Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Povejte ženske , brez laganja, koliko vas je že seksalo s hrvatom

Ko ste šle na morje tja dol, pa če ste medtem imele fanta ali moža. Jaz pravim, da vas je takih vsaj 80 procent.

Ne varam in nikoli nisem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

MON – E ne seksajo

nova
Uredništvo priporoča

Z dvema (ne naenkra), pa v času samskega stanu

Srb in bosanc sta mi bila boljša.

Lepo te prosim. Ce bi ze bi vsaj kaksnega alfo izbrala kar pa nek hrvat res ne more biti hahahahaha.

S hrvatom nikoli, s srbom pa. Velik bols k z nasimi janezki.

in kaj sedaj? Ti meni ne boš govoril s kom bom seksala, jasno?

To na Hrvaško na morje je bolj za poročene. Samske drugje potujemo.

Hehe , ponosna jaz – sem v tistih tvojih okleščenih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.. Na Hrvaško zahajala še neporočena, pa tudi nikoli me niso mikali ne Hrvati tam, ne turisti: Ne hodim jaz na dopust na seks turizem s tujci:)

In ti – si že seksal-a dol s Hrvati/cami, Čehi/njami, Skandinavci/kami morda?

Tudi meni so najbolj “pasali” Srbi. Na pocitnicah na Hrvaškem pa mi nikoli niso bili vsec moski.

Kr neki,da pišeš kar ni res.
Drgač pa ja Dtbi so veliko boljši od Hrvatov.Znajo bolje za babo poskrbet pa tako naduti niso.

Eh, meni ni treba hodit na Hrvaško seksat. Sem samska tako, da ne rabim hodit na seks turizem. Ko grem na dopust, grem na dopust. Ne pa iskat seks. Tega lahko dobim v Sloveniji.
Če bi bila pa poročena pa verjetno res ne bi iskala dodatnega seksa v SLoveniji, ampak na Hrvaškem recimo.

Hehe , ponosna jaz – sem v tistih tvojih okleščenih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.. Na Hrvaško zahajala še neporočena, pa tudi nikoli me niso mikali ne Hrvati tam, ne turisti: Ne hodim jaz na dopust na seks turizem s tujci:)

In ti – si že seksal-a dol s Hrvati/cami, Čehi/njami, Skandinavci/kami morda?
[/quote]Še nikoli in tudi nikoli ne bom, nekatere od teh, ki sinavedla mi deljejo odvratno ali umazano

in kaj sedaj? Ti meni ne boš govoril s kom bom seksala, jasno?
[/quote] In komu bi raje namenila piranski zaliv, a kupuješ tudi hrvaške proizvode

Kot ljubimci, od exYu republik, Srbi zagotovo zmagajo. Škoda, ker nimajo morja….mmmmm….

Slabi ljubimci iščejo izgovore hahahaha, ti da koga nisi hotel? Kdo pa tebe hoče, si čist? Ker imej svoj puritanski sex, dober pof** pa pusti umazancem, ni naklučje da slovenke množično sexajo s čefurji.

Na Hrvaškem ja, samo ne z južnjaki, meni so bolj všeč severnjaki.

Na hrvasko. Poroceni pa seksamo s svojimi partnerji..se mi zdi :).

Jaz priznam, da sploh ne hodim na morje, kaj šele, da bi seksala s hrvatom.. ne vem no, se mi zdi, da imajo nekam nizko čelo.

Kakšni so jugeci v postelji sicer ne vem, vem pa da se je veliko slovenk vrnilo nazaj v slovenijo potem, ko so jih obdelovali srbi, zakaj?
PS
Pa srbi so jih sem hodili prosit naj se vrnejo ali pa bi oni prišli sem!

Kakšni so jugeci v postelji sicer ne vem, vem pa da se je veliko slovenk vrnilo nazaj v slovenijo potem, ko so jih obdelovali srbi, zakaj?
PS
Pa srbi so jih sem hodili prosit naj se vrnejo ali pa bi oni prišli sem!
[/quote]
Zaradi tega, ker lažje izvlečeš peneze Slovencu, kot južnjaku. Eto.

Nekatere Slovenke so resnično poskrbele za tisti sloves: Tako mlada, pa već Slovenka. Na njihovih forumih se kar precej šalijo na ta račun. Za Slovenke uporabljajo splošni izraz “Mojca”. :))))

Dol na morju z hrvatom? Niti z enim. Sem svojega slovenčka s seboj vzela. Kar tako dol enega spoznat ter ga v tistem tednu že pof….ne hvala.

….kaj je pa npr. z Varaždinkami narobe??

Hrvatska Severina, ne zezaj se sa sudbinoj! 😀 Koji muškarac ti je ovo izpričao, onaj, koji puno mašta? 🙂

Drugače pa, Antilopa, žensko so tako Kur***, če bi imela sodelavke Nemke, bi pa bila to Helga. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close