Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje najdete svoj mir

kje najdete svoj mir

Vsak človek nujno potrebuje neko okolje ali prostor, kjer najde svoj mir.

Meni je to moja terasa, s šalico čaja ali kave v roki in to je to. Ne potrebujem nič drugega, da me umiri.

Kje vi najdete svoj mir?

pri 7. stebru vzpenjače na Pohorje, lahko še malo višje

Kjerkoli sem, le da sem v pravem razpoloženju. Ni odvisno od lokacije.
Mi gre pa najbolje od rok kje ob ali na vodi.

V naravi, v cerkvi, na pokopališču, včasih tudi v kakšnem prijetnem lokalu, včasih pa enostavno tudi doma.
Umirim se tudi z vajami za sproščanje, s telovadbo, s prijetno glasbo, z molitvijo.

Kjerkoli sem, le da sem v pravem razpoloženju. Ni odvisno od lokacije.
Mi gre pa najbolje od rok kje ob ali na vodi.
[/quote]

Enako, plus gozd.

hehe, čutim te 😉

v sebi, ni povezano z nekim krajem ali prostorom.
čeprav je res, da pravi mir najbolj občutim nekje v naravi … še dobro da živim sredi narave 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

z EFT tehniko se umirim….

V sebi.

na tenis in športnem igrišču, kjer se igra ekipni šport z žogo. Počitek od teh naporov in delavnih, seveda, izkoristim s prebiranjem tem tukej, ko v nekatere poste čist not padem z mojim globokim notranjim razmišljenjem na svoj vedno realen in življenski način iz prve roke, torej tukej najdem svoj notranji mir.
Vedno se namreč najde kakšna tema, v katero not padem na tak al drugačen način, potlej pa si nekako predstavlam kako je bilo, ko sem se sam našel v takšni sitaciji al pa kdo od znancev.
Ta forum je odličen poligon za razmišljanje in obujanje spominov, ehhh, kolk vročih ur bi že pozabil z ženskami, če ne bi sm uletel, hehe….

Vzamem oba svoja ogromna psa in grem za 2 uri na sprehod v naravo. Ni boljšega. Oba sta me vedno vesela, vedno ubogata (sta šolana) vse bi naredila zame, nikoli me ne obsojata… )

Doma ga najdem :).

V gozdu nad 1000 m.n.v.

Daj, daj. Malo bolj se potrudi. Pojdi še vsaj 400 metrov višje.

Tudi jaz sele na 1000 m po vsaj urci hoje..hribi in gozd so mi raj na zemlji.

Ko je pravi filing je vseeno kje sem, lahko je šport, lahko je kino, lahko je razgled, lahko masaža, sex, glasbe ne smem pozabiti…uf…ali pa vožnja z avtom kar tako…road trip:) …karkoli

Da. In jase Pisker, Partizanka, Videc sredi gozda.

Točno to, word! Važno je, da sam v sebi najdeš mir in posledično se lahko kjerkoli počutiš fenomenalno.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Točno to, word! Važno je, da sam v sebi najdeš mir in posledično se lahko kjerkoli počutiš fenomenalno.
[/quote]

Kjerkoli.


V cerkvi; na vaskem pokopaliscu; v svojem gozdu; za vodo itd

V vodi. V reki, morju in domači banji.

na morju in v gozdu

Daj, daj. Malo bolj se potrudi. Pojdi še vsaj 400 metrov višje.
[/quote]

haha, saj grem višje, ampak imam svoj kotiček pri bivšem 4. stebru (sedaj 7)
pa prosim, ne zdaj vsi tja hodit 🙂

Itak da v sebi…če se rabiš umaknit nekam da najdeš mir, potem bežiš od realnosti….

Itak da v sebi…če se rabiš umaknit nekam da najdeš mir, potem bežiš od realnosti….

Je napisal thor…tip, ki se opija, da bi ubežal realnosti…

New Report

Close