Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Lošinj - čim več informacij

Default avatar
Za 1 maj malo gledam kam bi šli in razmišljam o Lošinju. Nismo še bili tako da me zanima v kateri kraj je dobro it da je veliko sprehajalnih poti, se da kaj lepega vidt. Ker gremo za 1 maj mi plaže niso pomembne. Se pride samo z trajektom iz Krka ali še kako drugače?
hvala za vsak info
Default avatar
jaz grem vedno na trajekt Brestova - Porozina...
Default avatar
Sidro je napisal/a:

Enako.Tam sta hotela Aurora in Vespera, pa polno urejenih poti do mesta in do Rovenske.
Default avatar
Iz Malega Lošinja greste lahko na izlet na Susak in na Unije.Zanimiva kraja, posebno Susak.Otok iz mivke...
Default avatar
ena 34 je napisal/a:
Lahko prideš z Reke, s Krka, iz Zadra in iz Istre (Brestova-Porozina, na Cresu..
Mali LošinJ: Sunčana uvala, čudovite sprehajalne poti ob morju
Veli Lošinj (staro mesto, manjše od Malega Lošinja), pravtako lepi sprehodi po okolici..
Default avatar
Kaj pa za dupost? Mam dva vrtcevska otroka in rada bi bila nastanjena blizu plaze, je to tam mozno?
Default avatar
Mandolina je napisal/a:
Kolk pa pride cena prevoza do Suska ali pa Unij? Kje je vstopna točka?
Default avatar
Na rivi start s potniško ladjo Premuda. Moraš pa ločeno obiskat ta dva otoka! V istem dnevu ne bo šlo!
Default avatar
Zanima me še glede hotela Aurora ter Vespera, v katerem ste se najbolje počutili, kje sta cenovno, npr. izven sezone (maj)?
Default avatar
Poznam je napisal/a:

Mi smo šli isti dan na Susak, čez par ur pa še do Unij.Iz marine Mali Lošinj.Saj vozijo ladjice in barčice.Polno jih je.
Drugače je pa krasna pešpot čez Čikat.In tam je polno vil.
Mi smo si izbrali vilo Carolina...mogoče bo nekoč naša...
Default avatar
Na Lošinj prideš najlažje iz Krka. Iz Reke s trajektom ne gre, tam pelje le katamaran, brez avta. Cres je sicer lepši in za prvi maj odličen za razne peš ture, ampak Lošinj je tudi ok, sploh Veli Lošinj, kjer so sprehajalne poti, ampak če želite res hodit, se vam splača it na Cres, prehodit Tramuntano, pa Lubenice in Punta križo.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net