Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odlične naravne barve za lase

Odlične naravne barve za lase

Res pridejo lepi lasje, predvsem pa nepoškodovani.

https://www.radico.si/kategorija/colour-me-organic.html

Tudi jaz sem tole gledala, samo se še nisem opogumila za barvanje. Kateri odtenek si uporabila? Jaz imam rjave lase, dala bi si neko barvo, da malo prekrije prve sivčke in da mi da lesk.

Pozorna moraš biti, da prej spraviš z las vse silikone, oni imajo neko sredstvo za to, lahko uporabiš tudi jabolčni kis. Jaz sem vzela temno rjavo in je res prišla lepa, temna barva. Sistem baje je, piše na prospektu, da vzameš raje malo temnejši odtenek od svojih las, da bolj prime barva. Meni so všeč bakreno rjava, mahagoni, vijolična, po mojem nimaš kaj dosti zgrešit, samo blond barva ne bo prijela na temen las.

nova
Uredništvo priporoča

Poznam nekaj podobnega. Ne bom omenjala, da ne delam kontra reklame. Pri tvojih me zmoti samo to, da so za vse odtenke navedene iste sestavine v istem vrstnem redu, kar ne more biti, tako da popravi deklaracije.

ni reklama, nič nimam s to firmo. Samo prej sem se barvala s kano, je tudi ok, ampak te barve so mi všeč, ker dajejo tudi temne odtenke v primerjavi s kano, kjer imaš samo rdečkasto barvo. V glavnem take barve so po mojem prihodnost, ker kemične so obup. Uničevalne.

ni reklama, nič nimam s to firmo. Samo prej sem se barvala s kano, je tudi ok, ampak te barve so mi všeč, ker dajejo tudi temne odtenke v primerjavi s kano, kjer imaš samo rdečkasto barvo. V glavnem take barve so po mojem prihodnost, ker kemične so obup. Uničevalne.
[/quote]

Imam kratke lase in tudi ze sive in naravne barve meni nic ne primejo, da bom imela na glavi to barvo vec ur in brez haska mi ni in si rajsi vzamem navadno in mi vsaj pokrije narastek. Meni barva nic ne unici las. Drugace pa naravne barve kar lepo potemnijo in niso za svetlenje las.

Tudi jaz za barvanje uporabljam naravne barve za lase[/url] . Večinoma kano.

Meni ni prijelo nic,

sivih las. Sorry. Sem pristaš naravnega kjer je to efektivno, tako pa.. barvam se RAVNO zaradi sivih. Moja naravna rjava mi je bila sicer všeč.

meni ta prekrije tudi sive
https://www.naturavit.net/product/naravna-barva-za-lase-r18/
Sem bila tudi v dvomih, ampak sem zadovoljna.

Tudi jaz uporabljam Naturavitovo barvo Respect 09. Prekrije vse sive lase. Je naravna iz pšeničnih kalčkov.

New Report

Close