Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospod župnik je zelo radodaren

Gospod župnik je zelo radodaren

Gospe Tončki je lani umrl mož, zato ji je bilo dolgčas in ni vedela, kam bi sama s sabo, ko ni bilo svete maše in Jezusove besede. Gospod župnik ji je predlagal, da bi imela računalnik in ji je prodal svojega za 300 evrov, mi je povedala danes po maši. To sicer ne bi bilo nič posebnega, ampak se spomnim, da je gospod župnik pred desetimi leti dal zanj 1500 evrov, tako da je to zelo ugodna cena, gospod župnik je res radodaren, da je tako ugodno prodal, zelo dobro skrbi za nas farane. Ta računalnik je gotovo vreden vsaj 700 evrov, ker sploh nič olja ne pušča in ni nič zarjavel, tako da se prav vidi, da gospod župnik ni pogolten na denar, sploh pa ne na račun nas faranov. Včeraj je bil pri njej ministrant, ki ga je k njej poslal gospod župnik, in ji je vse priklopil, jaz sem pa bila pri njej danes in sem ji pokazala ter shranila povezave na spletne strani Ognjišče, Družina, Iskreni, Domovina in Nova24TV. Dela ji malce počasi, se še mora računalnik malce uteči, ker je do zdaj počival na podstrešju pri gospodu župniku, ampak razen tega pa je super, gospe Tončki je zelo všeč, da lahko posluša prenose svetih maš med štrikanjem.

Ajde, oladi!

Samo ne Tončki povedati za MON …. bo imela grešne misli kot jih imaš ti 😇

nova
Uredništvo priporoča

DAJ nehaj ..bolnica si.

O, Majdka, živjo!
Vidim, da je 300 eur dodatno kapnilo v šparovček za avto gospoda župnika.
Kolk še manjka za Teslo?

tesla nima dosega do francoskih smučišč župnik pa ne bo čakal na polnilnici pol ure

Majda, ko boga te prosim, zrihtaj pri župniku, da ne bodo več zvonili v nedeljo zjutraj ob 7.00 … sem čisto živčna, ko me zbudi to butanje po plehu!
kako lepše bi bilo, če bi se zbudila sama od sebe!

Za ta denar dobiš nov računalniku. Sploh pa 10 let star računalnik ni vreden 300 €. Natega…

Mar na “zdravstvenem” forumu res ni nekoga strokovno usposobljenega za tako norico, če ji dohtarji ne morejo več pomagat naj ji vsaj admini, za te vem da so vsemogočni.

A tebi pa nič ne predlaga kakšnih ugodnih nakupov v akciji? Samo Tončka ima tako protekcijo? Hmmm, to se je pa za zamislit.

Pozdravljena gospa Majda,
prav srce mi zaigra, ko prebiram vaše poste, ki so napisani z večno in neuničljivo božjo iskrico …

Menim, da je vaš gospod župnik res zelo milosten, ker je tako ugodno, skoraj zastonj podaril računalnik vdovi Tončki…
Kaj pa je 300 €?
Drobiž, je tako?

Zanima pa me kakšno oznako ima ta računalnik?
Jaz osebno zelo rada delam na vrtu in v sadovnjaku, zato si vedno kupujem samo računalnike in telefone, ki so v simbiozi z naravo.
Torej, take bolj sadne …. ki imajo na hrbtni strani narisan naraven, ne šprican, malo obgrižen jabuk. Epl se jim reče pravilno ali pa i fun.

Veste gospa Majda, me upokojenke bi morale držati skupaj in kdaj pa kdaj iti ven na kakšen šnopcek pa to …

Bom pa zdaj zmolila 3 zdrave Marije, da bi računalnik gospej Tončki čimprej začel tekoče delovati. Veste, molitev dela čudeže. Tudi pri sodobni tehnologiji.
Ko meni kdaj zašteka i fun, zmolim Zdravo Marijo, pa potem kakšen teden dela k urca.

Mir v srcu.
Lp.

Grem vsak mesec k zdravniku na kontrolo, imamo v našem kraju srečo, da je zdravsteni dom blizu cerkve. Sem zdrava kot dren, vsi izvidi super. Veliko tudi molim za zdravje, pa se pozna.

