Forum: Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise? Za več vsebin obiščite portal Potovanja.Over.Net

Iščem apartma tučepi, brela, biograd, makarska

Odgovori Nova tema
Default avatar dalmatinar 11 Jan 2018 14:09

Prosim, če kdo karkoli ve ali pozna kakšen dober apartma v teh krajih za 4 osebe blizu plaže z veliko teraso,.... Vse je že zasedeno.
Hvala

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar elnaa 12 Jan 2018 07:33

Lepe destinacije si si zbral, vse to poznam smo bili, vendar vedno smo bili v hotelu. Moraš pa si vzeti v zakup, da zna biti na vseh teh plažah gužva, še posebno v sezoni. Edino v Tučepih poznam apartma 00385989211961 in drugi apartma 00385993133102

Default avatar dalmatinar 12 Jan 2018 12:22

Glede gneče sem seznanjen, ampak imamo radi da se dogaja. Žur na plaži, animacije, barčki, pekarne,...Prihajamo iz mirne vasice tako da nam to pride še kako prav :)
Hvala za kontakte. Edina omejitev je budget ki je do 60 eur.

Default avatar elnaa 12 Jan 2018 13:03

60€ bo malo malo za glavno sezono in južno Dalmacijo, razen apartma 300m in več stran od plaže..Za ta denar bi dobil fini apartma mogoče na Viru, tukaj imamo mi v najemu, imajo dosti ugodnejše od južne Dalmacije...

Default avatar dalmatinar 12 Jan 2018 15:11

Na Viru pa ni tistega dalmatinskega duha, ozkih starih ulic, živahnega dalmatinskega mesta,...

Default avatar dalmatinar 13 Jan 2018 11:50

Kakšne so pa kaj cene v restavracijah in barih v Tučepih. Bili smo v Vodicah in so bile cene zelo zasoljene. V Pirovacu pa zelo dostopne.

Default avatar elnaa 13 Jan 2018 16:56

Podobne kot v Vodicah, zasoljene. Za Pirovac se strinjam, tam smo ugodno jedli in pili. Ugodne cene so tudi na Viru, zato smo se odločili zanj.

Default avatar dalmatinar 14 Jan 2018 11:15

Kaj pa če primerjaš Pirovac in Vir glede plaž, dogajanja,...

Default avatar elnaa 14 Jan 2018 12:17

Saj tudi v Pirovcu je lepa plaža in čista voda kot na Viru, vendar Vir je večji in so večje plaže, oziroma več zaselkov (Žitna, Straža, Lučica, Slatina, Jadro...) Meni je všeč Žitna (vendar tam je v glavni sezoni gužva), najboljša pa Lučica pa morda še Jadro kateri je v centru mesta. Seveda pa je na Viru veliko več dogajanja, vsak vikend koncert znane skupine ali pevca, več restavracij, štantov, barov, trgovin...

Default avatar dalmatinar 14 Jan 2018 13:14

Kako je pa kaj s senco na plaži? Je primeren za male otroke? Nekdo mi je rekel, da je Vir zelo vetroven otok. Je to res?
Voda je pa najbrž najtoplejša v Pirovcu?

Default avatar elnaa 14 Jan 2018 14:25

Lansko poletje bilo zelo toplo morje tudi na Viru, včasih morda res pihal vetrič, ampak v večini je prijalo, saj tako ne opaziš prevelke vročine. Sicer sem se kopala samo na plaži Lučica, tu je kar nekaj drevja ker si poiščeš senčko. Ogromno družin z malimi otroki.

Default avatar campingcoto 16 Jan 2018 10:40

Na Ugljan :)

https://apartmajiugljan.wordpress.com/

Super umirjena zadeva

Default avatar Mogoče tale 16 Jan 2018 12:53

https://www.viacroatia.com/sl/apartmaji ... -6033.html

Za realno ceno pokliči, smo že bili, poceni in blizu plaže, ogromna terasa, vrt, super lastniki, klima.

Stran 1 od 1
Na vrh