Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin se prodaja za denar

Sin se prodaja za denar

Imam velik problem.
Na računalniku od sina sem našel posnetke, kako sin oralno zadovoljuje moškega se z njim ljubi, daje analni seks in drugi moški njemu isto. Sin je še za povrh oblečen v žensko, zraven pa smeh in nagovarjanje kolegov.
V posnetkih, ko so ga kolegi ličili v žensko so mu rekli katere stvari bo moral delati, in če tega nebo potem nebo dobil 30€.

Vem, da sin ni gej ker v sobi ima plakate od žensk in naj bi imel eno punco krajši čas.
Hodi še v srednjo šolo in z ženo mu dava na mesec okoli 200€ za lastne želje.
In nikoli me ni prosil za več denarja.

Premišljeval sem, da bi se z njim pogovoril ampak je zelo neprijetna in nerodna stvar.
Prosil bi za pomoč, kaj naj naredim in če je kdo imel podobno izkušnjo.

njegovemu fotru povej da je slabo vzgajal sina, pa naj se on zmeni z njim…

Ti si kralj bedakov, da sprašuješ take stvari! Gre za zlorabo, ker hodi v srednjo šolo , še ni polnoleten in gre za nedovoljeno prostitucijo! Takoj zgini na policijo skup z njegovim računalnikom, da te ni sram.

Sin hodi v 4 letnik in je polnoleten.
Nevem, če ste ostali taki bedaki, da bi še sina povezali z policijo potem je to žalostno.
Nisem omenil, da mu je bilo vse skupaj smešno.

Dobra možnost bi bil posvet pri psihologu. Ampak nevem kako ga naj nagovorim v to brez, da bi omenil razlog.

Vesel bi bil mnenja osebe, ki je že ima otroke. In ne butcev, ki pametujejo v prazno in ostale zmerjajo zaradi svoje neumnosti in neznanja !

Imamo podobno situacijo, sicer ne vem ali gre za denar, sem pa našla slike in pogovore. Me je skoraj kap in mozu tega nisem sposobna zaupati, ker ne vem, kako bi reagiral. Sinu sem namignila, a se mi izmika, nisem pa povedala, da sem našla dokaze. Skratka obup je tole. Počutim se nemočno. In jezno. So res takšno časi, da je treba tako eksperimentirati in se igrati takšne igre? Glede na to, da je možno, da dobi tudi kakšno bolezen, to niso hecu…

Ni druge-pogovori se z njim na 4 oči. Kot oče in sin. Ampak imeti moraš res močne in mirne živce da to izpelješ. In seveda pripravi se… Kaj boš povedal… Jasno moraš vedeti kaj boš govoril. Ne omenjaj psihiatra. Ne očitaj.

Ali sem prav prebral, da polnoletnim ljudem brskate po računalnikih in telefonih? Če še ne veste, je komunikacijska zasebnost pri nas varovana z Ustavo. To je zelo grob poseg v zasebnost. Glede na to, da je odrasel, lahko počne kar želi. Preden začutite potrebo po nekem posredovanju, se najprej vprašajte, ali njegovo početje morda neposredno vpliva na vas? Če je odgovor ne, nimate kaj govorit ali celo vohunit za njim. To je pač del njegove osebnosti in navadite se že, da vam ne bo vedno vse po godu, kar počnejo vaši polnoletni otroci in s tem se morate sprijaznit.

*na policijo* ti si zelo bolan v glavi.

Žena se tudi strinja, da bi bil pogovor najboljši. Ampak želi,da se o tem pogovorimo skupaj.
Če, bi poznal njegove kolege, bi njim zagrozil.
Danes pri kosilu smo debatirali o finančnih prihrankih in sem ga vprašal zakaj porablja denar in mi je rekel, da denar varčuje. Kar je še bolj čudno.

Človek božji, ne more se ti dvignit, še zlasti pa da nekoga analno, če nisi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gej.

Daj ne nakladaj. Kolegi so nasemili tvojega sina k je gay v žensko in potem je tvoj sin seksal z enim drugim tipom in kolegi so to snemali in se zabavali. Veš kaj ti povem dvomim da so vsi sinovi kolegi peedri. Straight kolegi pa za noben denar ne bi gledali dveh pedrov pri seksu, kaj šele da bi jima plačali da ju lahko gledajo.

Ja njegov računalnik uporabljam tudi jaz ampak bolj redko. In čeprav je polnoleten in lahko dela kar hoče, kar mu ne omejujem, on je še vedno je moj sin in taka dejanja niso normalna.
In do danes sem mislil, da je normalen.

