Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek turške nadaljevanke

turške nadaljevanke

Slovenska televizija predvaja kar precej turških nadaljevank. Zelo lepe so bile Ko listje pada, Strasti orienta, sedaj Tuje življenje…
Turški igralci so dobri in že njihova prisotnost, mimika, šarm, pa tudi zgodba, vse je tako, da gledalca pritegne in gleda in ustvarja v njem napetost in pričakovanje, kaj bo naslednjič.
Tudi sedanja uspešnica Moja boš navdušuje in je kot nekakšna melanholična in romantična kriminalka.
Ali kdo vve, če se da gledati ponovitve od večernih nadaljevank, ki so ob osmi in deveti uri.
Kaj pa ponovitve ?

Ponovitev ni, sem večkrat že iskala, ker nisem zvečer gledala.

V Tujem življenju bo druga ta mlada partnerica od Cihana umrla, na koncu pa se bo on poročil z Dilaro. Da skrajšam težave.

Pa ima ponovitve naslednji dan.

Kaj pa ta, ki ima Dilara sinka Demirja z njim ? Prav zanima me ?
In kaj bo s Hazal oziroma s Cihan-Gulserenino pravo hčerko ?

Čok guzel 👍👍👍

Kaj pa Hazal, Harun, Cihan iz

Super nadaljevanj
ke, prelepi igralci, ki znajo igrati . Še otroci so neverjetno talentirani ,dobre zgodbe, ki se žal večkrat slabo končajo. Naši bi se od njih lahko veliko naučili, saj so prav negledljivi.

Prav zanima me, kako se konča nadaljevanka Tuje življenje. Ali kdo ve?

Hazal bo pridna podjetnica, tist bo pa umrl.

Večina stranskih igralcev umre, Hazal in njen brat začneta delat v firmi, Cihan in Dilara pa se spet poročita na koncu.

Kaj pa ta, ki ima Dilara sinka Demirja z njim ? Prav zanima me ?
In kaj bo s Hazal oziroma s Cihan-Gulserenino pravo hčerko ?
[/quote]

Harun umre, Cansu se poroči, zanosi zboli, izgubi otroka, se ji zmeša…potem gre pa na operacijo in jo ozdravijo.

Najlepše so norveške, ko prav trepetaš v trenutkih groze.

Se zelo, zelo navezuje na najlepše.

Vsa ta povezanost Balkana s Turčijo, me ne pušča ravnodušne. Kot bi bili”najvišji” turški veljaki povezani s Srbijo, Bosno in tudi Hrvaško.
Prav pretresa nasilje, ki se pojavlja v tej telenoveli.
Svetli lik je Hazal. Kdo ve, kaj se bo z njo zgodilo? Bo poniknila v rokah hrvaškega povzpetniškega psihopata ali jo čaka sreča.

Ali ostane z Mithatom ali jo prepriča Damir Jankov. Sedaj jo prav pretresljivo osvaja, s slikami, s klici.
Mu bo nasedla ?

Mogoče kdo ve, kje je mogoče gledati turško nadaljevanko Tuje življenje, poleg Planeta TV, seveda.
Rada bi gledala nadaljevanja.

A ste že šle orgazmirat na Bureka?

Včasih se spremenijo v pravo kriminalko in ne moreš in ne moreš pričakati novega nadaljevanja.
Kaj bo z Mithatom ?
Najverjetneja ga bodo ubili, kot so Selmo.

Ali kdo ve, če se ji bo vrnil spomin?

Kako žalosten konec.

Ljubezen, ah ta ljubezen.

Pa tako sta se ljubila. Hazal in Demir.

Tako sentimentalna, lepa nadaljevanka.

Škoda, da se tako tragično konča.

Na youtube maš vse….

Edino turško nadaljevanko ,ki sem tu pa tam spremljala je Ko listje pada. Je bila lepa in žalostna.
Bolj sem navajena gledati avstralske ,španske brazilske nadaljevanke,ki so tudi lepe.
So pa res boljše,če jih primerjam z našimi kot so Usodno vino, Gorske sanje in sedaj tudi Reka ljubezni.

Verjetno ni toliko varanja kot pri naših,ali je v turških serijah?

Če se v Mariboru želite naučiti turščine, nam sporočite: [email protected]

New Report

Close