Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima kdo kakšen recept za domače zdravilo za moje zdravstvene težave

Ima kdo kakšen recept za domače zdravilo za moje zdravstvene težave

Že dlje časa mi je zelo slabo, vrti se mi in megli pred očmi, nimam nobene energije, zelo sem shujšala (15 kg v dveh mesecih) in še kar naprej hujšam.. Kaj bi lahko bilo narobe? Zdravniku ne grem, ker jim ne zaupam.
Če ima kdo kak recept za domače zdravilo, ki bi odpravilo te težave bi bila hvaležna.

Trenutno najboljši domači recept zate je, takoj k zdravniku.
Aja ne zaupaš zdravnikom,ki imajo znanje in izkušnje,tule pa sprašuješ laike in bi vsem zaupala.

Če ne hujšaš namerno, potem pač počakaj, da kje dol padeš. Predhodno imej pa v žepu napisano ali zataknjeno na verižici, naj te ne vozijo k dohtarju, ampak na Mon.

nova
Uredništvo priporoča

če hujšaš kljub temu, da ješ, je razlog huda bolezen.

Takšni simptomi kot jih opisuješ, so značilni za trakuljo ali raka. Brez zdravniške pomoči bo teško šlo.

Jaz bi šla na tvojem mestu k zdravniku. 15 kg shujšati v dveh mesecih je hudo preveč. Mogoče pa za začetek postaviš vprašanje na forumu Družinska medicina ali pa Urgenca.

Julija

Ne pošiljajte me k zdravniku, ker tja ne grem. Pika. To so plačanci, ki jim ni v interesu pozdraviti ljudi, ampak nas delati bolne, da lahko služijo skupaj s farmacevtsko industrijo.
Greš zdrav k zdravniku pa prideš ven bolan.
Če ima kdo kak pameten nasvet za domača naravna zdravila bi lepo prosila, drugače pa ni treba soliti pameti. Ja?

Pol pa ene kamelce spij, so za želidec dobre, baldrijan pa tko mal energijo pomirja.

Ščitnica ti preveč dela. Takoj k zdravniku.

Če ne zaupaš zdravnikom, pa poskusi z alternativo.
Po eni strani ti dam prav glede nezaupanja v zdravnika. Ni jim potrebno zaupati, samo ti priporočam, da greš, da te dajo na preiskave in ko boš imela diagnozo, se pa obrni na kakšnega dobrega zdravilca, če jim zaupaš. Glede na tvoje simptome boš težko rešila z domačimi čajčki. Vse dobro ti želim.

Ja samo ti ne boš šla zdrava k dohtarju ampak bolna. Torej se nimaš kaj bati, da boš ven prišla bolna.

Kaj pa tisto, eno jabolko na dan, odžene dohtarja stran. Drži se tega, konec koncev umrli bomo vsi. Eni prej, drugi kasnej.

Da se takole hecate z zdravjem je neodgovorno zdravniki niso noben bavbav manj teorij zarot in le pogumno k zdavniku

Moja soseda je tudi hujsala,izgubila nenormalno kilazo,diagnoza rak. Te ne strasim,v poduk.Ti se pa igraj naprej.Srecno.

cuker imaš dvignjen, izvrzi sladkor iz vsakdanje prehrane, jej črn kruh, črne testenine … ogromno sadja in zelenjave

Tvoje zdravstvene težave so zelo, zelo resne! Obvezno moraš obiskati zdravnika!
Zdravniki so zato, da nam pomagajo.
Mi smo samo laiki, nimamo pa medicinskega znanja. Srečno!

Eno šalco kamilic na dan, ostalo bodo pa korenince od cipres ven potegnile.

Če sprašuješ za alternativo, je to edino 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} presnojedstvo, jaz bi dodala še ribe. V to verjamem.

Obvezno, če nočeš k zdravniku, samoplačniško in tam bo razvidno za kaj gre, potem sprobaš z alternativo.

Če bi te direktor neke firme, ki propada, vprašal, kaj mu svetuješ, da bi jo spet postavil na noge, vendar pa on nobenega finančnega nasveta ne bo upošteval in pika, kaj bi mu rekla?

Potem se pa usedi na kavč in čakaj kaj bo. Mi ne moremo vedeti kaj ti je in te zato ne moremo pozdraviti. Pa tudi če bi vedeli za tvojo bolezen, ji po vsej verjetnosti ne bi bili kos. Je zelo grdo slišat, ampak taka je dejanska situacija – čakaj, da vidiš, ali bo minilo, ali te pobralo.

Da se čudeži dogajajo in pade tudi loto, tudi če ne vplačaš listka. Ampak imaš pa križast zdravilen listek v veri za vsak slučaj pri sebi.

Poskusi s konopljino smolo, ta pravo.. če že nočeš zdravnika.

Tako ja, kar doma bodi, mal šnopca pa kak koprivov čaj. Ni čudno da svet propada pr takihle n……

sladkorna
nepravilno delovanje trebušne slinavke
ščitnica
nekaj na možganih
srčno popušanje
če ješ normalno in vseeno hujšaš, nekaj z želodcem ali črevesjem

ne bo šlo s čaji in ingverjem. Srečno.

New Report

Close