Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nov telefon-Samsung ali Huawei

Default avatar

--A

Zivjo!
V poplavi vseh telefonov na trgu se ne znajdem.Zdej bo marsikdo rekel,med tolikimi,bi pa ze lahko kksnega nasla.In res je,ampak iskreno,nocem zgresit nakupa.Tenutno imam Samsunga in tece 3 leto.Sama sem bila vedno pristasica Samsungov,ampak zdej malo dvomim vanje.
Kaj me na njem moti:
-nekaterih zadev nemoram nikoli odpreti(npr.memories v Snapchatu)ker mi vedno napise Snapchat oz.aplilacija se je ustavila.Pa nic ni z aplikacijo narobe,ker sem jo ze ponovno nalozila,scistila itd.
-vcasih baterije zmanjka v pol ure,vcasih je za cel dan
-obcasno crkne in ce imam ko umre npr.50%baterije so ob prizigu le se 3%
-obcasno zasteka in sploh nemoram normalno tipkati,saj tipka sam od sebe in jaz nemorem nic
Pa se kaksna pomankljovost bi se nasla.Drugace v startu je bil top,ampak kmalu mi je bilo zal.
Kaj iscem pri novem telefonu?
-definitivno dobra kamera(hitra,visoka locljivost)
-zmogljivost(predvsem pri aplikacijah)
-vzdrznost baterije
Omejitev
-do max. 250€
-morda kaksni Telekomovi paketi?
Zanima me pa se,kako se Huawei obnese pri vas?Sama sem videla,da je malce drugacen od Samsunga-ste se hitro privadili?In emoji-vidim da so drugacni,ali jih je res malo ali je to le stereotip?
Najlepsa hvala vsem,ki boste pomagali.
Srecno,
--A
Default avatar

drugi kot

A dej pejt se srat.
Kupi katerikoli tlf za 500+ in izbiraj med storitvami oz. paketi ponudnikov - brez vezave, brez telefona na obroke, ki ga 30% preplačaš skozi vezavo.

Vse ostalo je nateg.

Torej, primerjaj kvalitetne aparate med sabo in se odloči. Pa ne veži se zaradi aparata pri operaterjih, ker bodo dražili, Telekom in Telemach sta že objavila, da bosta, torej ostali sledijo (kartel).
Default avatar

iApple

iPhone
Default avatar

glas za samsung

A5
Default avatar

neuporaben

iApple je napisal/a:
iPhone

Z njim nimaš v Evropi kaj početi, razen če nimaš ostalih naprav z enakim sistemom (ios) pa v službi tudi....
Za enak denar lahko kupiš telefon z androidom, ni nič cenejši, pa še kaj imaš od njega.....
Default avatar

iApple

neuporaben je napisal/a:
iApple je napisal/a:
iPhone

Z njim nimaš v Evropi kaj početi, razen če nimaš ostalih naprav z enakim sistemom (ios) pa v službi tudi....
Za enak denar lahko kupiš telefon z androidom, ni nič cenejši, pa še kaj imaš od njega.....
Če pojma nimaš, vsaj neumnosti ne trosi.
Default avatar

hwy

enkrat sem že hvalila Huawei, mislim da v tej temi, preberi, verjetno dobiš precej relevantnih informacij:
viewtopic.php?t=11078557

(če ne drugega, folk na monu poleti ni tako sfrustriran in praznično zatežen...)

skratka, update: moj Huawei je zdržal skoraj 2 leti intenzivne uporabe, zdaj pa je začela malo nagajati baterija - identično, kot pri tvojem Samsungu.. drži malo, crkne pri 40%,... ni to tako odvisno od telefona, kot od uporabe same...

spet bom kupila Huawei, tokrat Mate 10