Najdi forum

Moja zgodba pa je taka…
V zvezi sem bila ( blizu 10 let let) s precej mlajšim partnerjem ( skoraj 20 let mlajšim). Ni bil prva moja ljubezen, bil pa je prva PRAVA ljubezen. Najin odnos je bil res lep. Odlično sva se ujemala prav v vsem ( skoraj). Ja in ta “skoraj” naju je tudi ločil. Večkrat je nanesel pogovor o otrocih, najinih seveda. Jaz sem že iz prejšnje zveze imela enega. Dolgo sem si želela tudi najinega otroka, a partner še ni bil pripravljen. Po letih se je situacija obrnila. Velika želja z njegove strani, jaz sem pa stopila že krepko čez 40. in se za otroka nisem upala več odločit.
Brez kreganja in očitkov sva šla narazen. On z željo da si poišče novo partnerico, s katero si bo ustvaril družino. Bilo je zelo boleče. Za oba. Veliko ljudi misli, da če greš takoj v novo zvezo, je lažje preboleti bivšega. Tolikokrat že povedano in napisano, da se taka stvar težko obnese. To je moj tudi storil. Takoj novo partnerico in tudi takoj potešit željo po otroku. Takoj, res dobesedno takoj. No pa še ni minilo pol leta, mu je že žal. Ne razumeta se, on bi se vrnil nazaj k meni, če ne bi bil na poti otrok.
Sva pa ostala v stiku.
Me prav zanima kako se bo vse skupaj končalo…

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Pa naj pride nazaj k tebi, saj oče bo še vedno ! Bosta pa lepo poskrbela vsak za svojega otroka ,ane?

Ce pozabimo na tistih 20 let razlike, bi se res lahk zgodil da pride nazaj k teb. Ne vem, bi rekla da nisi njegova mama in naj sam resi situacijo, ki je nastala. Jes ga nebi vzela nazaj

nova
Uredništvo priporoča

Seveda se bo moral sam odločit. Zakaj ga nebi vzela nazaj? Razlog?

Poznam vse to me je bivša parterica pustila ,ker je preko neta spoznala oh in sploh dolencka ,jaz osebno je pa ne morem pozabit

Pozdravljeni,
zelo moteč je zadnji stavek: “Me prav zanima, kako se bo vse skupaj končalo”
Uganko zastavljate sebi, ali nam?
Zakaj ga ne pustite, pa naj mirno rešuje svoje težave
– tako kot opisujete ste TRIJE v paru!
Če ga iskreno ljubite, ga pustite oditi, dokončno!!

Ta sedanja “moda” zensk v srednjih ali pozno srednjih letih, ki si omislijo bistveno mlajse moske, s katerimi zelijo obdrzati obcutek mladosti, na nek nacin dokazati sebi in drugim, da so se vedno greha vredne itd.  Vendar, narave se goljufati ne da. In to se je zgodilo v tvojem primeru.   Samo upam, da ne bo zato trpelo nedolzno bitje, otrok. Nezrela odlocitev tvojega fantiča, da si omisli druzino na mah. Ocitno cuti, da je zapravil cas s teboj in ga je tokrat zelel takoj izkoristiti. Pomota ,   ce to v resnici je,  bo nekoga se zelo prizadela. Ti pa opazujes, kaj se bo zgodilo. Zakaj?

Ne mesaj se. Izgubila bos v vsakem primeru.

Izkoristi se mogoce zadnji vlak, da najdes primernega moskega za preostanek zivljenja  starega vsaj toliko, da bo tudi na njegovem obrazu mogoce najti kaksno gubo. Tvoje lastne  bo tako lazje sprejeti in se ne bo treba stalno bati konkurence s strani mladenk njegove generacije.

Zelim ti vse dobro.

Ko sta začela je imel 10?

torej ste bila pri 40ih z 20 letnikom? ce sta bila skupaj 10 let kaj potem sta se spoznala ko je bil star 15 let? racunica  bi sicer rekla da 10 let ampak groza. to je pedofilija. kaksna ljubezen? to je za v zapor. bit s tako mlajsim je preprosto bolano. to sta dve generaciji vmes. nic ne bi rekla ce bi on bil npr. 40 vi pa 60. ceprov mi je tudi to precej ogabno.

Izide se, če j eon 20 in ona 38 ko sta začela.

New Report

Close