Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poročen me vabi na sex

poročen me vabi na sex

Po naključju sva se spoznala preko interneta (ni nobena stran za iskanje zvez, avantur, ipd.), jaz samska, on poročen in oče enega otroka. V zakonu je 5 let, osebno ga ne poznam, sva pa rojena v istem kraju, znan je mojim prijateljem; je super ati, mož, skratka super oseba. Bi dala roko v ogenj, da do sedaj ni varal, začela sva se dopisovati o vsakdanjih zadevah in našla skupni jezik. Naneslo je seveda tudi na vroče teme, evo že kar virtualno se lahko opazi, da se seksualno ujameva. Se že preko neta napaliva. Zdaj pa je začel vabiti na srečanje v živo, pa sploh ne vem, kako naj odreagiram in kaj naj si mislim o tem. Če upa on, ki je mož in oče, zakaj ne bi upala jaz, ki sem samska. Jaz ničesar ne postavljam na kocko. Potem pa razmišljam, kaj če se z moje strani vpletejo čustva, na koncu bom jaz prizadeta. Ali naj bom celo počaščena, ker bi bila prva, s katero bi prevaral ženo in to že po petih letih zakona? Mika me, seveda.

Že dr. Janez Rugelj je učil, da bi ženske potrebovale šolo za razbijanje zakonov.
Poskusi!
Vsak drugi prvi zakon je slab in možnost za kaj boljšega obstaja. Že to, da te mika in če boš za mikom te izkušnje znala zaznati okus, je tompo k uspehu.

Že dr. Janez Rugelj je učil, da bi ženske potrebovale šolo za razbijanje zakonov.
Poskusi!
Vsak drugi prvi zakon je slab in možnost za kaj boljšega obstaja. Že to, da te mika in če boš za mikom te izkušnje znala zaznati okus, je tompo k uspehu.
[/quote]

saj on njo vabi , ne ona njega. niso vaši poročeni moški tako nedolžni, kar mirkajte na svoje dedce 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Prokleta kurba zaradi take prasice egoisticne propadajo zakoni…upam, da bo hudič prišel pote

Uf a si tud ti bil prevaran 🙂

1. Če te vabi v kaj takega, na noben način ni super oseba. Je lažnivec, prevarant in baraba.
2. Še kako daješ na kocko. Srečo njegovega otroka. Ampak egoistični napaljeni kokoši je to seveda vseeno.
3. Počaščena? Reci, da se hecaš. Ne morem verjet, da bi kdo tole resno mislil. Vedno boš tadruga. Pa saj verjetno si res vredna samo toliko.

Takega še povohala ne bi. Najnižja kategorija moškega.

Pa dobro, a določene babe kdaj vklopite celotne možgane? Že ko si izvedela, sa je poročen, bi vljudno in odločno povedala, da je dopisovanja konec.
A počaščena boš, ker se bo spraznil vate, dokler se ne bo ustrašil za svoj zakon?
A to, da boš razbila družino, ni tvoja stvar?
Sploh pa ne razumem, da se eni zapletete v internetnem okolju, ki nikoli ne pokaže prave slike. On, če bi bil tako super duper mož in oče, sploh ne bi visel na internetu z neznanko.
Internetno se ujameta? Ma intetnetno sem jaz v rangu Monicd Belluci, če razumeš, kaj hočem povedati.
Na kratko? Roke proč!

Uf a si tud ti bil prevaran 🙂
[/quote]
Svet se deli na tiste, ki že vedo, da so bili prevarani in na tiste, ki bodo šele zvedeli.

A vaši poročeni kvalitetni dedci nimajo nič pri tem, vsega so tuje babe krive?

Čakte no, on je super oseba, dober oče in mož. Ni on navadna varalica.
Zakaj ne privočite avtorici sreče s takšno super osebo?

Ocitno je res super oce, moz in nasploh super oseba ja…

Ja, samske ženske samo sledijo teoriji o poročenih kvalitetah in bi še same rade probale malo te kvalitete.

Ona je SAMSKA. Ona ne bi nikogar prevarala. Njej ni treba biti nikomur zvesta. To pa ne velja za moškega v tej zgodbi. ON je poročen, ON bi moral biti zvest svoji ženi in ON je tisti, ki njo vabi na seks.

Kdo je torej tukaj pra.sec?

Tvoja mentalna zrelost je tam okrog 14 let, torej viritualno se ujemata v sexu, svašta res 🙂

Ona je SAMSKA. Ona ne bi nikogar prevarala. Njej ni treba biti nikomur zvesta. To pa ne velja za moškega v tej zgodbi. ON je poročen, ON bi moral biti zvest svoji ženi in ON je tisti, ki njo vabi na seks.

Kdo je torej tukaj pra.sec?
[/quote]

To drži samo v primeru, če je ona opravilno nesposobna!

če te ob tej uri rolajo te misli, tema ni izmišljena, potrebna si pa ziher. Po petih letih je normalno, da se tipu začne dogajat in mu z veseljem in z vso žensko zagnanostjo vzami zvesto nedolžnost, jebeš čustva….


Prizadeta si že … še potrdi si

Kakšna ženska pa si, da si dovoliš, da te poročen vabi na seks???

A zdaj naj bi mi namesto tebe sprejeli odločitev in odgovornost? Glede na to, da tako trapasto razmišljaš, si zaslužita drug drugega, njegova žena pa boljšega moškega (pod predpostavko, da ona ne vara).

Kakšna ženska pa si, da si dovoliš, da te poročen vabi na seks???
[/quote]
Potrebna …?!

Kakšna ženska pa si, da si dovoliš, da te poročen vabi na seks???
[/quote]

Če so pa vsi poročeni, kar je kaj vrednega.

Če so pa vsi poročeni, kar je kaj vrednega.
[/quote]

;))))

Če so pa vsi poročeni, kar je kaj vrednega.
[/quote]

In tebi je na podlagi interneta uspelo ugotoviti, da je to super moški? :))) Imaš dober nick, resnično si “mad” (nora).

Se vedni drzi da je zenska ki je kaj vredna ali porocena ali v vezi;dobra zenska vedno dobi modkega krafl pa nekako ravno ne;velja tudi za moske zato je pajk se vedno ssm s svojimi teorijami zarote

New Report

Close