Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cel kup Beta moških na tem forumu

Cel kup Beta moških na tem forumu

Tukaj gor se lepo vidi, koliko Beta moških imamo na MON, vsako temo uničijo z njihovim žaljenjem vsepovprek, takoj ko se ženska oglasi.

Prav smešni ste zafrustrirani beta samci, ločenci, obupanci,.. tu gor

Mislim, da sta v vseh letih mojega on-off staža tule na monu, bila morda dva ali trije moški kot je treba, drugo je vse ena velika žalost.

Ti jih pa še futraš. Pravzaprav si ti sedaj prva začela s komplimenti, zakaj pričakuješ do tebe spoštljuv odnos?
Zakaj se pravzaprav tudi ti sama z njimi (enimi in istimi) hraniš?
Spremeni prehranjevalne navade.

Točno tako je, kot si rekla. Mali bevskači bevskajo tukaj vsak dan, pravi dedci pa živijo in osvajajo ženske.

Uf, niso beta, so bistveno, bistveno nižje po abecedi. Tam recimo omega. So pa res zafrustrirani. Pač ti tipi preglasijo tiste ok samske in ok vezane moške. Tako, da, če bereš mon imaš občutek, da so moški psihoti.
Pohvale pa vsem normalnim moškim tu gor, Pa čim večkrat kaj napišite, da ne bodo samo zafrustriranci tu gor pisarili.

No, glede na to, da oni vsak dan odporajo teme, kakšne ničvrednice smo, bi rekla da je to smao odgovor na tisto.

Če že nisem alfa samec, sem pa vsah beta alkoholik. (ponarodela)

No, glede na to, da oni vsak dan odporajo teme, kakšne ničvrednice smo, bi rekla da je to smao odgovor na tisto.
[/quote]

Ne vem, al do takih tem sploh ne pridem, al berem druge za debatirat, al tretje glede deljenja izkušenj, al četrte, kjer me popade smeh.
Vas pa hrana s temi enimi in istimi ne nahrani, pušča še bolj lačne in bi zato pojedle še najbolj neužitno hrano. Katero mečete nazaj.
Včasih ljudje vidijo v nekem obdobju tudi samo določen tip človeka in je zaradi tega tok fasčiniran, da drugih niti opaziti ne more.
Je pa še tista It’s always the ones with dirty hands pointing the fingers.

Ne vem, al do takih tem sploh ne pridem, al berem druge za debatirat, al tretje glede deljenja izkušenj, al četrte, kjer me popade smeh.
Vas pa hrana s temi enimi in istimi ne nahrani, pušča še bolj lačne in bi zato pojedle še najbolj neužitno hrano. Katero mečete nazaj.
Včasih ljudje vidijo v nekem obdobju tudi samo določen tip človeka in je zaradi tega tok fasčiniran, da drugih niti opaziti ne more.
Je pa še tista It’s always the ones with dirty hands pointing the fingers.
[/quote]

O prideš ti, prideš do vseh tem, samo tvoja prioriteta je zlesti nekomu v rit in na …

https://www.youtube.com/watch?v=6vwNcNOTVzY


Ah, tukaj ste pa same lepotice, sanjske ženske za vsakega moškega. Zato vas je pa več kot pol tukaj samskih pri 30+, ali celo več. Aja, vi ne rabite moškega, ker lahko same skrbite zase. Dobra roba, se pobere v mladih letih, vi ste pa isti odpad, kot smo mi, zato se ne tolažite preveč.

Uf, niso beta, so bistveno, bistveno nižje po abecedi. Tam recimo omega. So pa res zafrustrirani. Pač ti tipi preglasijo tiste ok samske in ok vezane moške. Tako, da, če bereš mon imaš občutek, da so moški psihoti.
Pohvale pa vsem normalnim moškim tu gor, Pa čim večkrat kaj napišite, da ne bodo samo zafrustriranci tu gor pisarili.
[/quote]
Se strinjam. Mali preplaseni omega. Beta je kar visoko na lestvici takoj za alfo. Nemočni Omega laja in laja medtem ko se je alfa podal na lov, ko alfa pride nazaj s plenom omega zadnji je če sploh kaj dobi za pod zob (ostanki) nato pa omega repek med noge in v podrejeni položaj kjer nastavi vrat v znak podrejenosti iz čistega strahu pred strasnim alfo.
Veliko se lahko naučimo od živali.


