Potovanja.Over.Net

Izleti po Sloveniji

Zanimiva mesta, pohodniške poti, terme, turistične kmetije. Odgovorite ali zastavite vprašanje. Skupaj raziskujmo prelepo Slovenijo.

S katerimi termami/savne ste letošnji zimi najbolj zadovoljni

Default avatar

simidol

V katerih termah /(savne) ste bili in ste zelo zadovoljni s čistočo, programom, osebjem?
Meni je bilo 3 sezone nazaj ok v Topolšici, od takrat pa nisem bil nikjer in bi morebiti to zimo šel kam.
Default avatar

simidol

Nema nikog.
Default avatar

dddddddddddd

Kar se savn tiče, so meni top: Terme Paradiso (Dobova) in terme Olimie.
Default avatar

general Glanzkopf

Ne vem,. kaj vidite v savnah. Komu normalnemu paše tista sopara? Kaj ste vsi predebeli in mislite, da boste v savni shujšali?

Nikoli mi ni bila jasna fora savne, meni je to brezveze.
Default avatar

skode1ica

general Glanzkopf je napisal/a:
Ne vem,. kaj vidite v savnah. Komu normalnemu paše tista sopara? Kaj ste vsi predebeli in mislite, da boste v savni shujšali?

Mislim, da v življenju še nisi bil v savni, zato ne kvakaj senilnosti.
Default avatar

skode1ica

Laško (tam kjer so bazeni), Zala v Topolšici, Atlantis (a so drage), recimo tudi Zreče in Dolenjske toplice
Default avatar

general Glanzkopf

skode1ica je napisal/a:
general Glanzkopf je napisal/a:

Mislim, da v življenju še nisi bil v savni, zato ne kvakaj senilnosti.
Brez skrbi, da sem bil. Kaj je tebi všeč v savni, tam med zašvicanim folkom?
Default avatar

Popay

men je Atlantis majka zarad tega ker je velik in gospodski..., a i cena je gospodska, hehe..
Default avatar

Atlantis je gay scena

Popay je napisal/a:
men je Atlantis majka zarad tega ker je velik in gospodski..., a i cena je gospodska, hehe..
A ima tamo i veliko pederćina, ihahaha.
Default avatar

Popay

Atlantis je gay scena je napisal/a:
Popay je napisal/a:
me ne zanimajo, če so, ko sem bil nazadnje je bilo večina parov ženska/moški, da se razumemo in kar ena skupina prav jebozovnih bejb v najboljših letih.
Atlantis je velika savna in, če te kaj moti, se komot umekneš v druge prostore, ker jih imaš dost na razpolago..
Default avatar

DKR

Nisi ti bil kaj dosti po savnah, kajti, če bi dejansko bil, potem ne bi kvasil takšnih neumnosti.
Default avatar

In kako ti to veš

Atlantis je gay scena je napisal/a:
Popay je napisal/a:
Jih sam iščeš, da veš kdo so?
Default avatar

meni najboljše

Daleč najraje grem v savne Olimje (Orhidelia), nato v Radin v Radence - tu so mi tako domače ...
V Ajdi in Livadi v Moravcih so mi savne premale, drugače OK.
V Topolšici (v hotelu) so bile savne nazadnje, ko sem bila, skrajno zanemarjene, na stopnišču je bil prepih ... V Zali v Topolšici pa še nisem bila ...

Tako, moje izkušnje. :)
Default avatar

2208

Meni je všeč Mala Nedelja, potem pa Topolščica, Terme Lendava super, tudi Radenci, sicer pa imajo vsake nekaj,, kar človeku odgovarja.
Default avatar

Porto

Terme Portorož.
Default avatar

Amore

simidol je napisal/a:
V katerih termah /(savne) ste bili in ste zelo zadovoljni s čistočo, programom, osebjem?
Meni je bilo 3 sezone nazaj ok v Topolšici, od takrat pa nisem bil nikjer in bi morebiti to zimo šel kam.
Laško
Default avatar

orhod

to vprašanje je v sloveniji lahko le retorično. z odgovorom: Orhidelia. amen.
Default avatar

frucanje

Olimje? Meni horor. Sam betln, kvazi šik, umazano, po renovaciji termalija grozljiva. mrzli bazen pod stropom? Arhitekta jim je sigurno organizirala konkurenca. Nenehen nadzor osebja. Odideš nesprošcen.