Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali. Je to policija ali ne upam da ne?

Default avatar

Hitrost

A se je danes kdo peljal čez Medno ljubljano
Kdo so bili tisti tam pri tistem spomeniku parkirani tak kot nek zamaskirana kombi notri pa policija kombi bele barve parkiran pri tistem spomeniku je bil okoli 12ure danes
Ali ima policija mogoče take kombijem da se ne vidi da je policija in je merila hitrost
Res upam da ne ker sem malo prehitro peljala okoli 80k. Na uro tam je izven naselja ampak na znaku mislim da piše 60km na uro
Default avatar

Rok-1

Tam so velikokrat policisti!
Za danes pa ne vem.
Default avatar

Hitrost

A misliš policisti v civilu zamaskirani in ne policijski kombi?
Default avatar

In kaj te muči

Pri nas so danes stali pri cerkvi. Okoli 14. ure, ko se domačini peljejo na šiht ali domov.
Omejitev je 50.
Pa vsak gre še po mulčka v vrtec, v trgovino.......100 metrov - nepripet.

Eno samo kasiranje. Ker si mora prašičjereja napolnit malho. :(

Nikdar in nikoli nobene nesreče tukaj. Upam, da sta bila ČLOVEŠKA policista (izjava novega direktorja Veličkega) in nista kasirala delavcem s plačo 650 € za jebbene prekrške!
Je pa bilo v kraju takoj 'izredno stanje'!

Vse je zamrlo. To policija danes, ko se prikaže.
Default avatar

Hitrost

Zanima me to ker ne vem ali je bila policija ali ne in to v navadnem belem kombiju brez znakov da je kakršnakoli policija.
Default avatar

Hitrost

Hitrost je napisal/a:
Zanima me to ker ne vem ali je bila policija ali ne in to v navadnem belem kombiju brez znakov da je kakršnakoli policija.
Izgledalo je kot da sta notri policista oblečena sta imela rumene jopič z odsevniki.
Ne vem potem.
Default avatar

umir se

Hitrost je napisal/a:
Hitrost je napisal/a:
Izgledalo je kot da sta notri policista oblečena sta imela rumene jopič z odsevniki.
Ne vem potem.
Vem točn, kje si vozila. En ravni del ceste, ob cesti dve bajturini (zapuščeni) in zaradi njiju omejitev na 6o.
Ne sekiraj se. Itak ne bo nič. Če bo = 40e kazen ........polovička 20.

Je pa hinavsko, da te ne ustavijo ................... čez par 100 m in povejo!

Jaz sem tko posodila avto - mi je 'tip' nabil denarno kazen + 3 pike!
K sm ga za krofotec držala, da je plaču!! Pike sem pa požalvala.
K kdo se bo driblal s to (osiromašeno, zgarano javno babjo upravo???!) Pust, plači in kradi, kjer se da!
Default avatar

Prekrški

In kaj te muči je napisal/a:
Pri nas so danes stali pri cerkvi. Okoli 14. ure, ko se domačini peljejo na šiht ali domov.
Omejitev je 50.
Pa vsak gre še po mulčka v vrtec, v trgovino.......100 metrov - nepripet.

Eno samo kasiranje. Ker si mora prašičjereja napolnit malho. :(

Nikdar in nikoli nobene nesreče tukaj. Upam, da sta bila ČLOVEŠKA policista (izjava novega direktorja Veličkega) in nista kasirala delavcem s plačo 650 € za jebbene prekrške!
Je pa bilo v kraju takoj 'izredno stanje'!

Vse je zamrlo. To policija danes, ko se prikaže.
Kako pokvarjeno razmišljanje!
A če sem na socialni pa lahko delam prekrške in upam na usmiljenost policista, da mi ne bo napisal kazni?
Prekršek je prekršek. Pravila so za vse enaka. V avtu moraš biti pripet, drugače dobiš kazen. Vemo vsi, ki imamo izpit in smo dolžni opozoriti sopotnike v svojem vozilu, da se pripnejo.

Zakaj je policist nesramen, če te ustavi 50m za znakom omejitve hitrosti in ne ti, ki hitrosti nisi omejil????
Ti kršiš zakon, on dela po zakonu!