Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simpatična Urška Vučak Markež in njena družina

Simpatična Urška Vučak Markež in njena družina

Najlepši trenutki so pri družini Vučak Markež povezani s hrano. »Poleg tega, da se družimo, je hrana tista, ki povezuje ljudi. Verjetno ni tako samo pri nas. Veliko vlogo igra pri tem tradicija in včasih je bila nedelja tista, ko se je za kosilo skuhalo nekaj posebnega. Danes je sicer vsega v izobilju, a so prazniki še vedno namenjeni kulinaričnim užitkom. Za silvestrsko kosilo si privoščimo nekaj, česar že dolgo nismo jedli. Najpogosteje polnimo zrezke, purane, morske poslastice, celo nojevo meso smo si omislili. Ob teh priložnostih tudi ne gledaš na ceno in si kupiš kaj dražjega v kombinaciji s tradicionalnimi dobrotami. Na naši mizi zato nikoli ne manjkajo štefani pečenka, francoska solata, tatarski biftek, čokoladne bombice s kokosom in za Matjaža obvezno sadna kupa. Vse to delamo sami, mama naju je s sestro naučila kuhati in tudi moj mož priskoči na pomoč. Večkrat vključimo še otroke, ki radi delajo kekse z modelčki. Vsega običajno naredimo veliko in ti na koncu hrana že pri ušesih ven gleda,« se pošali Urška in sladkosnedno pripomni, da so obvezna novoletna sladica snežne kepe iz beljaka in vaniljeve ali čokoladne kreme

Vir: slovenskenovice.si

simpatična???? ob njenem smehu mi gredo kocine pokonci. in verjemi, da se ne bo več norčevala iz diet in zdrave prehrane, ko bo debelost enkrat v prihodnosti terjala svoj davek. takrat se ne bo več režala.

in pa, kot vidim gredo otroci po njenih stopinjah. daje jima čudovit zgled.

nova
Uredništvo priporoča

Ne morem da ne bi. Kako hudiča lahko imaš 2 totalno predebela otroka (recimo, da ti je zate res res vseeno) in te to ne gane do te mere, da bi karkoli spremenila??? Ubogi otroci! Oziroma še boljše vprašanje? Kaj hudiča je z njenim možem narobe? Izgleda kot da ima čistno normalno postavo. Zakaj za boga ne vseka po mizi in naredi reda prej kot se bosta otroka kotalila namesto hodila?

In pa… nojevo meso? Seriously? Kje je meja človeški požrešnosti?

Mame, ki takole pustijo otroke, da se podebelijo že v taki mladosti, ne vem no, so milo rečeno malomarne..če pogledamo njo, vidimo, kam pes taco moli, in če sta ta dva že v teh letih tako okrogla, kaj šele bo..Ona se večkrat “poheca” glede svoje debelosti. Kaj pa otroka?? Se dela norca tudi iz njune preobilnosti..ali se bo iz njiju hecal kdo drug, oziroma, kar je še bolj važno, kaj pa zdravje??
Zabavna mi pa sploh ni.

… da ste ve zlobne, neumne in zafurstrirane, oni pa so okrogli ….samo oni lahko shujšajo …

Režala? Kako grda beseda!
Pa kaj ti je ona naredila? Ko bosta otroka prišla v puberteto, se bosta pa potegnila in shujšala.Joj, kako ste zgoraj in spodaj priskutno žleht, kot da ste vse lepotice, manekenske in same asketke!

Preveč izhajaš iz sebe.. Dejstvo je, da je ženska absolutno predebela in da sta takšna tudi njena otroka. Kar pa vodi v bolezen. Če že sebe nima rada, bi vsaj otroke usmerila na pravo pot.

