Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stalno brez denarja

Stalno brez denarja

Ok, ze en cas “prijateljujem” z enim tipom, ki stalno rabi neka posojila ( ne od mene)… ampak vem, da npr sefa vprasa ce mu lahko nakaze placo ze 1 teden pred 15im, ker nujno rabi dnar. Reku mi je, da si bo mogu isposodit 10.000. Poznam ga pa ze vec let, in sem to opazila tudi ze prej, da je skoz brez dnarja. Sej za sproti ima, ampak kot da bi bil stalno nekaj dolzen. Noce mi povedati za kaj se gre. Pravi da bi bila sokirana. Ima veze z drogo in kriminalnom. Med vrsticami mi je kdaj kaj o tem povedal. Vseeno si moja zelena glava ne zna zamisliti kaka zgodba bi bila ta tem, da je stalno nekomu dolzen vecje kolicine denarja? A niso dilerji bogati?

A ni tako, da manj veš bolje zate?

Fajn prijateljevanje si si našla. Le pazi, da ne boš na ulici stala za njega. Pa kako lahko ležiš z nekom, ki otrokom drogo prodaja?
Pa šefi z veseljem dajejo plačo tedne prej …

Če bi ti imela malo več pameti, bi takemu rekla nasvidenje in omejila stike na minimum.
Ne pravim, da si neumna, ampak nespametna si pa brez dvoma. Kaj točno ti preprečuje, da bi o tem moškem trezno razmišljala, pa sama najbolje veš. Oziroma je čas, da se to vprašaš in si naliješ čistega vina.

Dilerji imajo dnar, ja, ampak tale tvoj je tisti, ki dilarem keš nosi. Zafiksanec je.

Čim manj se druži z njim in nikar ne poizveduj. Manj veš, bolje zate. To so nevarne stvari, verjemi, govorim iz izkušenj. Taki ljudje nikoli niso pravi prijatelji, ker se dobesedno borijo za lasten obstoj in če je treba, je sposoben tebe potunkat da sebi reši rit. Npr. če pride policija, bo paketek droge iz svojega žepa hitro, spretno in brez neke slabe vesti vtaknil v tvojo torbico. Torej čim dlje in pogovori izključno o vremenu in športu. In nikar mu ne pomagaj v težavah ali celo posojaj denarja.


Ali pa odvisnost od iger na srečo ali kaj podobnega. Narkomane je lažje prepoznati, ker ne morejo tako enostavno prikriti, da so pod dozo.

Ok samo kaka zgodba bi lahko bila v ozadju? Da si nekomu stalno dolzen kupe dnarja in so nelegalne stvari?

“A niso dilerji bogati?”

So, seveda. Tisti, ki se ne fiksajo…..

Zakaj te pravzaprav to tako zanima? Karkoli že je, je hudo narobe. Torej….?

Ker stvar presega mojo domisljijo in nisem niti blizu takim stvarem. Zato me zanima ce kdo pozna te scene, da si lahko vsaj priblizno mislim, s cim imam opravka


Kot ti je nekdo že napisal, ti sploh ni treba točno vedeti, da bi bilo jasno, da z ničemer dobrim.
Tvoja situacija je (že kar lep čas) zrela za izstop.

Mal za potešitev domišljije….
Lahko je zadolžen zaradi iger na srečo. Ta je recimo zelo preprosta. Mogoče uživa drogo in je dolžan dilerju. Mogoče je tudi sam diler, pa ga je kak kupec fino okrog prinesel, ali pa je zaslužen denar sam zapravil za drogo, igranje, prostitutke…..pa sedaj nima denarja za gospodarja, za katerega dela. Mogoče za koga opravlja kake posle, dilanje droge, preprodaja orožja, trgovina z ljudmi…..pa ga je kje polomil, biznis je šel po gobe in sedaj plačuje kar je zamučkal.
Skratka, možnosti je ogromno, mogoče ni nobena moja niti blizu resnici. Mogoče je kaj čisto tretjega, sploh ne tako dramatičnega. Karkoli že, če ti sam noče povedat, se umakni. Ti ljudje ne marajo radovednežev. Da jih ne boš dobila po glavi…

Nevaren svet, kjer lahko prijateljevanje placas z zivljenjem.

Zorica Skrbic npr.

LOl, družiš se z đankijem ali pa odvisnežem od iger na srečo.


Sploh spat več ne hodiš runkelj zaostali, v vseh temah je samo še tebe videt?

Sej smo v vsaki temi isti. Eni smo registrirani, drugi pa imate v vsaki temi drug nick, to je edina razlika.:)))))


Ti si vedno isti, noč in dan, res nimaš kaj drugega počet, kot da si tečen in se povsod vsiljuješ na forumu, da se ga ne da niti brat, ker se v vsaki temi nadležno ven mečeš s svojo prizadetostjo in zaostalostjo v razvoju?

Polarni, sej s eti ni treba za babo izdajati.:)))

Izdala te je besedna zveza “zaostal v razvoju”.

Variant zgodbe je lahko kolikor hočeš, lahko pogledaš tudi kakšen film če misliš, da imaš premalo domišljije. To je biznis in v biznisu ni “nič osebnega” zato poskrbijo na vse možne načine, da dobijo svoj denar nazaj z obrestmi in to je najbolj pomembno, da razumeš.
Definitivno imaš opravka z nečem kar si ne želiš, da bi imela opravka. Če pa misliš, da imaš preveč dolgočasno življenje pa raziskuj naprej in slej ko prej bo prišla “popestritev”.

Poskrbi da s tem več ne boš imela opravka. Če se maš vsaj malo rada.

Mislim, da ti gambla, ker so samo gamblarji vecno brez dnarja.
Ce si nekomu dolzan, se prej kot slej resis dolga, ta pa rabi novih 10.000. Ocitno niti ni najbolj inteligenten.
Karkoli ze je… bejzi stran, kokr te noge nosjo, predno kleknes in ostanes brez vsega.
Verjemi mi, da vem o cem govorim.
Moja sesta se 10 let kasneje odlacuje dolgove njenega bivsega tipa, s katerim je prezivela 1 leto. Takrat ni hotla slisat o tem, da je narkoman in gambler. Vsaka sola se placa. Njena je kar precej draga.
Bodi pametna…. in se uci na tujih napakah.

New Report

Close