Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosečnost se ne vidi na UZ

Nosečnost se ne vidi na UZ

Pozdravljeni, prosila bi za vaše mnenje:

Zadnjo menstruacijo sem imela 30.11.2017, moji ciklusi so bili v zadnjem letu večinoma kratki, 15-29 dni, največkrat okoli 21 dni. Po izostanku menstruacije sem v drugi polovici novembra naredila več urinskih testov nosečnosti, vsi so bili negativni, zadnji negativen je bil 29.12.2017. Test sem nato naslednjič naredila 14.1.2018, ko je bil prvič pozitiven (Clear Blue). 17.1.2018 sem imela intravaginalni ultrazvočni pregled pri ginekologu, na katerem pa se ni videlo ničesar. Ponovni urinski test pri ginekologu je bil pozitiven, dala sem tudi kri in izvidi so pokazali, da je b-HCG dovolj visok, da bi se morala nosečnost v maternici že videti (točne vrednosti ne vem).

Zanima me, ali še obstaja verjetnost, da sem normalno noseča,torej v maternici in da se bo to pokazalo kasneje? Ali pa gre najverjetneje za izvenmaternično nosečnost? V ponedeljek grem ponovno na pregled na ginekologu, vendar me skrbi, da gre za izvenmaternično nosečnost in s tem povezani možni zapleti … :/

Najlepša hvala za vaše nasvete, mnenja …

New Report

Close