Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kdo je 32-letna Dijana Đuđić iz Prijedora v BiH in kaj ima zveze z Ivanom Janšo?

Kdo je 32-letna Dijana Đuđić iz Prijedora v BiH in kaj ima zveze z Ivanom Janšo?

Tale Dijana je stranki SDS posodila pol milijona evrov. Hehe zelo zanimivo branje.

https://www.vecer.com/kdo-je-32-letnica-ki-je-jansevi-sds-posodila-450-000-evrov-6379701

Na Kosovu niso posodili?

Zakaj za vraga bi človek posodil denar politični stranki, če so politične stranke polne koritnikov, ki so mahnjeni na denar in znajo samo črpat in sesat? A pričakuješ ta denar nazaj? Japajade, to je kot da narkomanu heroin posodiš. Se pričakuje verjetno nekaj drugega v zameno, kakšne protiusluge v sivi coni.

S katerim denarjem se je pa stranka ustanovila? S poštenim sigurno ne.
Ma resno no, a kdo sploh še povoha tele skorumpirance in samovšečneže?
Kdor je bil v tej stranki kaj vreden, je že zdavnaj šel ven.

kosovski doktorati in srbski keš, to se verjetno ne bo dobro končalo.

Tejle dudičevi je po moje denar, ki izvira iz umazanih poslov ( prodaja orožja, Patria ), nakazal kar JJ osebno, ona ga je kot posojilo samo nakazala na račun SDS-a. svetoval mu je pa mafijec Snežič.
Tako, pa je denar opran.

Aja, niti nisem pomislil, to je tudi ena možnost, ja, un je pobrisal v Bosno, pa z ivanom bil v celici, se poklopi.

lahko je danes našim “preiskovalnim organom” ob tako velikem številu vsevednih pomočnikih:-)))


Mu pa en malček pogledam skoz prste, v bistvu je služil z orožjem, ki bi ga itak morali uničiti, ostala politična falanga pa si je delila dnar, ki ga je direkt pokradla iz proračuna, in da vir ni usahnil, je v času suhih krav, odtrgala od ust najrevnejšim in otrokom!

Pa malo težje ob slepih sivih zombijih pred sodišči.

Zelo lahko je tudi Janši in SDS-u ob tako slepih vernikih, kot si ti.
Si tudi ti svetil s svečami pred sodiščem, ane?

Da ni spet Breznik preveč gobcal naokoli, pa so jih izsledili?

A ni pred nekaj leti en tudi “posodil”denar in ga nikoli ni dobil nazaj ?!
Torejjim je tesko vračati. Ojej jej. V nepovrat.
Še javno se je izpostavil in je hitro vse potihnilo.
Ni pa bilo malo.
Mislim,da je bil možakar slovenski argentinec.
Je rekel,da je pomagal in si ni predstavljal,da bo to se tako izšlo.
Mogoče še kdo ve kaj o tem ?

ja na nek način pa jajo mora prit do svojega denarja… je dobla kufer dnarja in ga je zdaj “posodila” nazaj jajotu..

Zelo lahko je tudi Janši in SDS-u ob tako slepih vernikih, kot si ti.
Si tudi ti svetil s svečami pred sodiščem, ane?
[/quote]

nisem svetil, me pa ne bi bilo sram, če bi.

tudi tebi ne bi škodilo malo več luči, mogoče bi pa le nasledil Esmeraldo…

A Esmeralda je tvoj idol?
Zanimivo.

morda res.
ona je spregledala.
pa ti?


Dejstvo je, da ti spregledal nikoli ne boš, ne glede na to, koliko sveč si prižgal pred sodiščem in ne glede na to, da je Esmeralda, poleg JJ-ja tvoj idol.

A Snežičeva, žena od tistega, ki je popihal v Bosno in ki je bil z JJ v celici, še ima v lasti ful nove24TV? Same povezave, sama naključja, keš slučajno šiba gor in dol.

Posojilo fizične osebe ne sme presegati 10-kratnika povprečne bruto mesečne plače letno. To je cca 200k EUR.


Dejstvo je, da ti spregledal nikoli ne boš, ne glede na to, koliko sveč si prižgal pred sodiščem in ne glede na to, da je Esmeralda, poleg JJ-ja tvoj idol.
[/quote]

si pač funkcionalno nepismen, saj očitno ne razumeš tega kar prebereš.
jaz pa nisem in tudi nisem nikjer zapisal, da sem prižgal kakšno svečko, niti da je kakšna lepotica moj idol, pa čeprav jih rad pogledam:-)))

Po moje je to denar, ki ga je Janša dobil od Patrie in so ga na nek način prenesli na Balkan, zdaj pa se v obliki takih kvazi posojilnih pogodb, vrača nazaj v Slovenijo. Menda je vsakemu cepcu jasno, da si stranke denar sposojajo na bankah, razen če gre za denar od podkupnin seveda ipd.

Točno tako.

velikem številu vsevednih pomočnikov!

nisem svetil, me pa ne bi bilo sram, če bi.

tudi tebi ne bi škodilo malo več luči, mogoče bi pa le nasledil Esmeraldo…
[/quote]

res te je lahko sram, da nisi svetil pred sodiščem … malo več privrženosti svojemu idolu bi pa lahko pokazal

New Report

Close