Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PIZAMA BAR v Mariboru

PIZAMA BAR v Mariboru

Danes sem bila v mariborski bolnisnici, na obisku. Hvala bogu je pacient dobro in okreva. Po obisku mi je zadisala kava. Pri nas v Ljubljani je bifejev malo morje, okoli ukc- ja. Tam ne. Se ” zaletim” v omenjeni bar. Tako domac, preprost, prijazen bife srecas redko, oz. skoraj nikjer vec. Racun je bil smesno nizek. Najbolj pa mi je vsec ime- PIZAMA BAR. Se vrnem tam tudi, ko bom v Mariboru, brez obveznosti.

Ja dobrodošla no 😊… Sicer pa v informacijo zakaj ime Pižama bar… ker je tik ob ograji UKC-ja, zviznejo tja pacienti iz oddelkov… 😀

V pizamah?

…. večina si jih obleče haljo čez 😀

Kaj zdej. Bar al gostje? A res hodjo v pizamah?

Vem kje je 🙂 ko je bil oče v bolnici tam se spomnim. Posrečeno ime.

Jaz ne vem kk bi lahk šla ven v tem sicer


Res hodijo v pižamah tja. No v šlafrokih. Je pa oddaljen od stranskega vhoda par metrov, tako da ni daleč.

Tud midva sva sla, na obisk… Pa zagledam bar,, Pizama. TOP

Se spomnim tega bara.. PIZAMA. Zunej dva, tri stoli.. Sm kelnarci reku, ce se je zmotla- pr racunu… Nizke cene.

Ha ha dobro ime ☺ podobna situacija je v psihiatrični bolnišnici Begunje, tudi tam je prvi bar kar blizu. Ker pa se tam zdravi tudi precej alkoholikov, je vcasih osebje bara imelo prepoved strezbe alkoholnih pijac klientom v pizamah ☺ ne vem, ce je se tako. Ni pa v kraju nic nenavadnega, ce srecas koga v pizami in slafroku cez, ker se pacienti precej sprehajajo naokrog.

https://www.youtube.com/watch?v=GdOiPr9RNBg

Škoda, da niso spota posneli na pravi lokaciji, ta spot so posneli na Lentu.

Ja kako pa? Bolniki so v bolnicah v pižamah :-))

Super kava! Prijazni!

Ja kako pa? Bolniki so v bolnicah v pižamah :-))
[/quote]

Ja kaj pa?
Bolniki so na v pižamah. Vsak pa ima še šlafrok in takšni hodijo tja na pijačo. Tisti sposobni.

To je štajerska, ljudje božji…:))))))
Dobrodošli!

olubibog!

New Report

Close