Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Najamem app/počitniško hišo ob morju za daljše obdobje

Default avatar

matana

Najamem apartma/hišo ob morju za najmanj dve osebi (lahko tudi več) za obdobje junij-september 2018 ali celo leto (odvisno od dogovora, prostih terminov in cene). Imamo neproblematičnega psa manjše rasti, ki bi letoval z nami (ne grize pohištva in inventarja, ima svojo posteljo, potrebe opravlja izključno zunaj). Pogoj so wifi, parkirišče ter solidno opremljena kuhinja.

Če ima kdo kaj primernega in ga zanima oddaja za daljše obdobje, lepo prosim, da pusti kontakt. Najlepša hvala vsem.
Default avatar

elnaa

Dobro si si zamislila, mi smo tako imeli najeto že lani (junij, julij, avgust, sept.) Letos smo se zopet tako odločili. Vendar mislim, da si že malo pozna, ker če imajo apartma zaseden na primer 10dni v juliju, ti ne morajo dati za vse mesece skupaj v kompletu.
Default avatar

matana

Hja, tudi na to sem pomislila ... Vendar pride tudi to v poštev, bi morda izpraznili prostore za tistih 10 dni in se nato vrnili :P
Default avatar

luklan

Pozdravljeni,
Ali vas zanima nov app v Vrsarju...50m od morja(marine)...200m do mestne plaže...
Novo pohištvo...45m2...8m2 terasa...lp
Default avatar

vitaluna

Spoštovani.
Mogoče Vam bo ustrezala moja ponudba.
Stanovanje v bloku v Karigadorju, pritličje, 150 m od morja, balkon, brez vrta, parkirišče, dve spalnici, dnevna soba s kuhinjo, kopalnica in posebej WC, klimatizirno in IR gretje, opremljeno z vsemi stroji in aparati, TV, možnost interneta.
Če se Vam zdi zanimivo in bi želeli še dodatne informacije pokličite, prosim, na 069 643 400.
Default avatar

korčula

vas zanimajo daljše počitnice na Korčuli? ..imam kamnito hišo z apartmaji in velikim stanovanjem, ki ustreza vašemu opisu (WiFi, vez za čoln, prva vrsta ob morju, hišni ljubljenčki dovoljeni, velik vrt - možnost obdelovanja, itd...)
Default avatar

zztop

Pozdravljeni,
tudi nas zanima app/počitniška hiška s teraso ali vrtom tik ob morju za daljše obdobje.
Julij-avgust 2018 ali celo leto. Dva odrasla, dva večja otroka in hišni pes.
Prosim za kontakt. Hvala
Default avatar

luklan

Pozdravljeni,
Ali vas zanima nov app v Vrsarju...50m od morja(marine)...200m do mestne plaže...
Novo pohištvo...45m2...8m2 terasa...lp