Ah, tukaj ste pa same lepotice, sanjske ženske za vsakega moškega. Zato vas je pa več kot pol tukaj samskih pri 30+, ali celo več. Aja, vi ne rabite moškega, ker lahko same skrbite zase. Dobra roba, se pobere v mladih letih, vi ste pa isti odpad, kot smo mi, zato se ne tolažite preveč.
[/quote]

Veš kaj, če bi se vse mone postavile v eno vrsto, in vsi monovci v drugo vrsto:

– bi v moški vrsti stalo samo par tipov, ostali se ne bi upali niti prikazati (možno je, da bi od daleč oprezali z rešpetlinom in globoko dihali)
– bi večina žensk veliko bolje izgledala od večine moških (sploh tistih, ki si niso upali svojega frisa in telesa na ogled postavit)
– bi monovke ugotovile enako, kot ugotavljamo tukaj: dobrih monovcev je malo, večina so zdrizasti luzerji

Amen!

Občudujem vaše pisanje, samo nekaj mi ni jasno, se tukaj samo omega ženske oglašajo?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vecina forumskih kokosi ni vrednih se tisto malo negativne pozornosti, ki jo dobijo v virtuali. Neumne, nerazgledane, domisljave pa kot da so miss sveta, lol. Bog se usmili slinavcev, ki cutijo potrebo, da se taksnim ponujajo.

a reees, ja katero bi si pa ti želel videt tukaj in – kako sploh veš, katere smo?

Misliš Zeta moških? Ker Beta je še čisto ok tip, pa Gama tudi ni tako slab, tole na Monu so pa večinoma neki odpadki, ki z moškimi nimajo nobene veze. Seveda je nekaj izjem, ampak te lahko celo mizarji preštejejo na prste ene roke.

Veš kaj, če bi se vse mone postavile v eno vrsto, in vsi monovci v drugo vrsto:

– bi v moški vrsti stalo samo par tipov, ostali se ne bi upali niti prikazati (možno je, da bi od daleč oprezali z rešpetlinom in globoko dihali)
– bi večina žensk veliko bolje izgledala od večine moških (sploh tistih, ki si niso upali svojega frisa in telesa na ogled postavit)
– bi monovke ugotovile enako, kot ugotavljamo tukaj: dobrih monovcev je malo, večina so zdrizasti luzerji

Amen!
[/quote]
Enako velja za vas. Še enkrat, tolažite se, to je vse kar imate.


Enako velja za vas. Še enkrat, tolažite se, to je vse kar imate.
[/quote]

ahahahha. koliko odvratnih tipov tukaj!!

Beta bi bili samo tisti, ki žalijo ženske?

Joj tukaj se bere samo žena me zahebava v glavo. Žena me je pustila. Žena se je ločila in našla drugega. Žena noče kuhat in prat raje gre na aerobiko. Za vse sem sam. Žena ne razume da imam pravico do ljubice, Žena se ne ukvarja z mano raje ima psa. Žena noče seksat. Žena…
Potem za samske zenske
Ženske nočejo obveznosti,zenske nočejo otrok, ženske nočejo resne veze, samo FF, ženske gledajo samo koliko denarja imam, ženske so feministke ali lezbike,zenske…
Jok na jok. Se stare babe tolk ne jamrajo. Ajde da baba skoz piska ampak moški wrf?
Jaooo

ahahahha. koliko odvratnih tipov tukaj!!
[/quote]
Vas žensk odvratnih, pa še 3 več kot nas, ahahahha.

He, he, he, odlično si tole napisala. Kratek in jedernat opis.

Beto prepoznate po slinjenju nedojebanega potrebneza, kokosi, ne po tem koliko vas je odjebal.


Moj alfa je zelo zadovoljen z mano. Moj alfa pravi da je treba novodobne dedce tako dolgo tepst da bojo spet postali moški ker zdaj so navadni zjokancki . Čudi se da jih sploh katera vzame, pa magari za pet minut.
Hb da sem se porocila pred dolgimi leti. Zdaj v tem času bi lahko samo jokala ko bi si iskala moza. Pravzaprav tudi to bi mi vzeli ker bi oni huje jokali kot jaz ki sem baba.
Strašno prestrasno

New Report

Close