ne da kupiti.
Default avatar

Res je

vsega pa res je napisal/a:
Ampak res no avtorica, kako lahko človek pri vse denarju zboli? Saj gre malo k plastiku, pa mi bo vse notranje organe zamenjal, ah kaj, kar vse.
Ko prebiraš tudi take poste, potem se dodatno potrdi, da se vsega pač z denarjem le ne da kupiti.
tako je
Default avatar

Popay

depresija lahko pride od preveč treningov. Plavanje je lep šport ampak dolgočasen, zamisli si sebe recimo plavat osem ur na dan, adijo pamet..., plavajo pa, da podirajo rekorde.
Default avatar

pozorište u kući

Pravkar preminula Dolores O'Riordan, članica The Cranberries je imela bipolarno motnjo, anoreksijo, bila zlorabljena, in še in še nekih stanj. Na zven bi lahko rekli, da ji nič ne manjka. Na znotri pa je bila razvalina...
Večina zvezdnikov je takšnih.

Recimo poglejmo polarnega, ni da ni od junaka, ves pameten, šajnast, vse ve, vse zna (tako on trdi!), kaj je dejansko z njegovo psiho je pa drugo vprašanje.
Default avatar

PismoRosno

Bom rekla samo: Chester Bennington.
Imel je vse. Druzino, denar, slavo. Ampak imel je tudi bolezen, imenovano depresija. Danes ga ni vec.
Default avatar

Fizikalce vprašaj

Vprašaj fizikalce, če so depresivni ?
Sigurno da ha ?
On je tolk utrujen,da zvečer samo v posteljo pade.Nima on časa za tako afnanje.
Delat, delat in še enkrat delat.
Default avatar

Fejkanje da glava peče

PismoRosno je napisal/a:
Imel je vse. Druzino, denar, slavo. Ampak imel je tudi bolezen, imenovano depresija. Danes ga ni vec.
Imel je nekaj drugega: nesrečo, da je bil rojen v znamenju rib. Moški ribe pa niso za nič drugega kot za samomor. Depresija tukaj nima nobene zveze. Kot sploh nima s čim zveze.
Default avatar

Čirule Čarule

Fejkanje da glava peče je napisal/a:
PismoRosno je napisal/a:
Imel je nekaj drugega: nesrečo, da je bil rojen v znamenju rib. Moški ribe pa niso za nič drugega kot za samomor. Depresija tukaj nima nobene zveze. Kot sploh nima s čim zveze.
Torej ne priznavaš depresije kot duševne bolezni oz. mislim da se jo uvršča med duševne motnje, verjameš pa v horoskop? Omg...
Default avatar

Fejkanje da glava peče

Čirule Čarule je napisal/a:

Torej ne priznavaš depresije kot duševne bolezni oz. mislim da se jo uvršča med duševne motnje, verjameš pa v horoskop? Omg...
Stvar deluje v drugo smer: ne verjameš v horoskop, verjameš pa v depresijo?
Default avatar

Senza

LOL
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Čirule Čarule

Ja. Ker depresija je dokazana s strani medicine, znani in dokazani so simptomi, znani in dokazani so učinki zdravljenja itd. Ko bo vse to imel še horoskop, ga bova lahko prebirali skupaj.
Default avatar

vsega pa res

Dajte razumeti, da ima avtorica v tem postu in nasploh preveč dopamina in serotonina. Zato tako dobro prenaša vsa sporočila navzven. Baje ju na trgu prodajajo čist pocen.
Default avatar

Čirule Čarule

Dajte razumeti, da ima avtorica v tem postu in nasploh preveč dopamina in serotonina. Zato tako dobro prenaša vsa sporočila navzven. Baje ju na trgu prodajajo čist pocen.
Ah ne, samo v pravem nebesnem znamenju je rojena. :-D

Saj ni nič narobe, če verjameš v nekaj, naj bo to kakšna religija, horoskop, vedeževanje,.....karkoli, če si s tem nekako pomagaš skozi težave. Ampak da te reči verjameš, v nekaj, kar imaš črno na belem pa ne, je enostavno smešno. Kot da bi jaz trdila, da ne verjamem v rakava obolenja in da bolniki fejkajo zato, da se vsem smilijo. To pa preprosto zato, ker ga nimam. Če ga jaz nimam, ne obstaja. ????
Default avatar

vsega pa res

Saj ni nič narobe, če verjameš v nekaj, naj bo to kakšna religija, horoskop, vedeževanje,.....karkoli, če si s tem nekako pomagaš skozi težave. Ampak da te reči verjameš, v nekaj, kar imaš črno na belem pa ne, je enostavno smešno. Kot da bi jaz trdila, da ne verjamem v rakava obolenja in da bolniki fejkajo zato, da se vsem smilijo. To pa preprosto zato, ker ga nimam. Če ga jaz nimam, ne obstaja. ????
Mah ne, verjetno je spoznala fizikalca po horoskopu riba. Pa ne more zdej to skupaj skontat. )))
Ah, ne se pustit tok provocirat, ker s tovrstnimi hormoni osrečuje sebe na ta račun. In to zastonj, ne rabi penezev za tako srečo.
Default avatar

Čirule Čarule

Mah ne, verjetno je spoznala fizikalca po horoskopu riba. Pa ne more zdej to skupaj skontat. )))
Ah, ne se pustit tok provocirat, ker s tovrstnimi hormoni osrečuje sebe na ta račun. In to zastonj, ne rabi penezev za tako srečo.
Saj me ne provocira. Samo pojasniti ji skušam da je človek, ki tako razmišlja, bolj kratke pameti ali pa mu hudo primanjkuje nekega znanja. Predvsem pa je zelo žaljiv do tistih, ki se z depresijo sami borijo in tistih, ki v tem boju gledajo nekoga, ki ga imajo radi.
Default avatar

Long lasting

Ogromno ljudi v tujem svetu ima denar, lepoto, popularnost, pa so vseeno nesrečni in depresivni.
Ker ko padejo v posteljo, so pogosto sami in osamljeni. Morda niti nikoli niso imeli prave ljubezni in povezanosti z družino.
Možgani se formirajo in si vse zapomnijo v zeli zgodnji otroški dobi. Predvsem od tega je odvisno ali bo človek kasneje srečen in bo deloval normalno.
Default avatar

vsega pa res

Saj me ne provocira. Samo pojasniti ji skušam da je človek, ki tako razmišlja, bolj kratke pameti ali pa mu hudo primanjkuje nekega znanja. Predvsem pa je zelo žaljiv do tistih, ki se z depresijo sami borijo in tistih, ki v tem boju gledajo nekoga, ki ga imajo radi.
Saj vem. Zato sem v prvem postu napisala, da se pa vsega le ne da kupiti. In je potem vsak poskus jalov.