Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes na šihtu sem čist poengrala

Danes na šihtu sem čist poengrala

fak pridm zutrej u šiht se nahendlam v pozišn začnem workat fak pride tatečna sodelofka in začne talkat o svojih problemsih fak sm se sejala kva bom zdaj mogla listnant cel dan spet te njene problemse no o poudn je pršlo do bouling pointa k mi je sfrajalo vse u hedi fak sm snorla ob flor trovala flaštenko vode in odrajvala hom fak mi je nahendala nerve dans fak mada faka se ne morm hendlat moram jogerat malo.

Ti moras fafat malo,

Si se želela malo ponorčevati češ kako govorimo Ljubljančani, pa ti ni najbolj uspelo saj si le par samostalnikov in glagolov prevedla v angleščino in je stvar povsem berljiva in razumljiva.

Pravi Meščan bi, za razliko od vas kmetavzov, stvar povedal prbiližno takole;
Fak model uletim dons na šiht in se lih uno mal ufuram pa uleti ena tečna fiša k isto tm dela pa začne krneki prbijat o tem kašne frke ma pa ji itak prbijem, da me boli rac za to in riba čist neki popizdi. Predn bi se mi sfukal sm itak fuknu flašo vode na tla in pičil prema čiku. Še zdej sm čist razpizden tok me je razpizdila, letim na jogo.

Super sta oba posta!

Si se želela malo ponorčevati češ kako govorimo Ljubljančani, pa ti ni najbolj uspelo saj si le par samostalnikov in glagolov prevedla v angleščino in je stvar povsem berljiva in razumljiva.

Pravi Meščan bi, za razliko od vas kmetavzov, stvar povedal prbiližno takole;
Fak model uletim dons na šiht in se lih uno mal ufuram pa uleti ena tečna fiša k isto tm dela pa začne krneki prbijat o tem kašne frke ma pa ji itak prbijem, da me boli rac za to in riba čist neki popizdi. Predn bi se mi sfukal sm itak fuknu flašo vode na tla in pičil prema čiku. Še zdej sm čist razpizden tok me je razpizdila, letim na jogo.
[/quote]

Fucking shit bitch niggas comin’ to work aint gonna do shit my bro thuggin’ bitch aint gonna do shit. Shit niggas like dis make me fucken crazy mad im out.

Si se želela malo ponorčevati češ kako govorimo Ljubljančani, pa ti ni najbolj uspelo saj si le par samostalnikov in glagolov prevedla v angleščino in je stvar povsem berljiva in razumljiva.

Pravi Meščan bi, za razliko od vas kmetavzov, stvar povedal prbiližno takole;
Fak model uletim dons na šiht in se lih uno mal ufuram pa uleti ena tečna fiša k isto tm dela pa začne krneki prbijat o tem kašne frke ma pa ji itak prbijem, da me boli rac za to in riba čist neki popizdi. Predn bi se mi sfukal sm itak fuknu flašo vode na tla in pičil prema čiku. Še zdej sm čist razpizden tok me je razpizdila, letim na jogo.
[/quote]

Meščan ma đob, na šiht hodite …

Fucking shit bitch niggas comin’ to work aint gonna do shit my bro thuggin’ bitch aint gonna do shit. Shit niggas like dis make me fucken crazy mad im out.
[/quote]

Popoln prevod v geto angleščino 🙂

Popoln prevod v geto angleščino 🙂
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=C_pb4izZjak

enako 🙂

New Report

Close