Režala? Kako grda beseda!
Pa kaj ti je ona naredila? Ko bosta otroka prišla v puberteto, se bosta pa potegnila in shujšala.Joj, kako ste zgoraj in spodaj priskutno žleht, kot da ste vse lepotice, manekenske in same asketke!
[/quote]

grda ali ne, ona se vedno zelo glasno reži. ko bosta otroka v puberteti, bosta že tako zavožena, kar se prehrane in življenjskega sloga tiče, da jima ne bo pomoči. že videno.

grda ali ne, ona se vedno zelo glasno reži. ko bosta otroka v puberteti, bosta že tako zavožena, kar se prehrane in življenjskega sloga tiče, da jima ne bo pomoči. že videno.
[/quote]

Ti samo glej, da bo tvoja družina lepa in pravilno prehranjena, Urška pa bo že poskrbela zase.Sama nosi svoje kilograme.Sigurno tudi ti nisi brez vidnih in nevidnih napak.

Meni je ful simpatična ampak roko na srce, res bi lahko kaj naredila s temi kg, dober zgled za otroka, ki gresta očitno po njenih stopinjah.

Preveč izhajaš iz sebe.. Dejstvo je, da je ženska absolutno predebela in da sta takšna tudi njena otroka. Kar pa vodi v bolezen. Če že sebe nima rada, bi vsaj otroke usmerila na pravo pot.
[/quote]

Tako. Iz sebe izhajam.
Kot osnovnošolka sem imela 25 kg preveč, danes pa sem stevardesa pri Lufthansi.
Za sprejem na to delovno mesto so visoki kriteriji.
Ženska zloba je resnično neizmerna. Ni čudno, da je toliko gorja na tem svetu.
Kaj imate od tega? Kaj?
Upam, da res obstaja zakon vzroka in posledice.
Sram vas je lahko. Najlažje je biti pameten za druge!

…. da če bi ljudje resnično pometali SAMO pred svojim pragom … bi bil svet veliko, veliko lepši.
Lažje se je brigati za druge kot pa zase.
Zakaj?
Zato, ker bi človek drugaçe imel neizmerno veliko dela sam s seboj in na sebi, da postane boljši!

Tako. Iz sebe izhajam.
Kot osnovnošolka sem imela 25 kg preveč, danes pa sem stevardesa pri Lufthansi.
Za sprejem na to delovno mesto so visoki kriteriji.
Ženska zloba je resnično neizmerna. Ni čudno, da je toliko gorja na tem svetu.
Kaj imate od tega? Kaj?
Upam, da res obstaja zakon vzroka in posledice.
Sram vas je lahko. Najlažje je biti pameten za druge!
[/quote]

Tako, tako. Izhajaš iz sebe. V ogledalu vsako jutro zagledaš zlobno, neumno in zafrustrirano osebo. In potem čez dan, ker nimaš pametnejšega dela, še nakladaš neznancem na internetu. Uspelo ti je.

Neznani so mi.

Pejt nazaj za šporgert.

Tako, tako. Izhajaš iz sebe. V ogledalu vsako jutro zagledaš zlobno, neumno in zafrustrirano osebo. In potem čez dan, ker nimaš pametnejšega dela, še nakladaš neznancem na internetu. Uspelo ti je.
[/quote]

Kakšne visokoleteče besede! Vredne zlatih cekinov.

Režala? Kako grda beseda!
Pa kaj ti je ona naredila? Ko bosta otroka prišla v puberteto, se bosta pa potegnila in shujšala.Joj, kako ste zgoraj in spodaj priskutno žleht, kot da ste vse lepotice, manekenske in same asketke!
[/quote]

To je tudi moja kolegica govorila, ki sem jo stalno opominjala, da je otrok predebel..puberteta se je ze zdavnaj zacela, je ze v srednjib slli.., kile pa samo gor..tezko je pri raztegnjenem zelodcu in 15 letnimi slabimi prehranskimi navadami potem kaj spremenit..
Je pa zanimivo, da se jih je kar nekaj zgovarjalo na puberteto in rast in kako bodo kile skopnele, le kdo jim s takimi domislicami soli pamet..v bistvu je bilo pa povsod ravno obratno, hormoni naredijo svoje in teza se je samo povecala.

