Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vzrok za ločitev je v 99% ženska

Default avatar

ženska je hudič

Ali je slaba žena in se vlači okoli in načevlja moškega ali pa ženska zapelje poročenega moškega in se ta potem loči, ker to izve žena in zahteva ločitev.Moški ni nikoli iniciator ali vzrok ločitve.
Default avatar

vzrok in posledica

Vzrok in posledica ti pa nista najbolj jasna pojma.
Default avatar

poIrani sij nepr

vzrok in posledica je napisal/a:
Vzrok in posledica ti pa nista najbolj jasna pojma.
Današnja baba ne potrebuje za ločitev nobenega drugega vzroka, kot da ji rit do konca znori, betice itak ne uporablja, ker je ne rabi uporabljat. Tako pač je, ločitve so izkjlučno na zahtevo bab, so serijske po tekočem traku, kriv vedno dedec, ko pa pogledaš praktično ni ločenke, da ne bi bila čisti šus.
Default avatar

dasc

desc je še slabši, če ga niti ta šus od babe noče imet več.
Default avatar

dasc

Pa zakaj se iber super duper brithni desci ne ločijo od šusa babjega, če so tako pametni? Bi si mar boljšo poiskali?
Default avatar

Tara_S

Naka, drugače je: pobudo za ločitev da ženska, vzrok je pa v moški neodgovornosti, varanju, laganju in podobnem.
Default avatar

poIrani sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Naka, drugače je: pobudo za ločitev da ženska, vzrok je pa v moški neodgovornosti, varanju, laganju in podobnem.
Itak, popolnoma drži, je ni babe na svetu, da bi bila za kaj odgovorna, to ne obstaja.

Sicer pa, kako usekane ste pokažete že tu na forumu v 99.%, kaj šele v reali. Ampak vsaka norost ima omejen rok trajanja. Ko se bo začelo popravljat posledice babjega uničenja, mislim da bo vsem za vse večne čase jasno, da se nikoli več ne sme dovolit feminizacije družbe, tako kot se vsi borijo proti ponovitvi fašizma in še enega Hitlerja.
Default avatar

Itak je ženska kriva

Če je, ali pa če je ni! V vsakem primeru!
Default avatar

Grda resnica

Porka malorka si pa razočaran. Če bi bila jaz tako razočarana nad moškimi bi so našla raje žensko. Zato ti predlagam da si poiščeš moškeg, da te ne bo še kap od hudega.
Default avatar

Primer

iz mojega okolja: njega je malo zaneslo z eno dvajset nekaj letnico, žena ni tega prenesla in ga je pol leta naganjala iz hiše, čeprav mu je bilo iskreno žal za njegov spodrsljaj in je hotel zakon ohraniti. Ko se je on dokončno odselil, ji je postalo žal in je hotela, da se zakon reši. Prepozno, bi rekel on. Šoloobvezni otroci čustveno trpijo, oba sta hipoma dobila 10 let na obraz. Za koga ali kaj? Za bedne principe.
Default avatar

poIarni sij nepr

Grda resnica je napisal/a:
Porka malorka si pa razočaran. Če bi bila jaz tako razočarana nad moškimi bi so našla raje žensko. Zato ti predlagam da si poiščeš moškeg, da te ne bo še kap od hudega.
Raje povej, če si našla "mulca" včeraj , ko sem te spomnil? V tem cajtu, ko kar pozabiš nanj, bi si celo lahko že dal spol spremenit po zadnji modi in bi imela dve hčeri, pa ti sploh ne bi nič vedela.😁
Default avatar

Slađan

To ti je tako, Ena si zaželi otroka, kmalu bodo vse okoli imele tudi otroka.
Eno nategne kaki na sekretu, kmalu se vse nategujejo okoli.
Ena se loči ker dobi mladog z denarjem , ajd še druge isto. Samo nimajo vsi ljubčki denar in želijo mamicu vsak dan gledati.
In potem bi ona moža nazaj ker je bilo boljše. dvojka !
Default avatar

Grda resnica

poIarni sij nepr je napisal/a:
Raje povej, če si našla "mulca" včeraj , ko sem te spomnil? V tem cajtu, ko kar pozabiš nanj, bi si celo lahko že dal spol spremenit po zadnji modi in bi imela dve hčeri, pa ti sploh ne bi nič vedela.😁
Ma mulc je bil v šoli. Vsak dan je. Pol pa trenira. Ko pride domov pa vpraša mami a imaš kaj denarja :))
Ko pride še ati domov mu zastavi isto vprašanje. Tako je trenutno pri nas.
Potem pa izgine v zgornji stuk.
Default avatar

poIrani sij nepr

Slađan je napisal/a:
Ena se loči ker dobi mladog z denarjem , ajd še druge isto. Samo nimajo vsi ljubčki denar in želijo mamicu vsak dan gledati.
Pa je tako pri kokoškah, pogledaš kolektive, tista ki je še normalna , je že fejst čudna in vse nonstop dregajo v njo. To so tako polne izkušenj insvetovanja druga drugi, da se kar kadi, ampak nikoli nobena nič prebrala ali koga slišala, celo zakonodaja za njih ne obstaja.
Default avatar

Grda resnica

Slađan je napisal/a:
Mlad z denarjem hahahaha
Kje pa so ti mladi z denarjem?
Default avatar

Gost g

Fajn, da ste sklepčni!
Default avatar

Grda laž

Slađan je napisal/a:
Mlad z denarjem hahahaha
A se ti cedijo sline ha ha :)))
Default avatar

Grda resnica

Grda laž je napisal/a:

Mlad z denarjem hahahaha
A se ti cedijo sline ha ha :)))
A po denarju Al po mladem?
Denar imam. Mlad pa res ni več tako kot pred 20 leti, pa jaz tud ne. Je pa vseeno se dober :))
Default avatar

Popay

pa, če gledam po seb, je to res, hotela je neke spremembe, men pa na kraj pameti ni prišlo, da se bi spremenil, od nje pa tud nism zahteval, da se bi zarad mene, pa bogami, tud v bodočnosti ne vidim nekih sprememb pri seb, predvidljivost in zanesljivost je moje vodilo v živlejenju...