Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra restavracija oz. hrana v Mariboru

Dobra restavracija oz. hrana v Mariboru

Fanta bi rada peljala na vecerjo. Katere restavracije so dobre vam? Poznam ze LaCantino, Rožmarin, Jack&Joe.

Se kaksna druga restavracija kjer imajo dobro/raznoliko hrano?

Ali pa Ptuj? Poznam ze Amadeus restavracijo. Se morebiti kaksna kjer ne dobro?

Kaj pa Sidro ali Šiker?

nova
Uredništvo priporoča


Sidro?!
Mogoce se Toscana, Maribor, Fudo in Jailhouse v Vetrinski.

Gostišče Ribič

http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/okusi/gostilna-ribic-ptuj

Kakšna pa je priložnost in budžet? Za poceni variante je lahko kakšen burger v Isabeli na Poštni, ali pica v Verace (pod Slavijo). Za kakšno bolj specialno (dražjo) varianto pa Sedem na Cafovi. Ostale so več ali manj izven Maribora.

Restavracija Mak

top hrana v Mb:
lepinje-Gril Ranca Lent
žar hrana-Orient na Lentu(čez Dravo od Rance)
arabska hrana(falafel in podobno)-Gosposka v centru

Preizkušeno v zadnjem letu,vse vrhunsko za ugodno ceno in nevsakdanje.

Včasih je bila dobra še Ankora v centru in ribja restavracija pri Stolnici,pa nevem,če sploh še obratujeta.

picerija Toskana, Tezno, imajo čudovite pice, lignje in ostale zadeve, vse zelo okusno


Za Mak sem slisala vec pohval, nisem pa se bila.

Ankora pa je bolj picerija kot restavracija, kvaliteta hrane pa zelo niha oz lahko dobi pri isti mizi en dobro, drugi pa komaj uzitno.

Dodajam se pizzerijo pomodoro, villa rustica

MAK, brez pomisleka! Sicer sem iz Lj, pa se z možem parkrat na leto samo zato zapeljeva do MB, da greva tja na večerjo..

Sama poznam v MB veliko restavracij…. V spodaj navedenih restavracijah tudi sama večkrat jem :). Prve štiri gostilne so nekoliko na višjem nivoju, ostale pa so meni vse zelo prijetne vendar ponujajo tudi več klasike.
Boljši obrok na nekoliko višjem nivoju, tudi nekoliko višja cena: Mak; Rožmarin; Gočovski dvorec-Štajerska hiša kulinarika (izven MB); Gostilna Pri treh ribnikih, Gostilna Anderlič, Gostilna Koblarjev zaliv; Jack&Joe; Restavracija Rotovž, Šiker (izven MB). V primeru, če pa ste v mislih imeli jedi tipa pizza ali žar (npr. čevapčiči), pa priporočam za Pizzo pizzerijo Rožmarin (zraven restavracije Rožmarin), dobre čevapčiče oz. hrano iz žara imajo pa v gostilni Baščaršija ali v restavraciji Gala žar – te sem navedla na koncu, ker nisem vedela ali so bile v mislih tudi restavracije s takšno ponudbo.

Mak in Sedem, ne boš zgrešila. Sicer sm v obeh bila 1x, ampak ko bom šla spet v Mb, grem definitivno spet sm.

Hvala vsem za pomoc. Bom ga prvo peljala v MAK, kdaj drugic pa bova se zavila v katero drugo. 🙂

Zakaj nobeden ne priporoča gostilno pri Florjanu na Grajskem trgu?

Jaz dam glas za Šiker. Sicer je nekje 5min vožnje naprej od MB proti MS, a se splača. Meni osebno top hrana. Bom pa definitivno probal še Maka, do zdaj še nisem slišal za njih, pa tukaj vidim, da ga kar hvalite.


Samo pazi, ker to ni gostilna tipa zrezek-cez-cel-kroznik ali karkoli v zvezi z gostilnisko klasiko.

Mak ni v centru, ampak na Pobrežju na neprijazni lokaciji. Sem bila par krat in vedno imela občutek, da restavracija ni preveč obljudena in da so nas nategnili pri računu. Gremo raje v matično gostilno Vračko/Kungota. Florijan, lokacija super, postrežba na nivoju, hrana solidna.


Samo pazi, ker to ni gostilna tipa zrezek-cez-cel-kroznik ali karkoli v zvezi z gostilnisko klasiko.
[/quote]
Temu so primerne cene.

New Report

Close