Tale Urška ima, česar večina tu najbrž nima – ljubečega moža, otroka, optimizem, energijo, samozavest.
S špičastimi gofljami ji vsega tega na srečo ne morete uničiti.

Tako. Iz sebe izhajam.
Kot osnovnošolka sem imela 25 kg preveč, danes pa sem stevardesa pri Lufthansi.
Za sprejem na to delovno mesto so visoki kriteriji.
Ženska zloba je resnično neizmerna. Ni čudno, da je toliko gorja na tem svetu.
Kaj imate od tega? Kaj?
Upam, da res obstaja zakon vzroka in posledice.
Sram vas je lahko. Najlažje je biti pameten za druge!
[/quote]

No ja, kriteriji..letim vsaj 6x na leto z lufthanso, pa imajo taksne in drugacne stevardese..sama sem 174 in 60 kil, pa je vecina manjsih in “tezjih “od mene..tako na oko..
Pravis da si shujsala 25 kil..zakaj?? Ce se zdaj ne smemo zgrazati nad debelostjo otrok..Ce bi v mladosti ti ali tvoji starši bolj pazili na tvojo prehrano, bi ti to bilo prihranjeno. Oziroma ce bi se ti ta kilaža zdela OK, ne bi shujšala..Ampak bi ostala takšna kot si bila. Zakaj ne bi otrokoma odvzeli matranja in muke s hujsanjem, če lahko že zdaj cela družina naredi nekaj v zvezi s tem in se bolj “zdravo” prehranjuje.

Joj, za otroka sem mislila, da je kakšen okruten fotošop. Pa saj imata zaradi kg že deformirana obraza, to ni par kg viška, to je konkretno preogromna teža, ki vodi v sladkorno bolezen.

Fantje se nekateri res potegnejo in postanejo vitki, vendar le, če so res izrazito visoki. Tisti do 175 ostanejo buckasti. Če pomislim na sošolce mojih otrok, ni čisto nihče v puberteti čudežno postal vitek, razen enega fanta, ki je po očetu zelo visok in se je zelo pozno potegnil. Celo OŠ je bil pa en nizek, brezobličen knedl in ne, ni bil srečen otrok.

Ve stare kobile pa kao vse lepe seksi in oh in sploh. Čuden da vas ne vzamejo pri armaniju za manekenke ko ste tako bozanske.
V tuji izgled se vtikajo ponavadi nezadovoljne ženske.
Tale Urška je men čist simpaticna gospa.
Ja je debela, so what? . A suhi bomo pa večno živeli? Budale zafrustrirane. Ni gršega ko stare zatezene kobiletine ki si domišljajo da so ekstra lepotice.

Izjava skrajno neinteligentnega človeka.

“Pa kaj, če sem verižni kadilec in pijem kot žolna! Od nečesa je treba umreti!”

In potem jok in stok, ter obžalovanje, ko umiraš v mukah.

Ona je simpatična in vseeno mi je, če je debela, je odrasla in opravilno sposobna.
Otroka pa žal nista simpatična, ampak deformirana zaradi debelosti, način prehranjevanja je del vzgoje in tukaj je ženska pogrnila na celi črti. S tako težo sta življenjsko ogrožena – če slučajno misliš, da je sladkorna samo špikanje zaradi inzulina, se pač bridko motiš.

Izjava skrajno neinteligentnega človeka.

“Pa kaj, če sem verižni kadilec in pijem kot žolna! Od nečesa je treba umreti!”

In potem jok in stok, ter obžalovanje, ko umiraš v mukah.
[/quote]
Ne kadim, ne pijem, nisem debela dobro da si ti tukaj da si me seznanila da bom zato večno živela.
Tudi čist zdravi in suhi umirajo. Vsak dan pravzaprav.
Kaj tebe točno moti da je gospa debela ali da si ti zafrustrirana kobila.? Če je drugo tudi če gospa shujša boš ti še vedno zafrustrirana Kobila. Get it.

New Report

Close