Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Perilo za oblikovanje postave

Perilo za oblikovanje postave

Hi. Ali je že kera preizkusila perilo za oblikovanje postave? Slim panties ali kaj podobnega? Kake so vaše izkušnje?
(vem, da ne delajo cudezov in ti odstranijo maščobo, zanima me če ti res izboljšalo videz pod obleko).

Itak da ful lepše izgleda, če imaš oblečeno perilo za oblikovanje postave. “zginejo” šlaufi okoli pasu. Postava lepše izgleda! Fajn je… Obstaja pa različno perilo. odvisno kaj bi rabila…

Kje se pa to kupi?

Jaz ne verjamem v to, verjetno je to neke vrste steznik, ki oblikujejo postavo. Ne verjamem pa tudi v neke cudezne tabletke, saj bi bili sicer vsi suhi in vitki. 😀 Zal je to le molzenje obupanih … Sem imela vcasih kar nekaj kil viska, pa mi je uspelo izgubiti kile le z gibanjem in manjsimi porcijami hrane.

Vprašanje je bilo, če dejansko oblačila boljše stojijo. Gre za izkušnje uporabnic.

To so te nove fore za zavajanje f.ukfehtarjev?

Rabila nekaj da malo oblazijo blazinice

jaz si perilo kupujem tukaj. In odvisno za kaj rabiš. Najbolje je da jih pokličeš po telefonu imajo eno punco, ki ti bo pomagala izbrati pravilno oblačilo…
Vaš link
M

Ja, oblačila potem dejansko lepše stojijo. Telo zgleda bolj napeto, čvrsto in ni šlaufov, ker oblačilo za oblikovanje postave vse stisne. Bodi pa pozorna na dele, kjer je rob. Pri cenejših se hitro zgodi, da se tam naredi šlauf. Rob mora biti širok in dovolj prožen.

New Report

Close