Sin doma živi na očetove stroške, oče ima pravico izvedeti, s čim se sin ukvarja. In to ni bilo šemljenje za pusta. Kaj pa bolezni vas takih in vam podobnih bolnikov nič ne skrbijo?? kaj ste že slišali za opazovanje in skupinske sekse s snemanjem? Takoj je pri poročilih, ljudje se zaradi tega obesijo! Tu pa mali pokvarjenec brezsramno dovoli snemanje! Kdo ga bo kdaj sprejel v kakšno službo? Sin je vendar propalica!

Meni se zdi 200eur/mesec ogromno za srednjesolca, ki ima itak vse doma. Saj to je 1/3 minimalca? Zakaj bi se rabil tistih 30eur? Droge? Mogoce je slo za stavo?
Mogoce gres lahko do solskega psihologa in mu poves kaj si nasel, pa ti bo svetoval naprej.

Ma dejte no. Smrkavec (danes so doktorirali že pri 12 tih letih iz računalnikov) bo pustil tak posnetek na računalniku ki ga uporablja tudi oče.?
Kaj takega bi veliko bolj skril. Spet bi en rad prikazal peddre kot pokvarjene in zraven še neumne.

Ne obremenjuj se preveč z sinovo spolnostjo. Pač raziskujejo v teh letih. Je tvoj otrok in če ostalo Špila, mu ne teži. Raje mu pokaži, da ga imaš rad in mu rečeš, da ne želiš, da dobi kakšno spolno bolezen. Ga bo minilo. Taktično in tankočutno. Sedaj se pa z ženo sprostita. Nič ni narobe.

Ostali, ki tukaj nos vihajo, za njih škoda besed.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sin doma živi na očetove stroške, oče ima pravico izvedeti, s čim se sin ukvarja. In to ni bilo šemljenje za pusta. Kaj pa bolezni vas takih in vam podobnih bolnikov nič ne skrbijo?? kaj ste že slišali za opazovanje in skupinske sekse s snemanjem? Takoj je pri poročilih, ljudje se zaradi tega obesijo! Tu pa mali pokvarjenec brezsramno dovoli snemanje! Kdo ga bo kdaj sprejel v kakšno službo? Sin je vendar propalica!
[/quote]
Za na policijo je kvečjemu foter zaradi kršitve 139. čl. KZ-1!

Nekomu je zelozelozelozelo dolgčas, zeh, zeh…

Tudi sama sem enakega mnenja. To je provokacija…

jeba, če ni zajebancija. Težko rečem ampak jst bi rabil ene deset let, če bi videl svojga sina v takšni sceni, da ga bi spet gledal kot sina, verjetno ga bi dal na orng distanco, seveda mu bi povedal, kaj sem videl, sm kaj, ko so mulci dons upaljeni, pa lahko še kakšen samomor naredijo.., pol maš šele pizdarijo zarad slabe vesti…, da pobegne od doma zarad sramote je ša najmanj kar lahko naredi.., nimaš kej, slabi temelji v osnovi…

in kaj te skrbi? kaj bodo sosedje rekli? da ima premalo ženskih slik na steni? pusti otroku svobodo, sploh spolno! ne vtikuj se

Oče nima krivde, ker je sin vedel, da ta računalnik občasno uporablja tudi oče, če misliš to

https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/139-clen-krsitev-tajnosti-obcil

Dolg cas je res hudic. In nekdo misli, da ima dobro domisljijo.

S svojim otrokom se je treba pogovarjati, ves čas, odkrito.
Če se temu izogiba, se ga sledi, tudi z detektivom.

Mularija je spolno zrela, socialno pa še zdaleč ne, šele pri 25. letih.
Do takrat je mladostnik že davno žetev in pohabljen za vse življenje, vsaj psihično in emocionalno.
V nakaterih družbah je normalno, da se fantke zlorablja že pri dvanajstih, trinajstih. In taki zlorabljajo naprej. V teh letih je otrok lahek plen starejših sovrstnikov, če ne loči zrnja od plev.
Še posebno, kadar so prisotne raznorazne substance.

Mladeniči v naših rekah niso storili samomora, so bili plen podobnih združb.
Otroci morajo imeti v starših sto odstotno podporo, do 25tih let. Polnoletnost tu ne igra vloge, otroci nas potrebujejo, vsaj psihično, emocionalno in moralno še dlje, dokler smo!

Ha, ha, ha, dobra provokacija.

Sam imam samo en nasvet – izgon, zamenjava klučavnice, se ne poznamo več. Naj zamenja priimek s priimkom SEKRET!

S prostitucijo bo živel bolje kot marsikateri bogataš. Vendar se bo moral pricuzati vsaj na kakšno ministrstvo, veleposlaništvo, zadostuje pa tudi Škofijski dvorec ali pa Teološka fakulteta. Tu se za perverznosti vrtijo velike vsote.

30 € je verjetno tarifa samo za faf, kje je še rit?

In kje je keč, v pofuklnih v politiki, cerkvi, gospodarstvu?

Naj se javno izpostavijo, ne le preko drugih riti v LGBT!

New Report

Close