Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem se prijavila na avanture.net

Sem se prijavila na avanture.net

Tko iz radovednosti sem se prijavila na to stran (nikoli nisem bila prijavljena na kaj takega). In kaj sem ugotovila? Kok čudaškega folka živi med nami resno… pa vsak drugi tip se oblači v ženska oblačila in nastavlja ritko tam? Še dobro da sem zbrisala vse skupaj oz. da ne vidim kakšni čudaki so med nami več 😀 A to se sam tam gor takšni čudaki zbirajo al ste vsi takšni?

A kdaj niso bli čudni?

Kako to misliš? Moski se oblačijo v ženske in iščejo ženske ali tako napravljen iščejo moške?


Na avanture.net imaš zbirko vseh slovenskih ptičev ups TIČEV.

Ja, ko mal raziščeš te portale ala avanture, kupid, urgenca…te mine, da bi sploh še kaj iskala. Tam so pretežno prisotni:

1. Tipi, ki se oblačijo v ženska oblačila, najlonke…imajo skratka fetiš in hočejo s tem utrujat celemu svetu. Ne želijo se pogovarjat o ničemer drugem kot o najlonkah. Ponavadi so bisex in iščejo moške ali ženske.

2. Potem so sužnji, ki imajo željo, da se jih dominira, obožujejo vezanje, tepežkanje, ballbusting, uriniranje in khm…ravno tako ponavadi iščejo moške ali ženske, pogosto se to prekriva s skupino 1.

3. Swingerji, trojčkarji, ipd.

4. Še kakšni bolj bizarni fetiši, ki jih tukaj rajši ne opišem, da me ne zbrišejo…pejte si sami pogledat.

5. F*kfehtarji, ki kliknejo vsako od 18-99 let. Radi uporabljajo besede dama, diskretno, plac je, v avtu, prideš, opraviva, greš… Čez čas se pogosto preusmerijo na moške.

Vsi našteti pa se blazno radi kažejo na cam in marsikdo da svoj email [email protected], da lahko njegovo faco in ženo še na facebooku najdeš. Neprecenljivo.

Ja, večina teh tipov je poročenih oz. v zvezi, žena pa bodisi ne ve ničesar bodisi celo sodeluje, a on na skrivaj še vedno išče druge ženske.

Pa če tko pomislim, da imajo ti portali na tisoče uporabnikov, ki vsi nekje živijo…Dejansko jih lahko spoznaš tudi nekje zunaj, kjer se predstavljajo za normalne. Iskreno povedano, minilo me je do vsega.

Hahahaha sam se prav nasmejala, ker je čista resnica to kar si napisala. Tipi so tko nadležni in primitivni na teh portalih da nevem katera ženska bi jim odpisala. Pa vse je DISKRETNO DISKRETNO DISKRETNO, plac je placa ni :DDDD

hjj, išem diskretno za fuk, lahko plačamm MB-gorenjsk relacija avto faf. aja rad mam velke joške in dobro guzo
javte se mi na [email protected]

Vsi se na portale prijavijo tko… iz radovednosti… po naključju 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Vsi se na portale prijavijo tko… iz radovednosti… po naključju 😉
[/quote]

Ja, to je res neverjetno. Vsi so samo hoteli videti kako to izgleda, če verjameš.

Vsi se na portale prijavijo tko… iz radovednosti… po naključju 😉
[/quote]
Slučajno:))))
Ker na avanturah najdeš zgolj sorodno dušo.

Vsi se na portale prijavijo tko… iz radovednosti… po naključju 😉
[/quote]

Vsi se iz radovednosti, edino ti si se zato ker si vedel da imaš fetiš na najlonke in so končno postavili stran za buzzote kot si ti.

Ženske ste pač ljubosumne, ker ste ugotovile da imajo moški bolj sexi noge kot ve!!

pa dajmo spremenit slovensko zastavo s tisto mavrično no, itak so sami geyi še tu pri nas


Povsod buziji, samo ti nobenga ne srečaš. Šment, kakšna krivica!

Men je pa okej iskat avanture. Za tiste ki bomo cel življenje samski je to super da spraznimo jaja. Kaj se bunite eni? Ne veste kako je danes dobit težko normalno žensko? Pol pa tteba na portale iskat avanture.
Men so super starejše ženske.


Zakaj se se ni nasla kaksna secret Anonimus skupina zanesenjakinj ,ki bi jih lepo razkrinkala? Sprintala in poslala z dopisom anonimno prek poste tem zenam?

Ma ,če tam gor ,kaj dobiš….razen ,če plačaš,tega je veliko…

Pač tako je na spletu ,a v realnem svetu pa glavo skrito pod mizo .
Vse nekaj muva ,a resnih ljudi z pravimi nameni pa je zelo malo !
L.p

Žalostno, da eni nimajo druga ponudit kot ku**a. Zato pa niso za resne veze. Eni pa pač ker so potočeni in se jim zarad nesamozavesti ne dvigne pred ženo.

Strinjam se z tvojim mnenjem 👀😉!

Meni je kolegica rekla, da si želi trojčka z možem in še eno žensko. Meni taki ljudje ne delujejo resno, pa če se še tako trudim, jih žal več ne morem vzeti resno ali jih spoštovati. Karkoli kolegica reče, imam občutek, kot da mi zid govori. Zame ne obstaja več. Samo čim dlje od mene.

Takšni nimajo sploh razčiščeno v glavi, kaj bi sploh radi. Zveze pa imajo očitno samo še zaradi statusa in da pred očmi drugih izpadejo kao normalni, hkrati pa ravno ti isti imajo največ za povedati čez prave lezbijke in homoseksualce, ko se enkrat soočijo z njimi osebno. Tudi moja kolegica se je izkazala za takšno. Zame je manj kot nič od tedaj.

Se popolnoma strinjam z tvojim mnenjem…..
Tavajo od tu do tam in obratno ,sicer pa sploh ne vedo kaj bi radi ….

kolk je (ne)potrjenih k…rb, pa jošk, starih mladih velikih, povešenih, umetnih, pi..zd takih in drugačnih med nami…. a tega pa nisi videla? Veliko je tud poročenih žensk, veliko radovednih parov…. tam so vsi radovedni, tako kot ti, pa naj bodo moški ženske ali pari.

Seveda teh ni videla, če je pa iskala čudaka tipa v najlonkah. HA-hahaaa
Vsaka ima svoje fetiše.

New Report

Close