Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks

seks

imam problem
s fantom sva se preselila na svoje
in od takrat vsak dan pričakuje seks
men je dosti trikrat tednsko
on bi skoz.
pa to ni seks k bi trajal par minut to kar traje tudi do pol ure tako da me na koncu že vse boli. če ga zavračam je pa čist fertik kaj se grem

To že dolgo traja pri vama da bi rad skos? Koliko časa živita skupaj?

par mesecev ziviva skupaj
sej seks z njim je fantastičen
obvlada vse je pozorn zna z mano delat. samo zna bit boleče vcasih

nova
Uredništvo priporoča

Pol ure je tebi preveč? Meni je pod pol ure samo s od seksa.
Ne vidim pa srečnega razmerja med vama, šele dobro sta začela, pa že problemi. Zna tale tvoj skočit čez plot. Seks v razmerju je zelooo pomembna sestavina, če ne boš ti dala, bo pa druga, zapomni si to. Kar moški potrebuje, želi ali imaš fetiš, to bo dobil. Pač pri drugi.


Uuu ja štekam. Saj poveš pa mu vse to? Če te bo to čez čas začelo preveč motiti, da skos eno in isto govoriš in te ne sliši, zna potem postati problem žal :(( Če pa se uspeta dogovoriti, sta pa zmagovalca, velika heroja! Upam na tole drugo, seveda.


Tudi sama sem na to pomislila, da če mu pri tebi ne bo zadosti, bo to prej ali slej poiskal pri drugi. Že zdaj vama tukaj škripa, jaj šele bo.

če nimaš zdravstvenih problemov si ti v tega tvojaga tipa zaljubljena približno tako kot mi, ki kometiramo tvoj post, avtorica, heh…
Človek vidva se ne bi smela dol spravt en z drugega, temu se pravi ljubezen, ne pa, da si že zdej avt, čista jebaaa, pa kaj se dogaja s temi mlajšimi generacijami…

Res pa je, da ko sem bil s fantom sva bila ves čas en na drugem, ampak res skos sva se žgala v rito.

če te boli, mu povej. Če te ima rad, bo razumel. Ampak očitno ima prevelik apetit v primerjavi s tvojim. Nisi kriva, ni on kriv, pač različna sta.

Pa kako nisi prej tega opazila, da je tak? Dve okol kepe mu dej, kaj misli, da si? Na šiht nej gre, da bo mal zmatran dam pršu.

Tipično slovensko, dobi fanta, Greta skupaj, izkorišča sex za manipulacijo. Kaj bo, če imata otroke. 20 let ročni rokomet?

Najbolje, da pustiš fanta, škoda ga je za tebe.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

To je po moje normalno, da bi on itak vsak dan. Sej jaz bi tud, če bi mi moja dala 😀

Lepo mu pač povej. Jaz tudi moji ne zamerim, če mi pač lepo pove, da danes pa nič ne bo.
Če ti bo pa on zameril že sedaj, potem vseeno bolje sedaj, kot da se skregata, ko bo že kak otrok v igri.

Glede varanja je pa tako. Eni smo zvesti do konca, eni pa še malo ne. Čisto odvisno od posameznika.
Če bo šel tvoj skakat čez plot, samo zato ker 2-3 dni nič ne dobi…potem raje beži od takega moškega. Lepo mu povej, da ga imaš rada… ampak vsak dan se ti pa vseeno ne ljubi ravno sexat. Če je normalen bo pač zastopil.

Hecno je že to, da tovrstne forume sploh rešuješ na forumu kot je naprimer tale. Tukaj resnih odgovorov ne pričakuj, ampak samo hvale določenih komentatorjev, kako oni seksajo 2x na dan in kako posamezen seks traja vsaj eno uro. Seveda oni vse to počnejo najboljše. Ti ljudje, si pač po forumih nabijajo ego, ker si ga pč drugje ne morejo. In ne, večina tu ne seksa vsak dan!!

So pred leti na neki Ameriški univerzi naredili eksperiment, kjer so pač poročene pare spraševali, kolikokrat na teden seksajo. V istem hipu sta mož in žena morala napisati številko na listek papirja in izkazalo se je, da moški vedno pri teh stvareh nakladajo. Če je on napisal 5x je ona napisala 2x. Večina moških je na koncu priznala, da so res s številko pretiravali..

Ti se s fantom lepo pogovori in skupaj poiščita rešitev, ki bo ustrezala obema. Če te ima rad bo razumel in ti ustregel tudi v drugih sferah zveze. Zveza ni samo seks, je pa vsekakor veliko!

Fantastičen seks, fant pozoren, obvlada vse, znadelat s tabo, ampak zna bit boleče…?..
Kaj pa?
A to, da traja pol ure nekaj fantastičnega?
In če on zna s tabo, a ti znaš z njim?
Te sploh zanima, da bi “znala”?

Spet gluhi telefončki med štirimi stenami in med rjuhami..

Preden greste skupaj živet, a ne bi bilo bolje in lepše ta “fantastičen” seks dejansko realizirat iz sprenevedanja in laganja samemu sebi, v nekaj resnično oprijemljivo fantastičnega?

Pravilno napisano.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Fantastičen seks, fant pozoren, obvlada vse, znadelat s tabo, ampak zna bit boleče…?..
Kaj pa?
A to, da traja pol ure nekaj fantastičnega?
In če on zna s tabo, a ti znaš z njim?
Te sploh zanima, da bi “znala”?

Spet gluhi telefončki med štirimi stenami in med rjuhami..

Preden greste skupaj živet, a ne bi bilo bolje in lepše ta “fantastičen” seks dejansko realizirat iz sprenevedanja in laganja samemu sebi, v nekaj resnično oprijemljivo fantastičnega?
[/quote]

Sedaj nam povej zakaj si sploh z njim? A zato da si z njim ?

New Report

Close