Jaz računalnik že imam, dveh pa ne potrebujem, pa tudi prostor potrebujem za verske revije in knjige (hranim veliko starih številk, ker je v vsaki kakšna spodbudna Jezusova beseda), to pa večino kupim preko gospoda župnika, seveda je za nas farane ceneje, poseben župnijski popust.

To pa ne, Božje zvonjenje se mora slišati daleč naokoli, da se ljudje zbudijo pravi čas za sveto mašo. Jaz imam nastavljene tri alarme na treh budilkah od šestih naprej, ampak je dobro, da so še zvonovi za vsak slučaj. Kaj če bi se mi pokvarile vse tri budilke in bi spala naprej? Maše ne smem zamuditi. Bom pa molila zate, da se boš navadila zvonjenja in Božjega urnika ter da ne boš več nestrpna do nas kristjanov in našega pomembnega tradicionalnega zvonjenja.

Majdka, si že vstala za mašo?

A pa vam resn nobenemu ne kapne, da se za nickom “Majda1948” skriva en moški kosmatinec, ki se neizmerno zabava v tej svoji forumski forumski vznesenosti in pretvarjanju?

Dolgočasno si, brez veze.

Vidim Majda, da te večina genialcev tu z visokim razponom intelekta tu sploh ne razume. V glavnem, meni si full zabavna in ta tvoja humorna zgodba mi je polepšala jutranjo kavico. Vsa čast župnikom in tebi.

Vidim Majda, da te večina genialcev tu z visokim razponom intelekta tu sploh ne razume. V glavnem, meni si full zabavna in ta tvoja humorna zgodba mi je polepšala jutranjo kavico. Vsa čast župnikom in tebi.
[/quote]

Se vidi, das se tudi tebe da nategnit… 10 let star računalnik, za 300 eur? To se ščisti trdi disk, pa podari, ker je toliko zastarelo, če ga kdo hoče vzeti, ne pa prodaja naprej…. Samo toliko….

To pa ne, Božje zvonjenje se mora slišati daleč naokoli, da se ljudje zbudijo pravi čas za sveto mašo. Jaz imam nastavljene tri alarme na treh budilkah od šestih naprej, ampak je dobro, da so še zvonovi za vsak slučaj. Kaj če bi se mi pokvarile vse tri budilke in bi spala naprej? Maše ne smem zamuditi. Bom pa molila zate, da se boš navadila zvonjenja in Božjega urnika ter da ne boš več nestrpna do nas kristjanov in našega pomembnega tradicionalnega zvonjenja.
[/quote]

Ja grem raje v fitnes pridne ljudi pogledat, ki z menoj skupaj veliko koristnega zase naredimo ob zgodnjih jutranjih urah ( sem že konec, ob 6ih je na napem koncu že odprt, oddelano za danes), ne pa da grem u cerku namesto tega – nobene koristi zame. Si ne pustim rat možganov.

Se vidi, das se tudi tebe da nategnit… 10 let star računalnik, za 300 eur? To se ščisti trdi disk, pa podari, ker je toliko zastarelo, če ga kdo hoče vzeti, ne pa prodaja naprej…. Samo toliko….
[/quote]

V človeku moraš iskati dobro, ne slabo.
Sem siguren, da fajmošter ne bi prodajal te stare škatle za 300 €, če ne bi urgentno potreboval €€€€ za novi avto … in če starejše faranke z veseljem plačajo za “božjo razprodajo odsluženih stvari” in s tem naredijo nekaj dobrega za cerkev in se pri tem bolje počutijo (kljub švoh penziji) … ja zakaj pa ne ….

In še preverjen nasvet za vse, ki dvomijo:
“Pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal.”

Preizkusite in videli boste, da 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} deluje ….

Vseeno, kdo stoji za tem nickom. Lepo prosim, naj nadaljuje, ker je res ena fajn osvežitev med jamrajočimi in žaljivimi posti.
Torej, Majda – go, go!

tako je! meni je tudi osvežitev, tak irski humor :))) malokdo ga razume 😉

Majda, lažnivka si in prevarantka. Delaš se norca iz vere, cerkve, župnikov in iz vernikov. Pazi se, da te Bog ne bo štrafal.

Ne lažem, ker je to greh, nisem prevarantka, sploh pa ne gospod župnik. Nehaj s kristjanofobijo! Te niso starši naučili, da ne smeš tako grdo govoriti čez nas katoličane? Pazljivo z ostrimi besedami, Bog je velik!

New Report

Close