Forum.Over.Net

Starševski čvek

Magnifico..

Default avatar

Popay

za šalo malo razproda stožice, skor mesec dni pred koncertom, kdor zna, zna, hehe...., po moje tud zarad balkanskega melosa in garantiranega žura na to muziko, ko vidim, da so eni penasti v spodnji temi zarad jankovič-a, ki kao forsira balkan pevce na oder..., ampak, to je tisto, kar ljudje radi poslušajo in, če je treba plačat, pač plačajo.
Default avatar

Gost g

Popay je napisal/a:
Dokaz stanja duha v podalpski zakotnosti!
Default avatar

Brezplačne karte

Sem ga mela možnost poslušat na nekem privat dogodku in tip naredi noro žurko. Ima tisto energijo, ki te dvigne in želiš plesat, migat, peti...

Za včerajšnji koncert pa vem, da so se tudi delile vstopnice (sponzorji npr) in je ogromno folka prišlo ker so dobili bp vstopnice.
Ne vem, če bi njemu samemu uspelo napolniti Stožice.
Default avatar

Popay

Po moje pa ni panike, če drugo leto ponovi, tud brez sponzorjov komot razproda koncert, sm ajde, da je kakšen dan pred Božičem..
Default avatar

razlika

Za razliko od Jankovića je Robert Pešut - Magnifico Sloven'c rojen v Sloveniji, odraščal v LJ.-Kosezah Mama Slovenka, oče iz HR-Slavonije. Žena je tud Slovenka.
Default avatar

Popay

razlika je napisal/a:
no, če smo že pri tem, je jankoviču mati slovenka, r. pešutu alias magnificu, pa oče srb iz hr. ampak nima veze, ne bom o tem.
Poanta je, da stožice glih ne napolni vsak, ki ima koncert, on to lahko komot in poglej hudiča, balkanski melos pripomore k temu, če si priznamo al ne, tako to je..
Default avatar

ext

Čisto vseeno, kaj je, dec ma talent. Enostavno zna. Ne glede na to, kaj napiše, gre v ušesa.
Default avatar

indijski tulipan

nasmeje me do solz...pesem in video
bodi pozoren-na na verižico
CICI MICI yt
Default avatar

pedofilsko

Ta video prikazuje Magnifica točno takšnega, kot je.
Default avatar

za nič

Ne bi šla poslušat tega tipa niti zastonj. Taki so kvazi umetniki, ki jih neznano kdo povzdiguje v reklame, da so še reklame ogabne.
Default avatar

ext

indijski tulipan je napisal/a:
:-))))) Ma jajca...
Default avatar

indijski tulipan

ext je napisal/a:
Zakaj misliš, da sem napisala...bodi pozoren na verižico?
Default avatar

ne morem verjet

Kako ogaben video. To je za prijavit na Spletno oko!
Ne morem verjet, da se je kaj takega posneloin se prosto vrti po internetu.
Default avatar

indijski tulipan

ne morem verjet je napisal/a:
:))) res je ...dekletom so pozabili narediti gubice....:))))
Ah pa saj jih niti Magnifico v videu nima...ena proti ena....
po čem pa se ve, da so one mladenke...on pa star striček????
Bo ext...povedal....?
Default avatar

Popay

hehe, iii .. tii, dobr si to napopala, razujem gnev nekatereih, hehe, pa bom še jst eno....

@ za nič..

dej ti enga tvoja hudga umetnika prpopej iz teh prostorov, lepo prosim, pa, da vidmo katere reklame ta tvoj umetnik snema...
Default avatar

vse so najstniško ploh

NImajo hribčkov za prsi...imajo majhne, najstniške prsi....

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke.... napacanost okoli ust....

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.
Default avatar

sporen tekst in video

vse so najstniško ploh je napisal/a:

Pa še besedilo si pozorno preberite - "stric" se zveda, da vabi prepovedan sad, ne bih ja ne bih ja, priča on:

Cici Mici // Charlatan de Balkan
(author: Magnifico, lyrics: Magnifico)
...

Dođi mi, priđi mi
Ne bih ja, ne znam ja

Ali čiko to zna!

Fuj, bljak.....

Še toliko bolj se mi grauža, ker me je v najstniških letih prav zalezoval en tak "čika" malo čez 50, jaz pa cca 16 takrat, ko sem stala na avtobusni postaji in čakala na avtobus.. Si je budala nemarna upal celo oblajat: " Te jaz peljem, pridi, prisedi- a greva na kavico v Benetke?" Mrš.......

In ni mi vseeno, imam tudi hči najstnico - sicer je že lepo poučena na pasti takih in drugačnih.... Ampak da se vam pa nekaterim to zdi carsko, fajn, jačevsko, tak video, pa še tekst, ste pa budale.. Resnično. POsavite se v koo svoje najstniške hčerke, da jo eden čičo takole peca....
Default avatar

Popay

ii.. tiii, ta je boljša, se dogaja blizu sobe 102, hehe...

[quote="vse so najstniško ploh"]
NImajo hribčkov za prsi...imajo majhne, najstniške prsi....

Intisto sklanjanje v mednožje moške lutke.... napacanost okoli ust....

To no več upati si in imeti jajca, to je nagraužno provociranje.
[/quote]

sej provociranje je tud, da je p e d e r in č e f u r, tip ima jajca kot pravi ext...
Default avatar

Tumast TM

Popay je napisal/a:
je pa prvi začel prodajati jugo prostaški melos ☺ .. sledila sta Đuro in sedaj Avdić
ampak tudi ZDA, UK (95%) muska ni kak intelektualni dosežek ☺
Default avatar

ext

Popay je napisal/a:
sej provociranje je tud, da je p e d e r in č e f u r, tip ima jajca kot pravi ext...
[/quote]

Če ti ni všeč, ga lahko prijaviš, imaš vse možnosti.