Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirella Trst: kdaj-če kolektivni dopust & kdaj sezonske razprodaje?

Mirella Trst: kdaj-če kolektivni dopust & kdaj sezonske razprodaje?

Vem, da je tem o Mirelli miljon, tega pa nisem našla črno na belem. Torej, kot v naslovu:
Ali je Mirella vsako leto zaprta drugo polovico avgusta nekje 2 tedna ter čez novoletne praznike? Kdo ve za zdaj decembra&januarja, kdaj se zapre-odpre?
In pa še, ali tam poznajo pojem sezonskih razprodaj ali je pač “vedno poceni”, po isti ceni… Če imajo razprodaje pa kdaj se katere pričenjajo? Zimske po novem letu? Poletne septembra? Kako gre to…

Hvala vsem zainfo! 🙂

Sezonske razprodaje se uradno pričnejo 05.jan. in trajajo do 31.marca.

Mirella Srl – Trieste
Indirizzo4/B, Corso Cavour, 34132 – Trieste TS
Telefon : 0039040365548

Za ostale info jih lahko pokličeš, govorijo tudi slo. Če imajo že pred 5. jan kakšne ugodnosti (promozioni), ne vem. Ko kličeš v Ita, moraš po 0039 za Ita obvezno tudi dodati ničlo od mesta (040 – tu je že vključena) in NE je opustiti, kot v Slo.

Poleti so zaprti od 16.8. do konca meseca, decembra in januarja so odprti normalno, razen ko so prazniki, razprodaj pa oni nimajo, že tako so nizke cene, oblačilom primerne.

nova
Uredništvo priporoča

A se pol splo splača it, če oblačila niso kvalitetna?

To je zdaj odvisno koliko si zahtevna. Oblačila res niso ne vem kaj, morda bolj za eno sezono, sama grem nekajkrat letno, včasih se dobi tudi kaj dobrega, le pregledati je treba, to je pa spet težko, ker je nonstop nenormalna gužva.
Da o kakšni probi sploh ne govorim, na kabino lahko čakaš tudi več kot uro. Kupim kakšen pulover, nogavice, drugače pa kupujem pri kitajcih, saj tudi tam ni ne vem kakšna roba, lahko pa vsaj v miru pomeriš, je pa ceneje kot pri nas, saj je tudi v naših trgovinah precej kitajske robe.

A se pol splo splača it, če oblačila niso kvalitetna?
[/quote]

Sj kje pa so sploh dons še kvalitetna oblačila, js ne vem za niti eno štarcuno k bi to bla res, prsežm 🙁

Sem videla,ko je Kitajec na vozičku vozil robo iz Modele.Kupijo pri Mireli in potem dražje prodajo.Kitajcu pa itak imajo iste cene kot pri nas.

a vozi kakšen bus do te mirelle?

Ja, če si iz Ljubljane pelje avtobus. Ne vem od kje si pa ti.

Zala ne zatiskaj si oči, obe avtorici kupujeta pofl.

Zala ne zatiskaj si oči, obe avtorici kupujeta pofl.
[/quote]

* obe, avtorica in ti, kupujeta pofl.

Ja, iz LJ bi šla. Na kateri postaji se pa v Trstu izstopi? Trst / Trst železniška postaja / letališče. Mislim, ko se izstopi iz busa, a se da peš do trgovine al je treba iskat še kakšen prevoz? Kaj pa, če se gre z vlakom do Trsta, se da peš do trgovine?

Ja, iz LJ bi šla. Na kateri postaji se pa v Trstu izstopi? Trst / Trst železniška postaja / letališče. Mislim, ko se izstopi iz busa, a se da peš do trgovine al je treba iskat še kakšen prevoz? Kaj pa, če se gre z vlakom do Trsta, se da peš do trgovine?
[/quote]

Najblizje ti je, ce izstopis na letaliscu.

Vozi vsak dan, pa ne eden.Odtipkaj Ljubljana – Trst.
Jaz sem jeseni tam kupila par stvari in jih dobro nosim.Pulover z bleščicami, jopo, ki je topla, bundo.Nobeno oblačilo me ne pika, niti se ne potim.Se pravi, da oblačila normalno dihajo.
Za vsak nakup pri enem pultu dobiš darilce.Jaz sem tako dobila ene kratke nogavice in štiri kemične svinčnik.
Cene : pulover z bleščicami 9eur, jopa dvanajst, bunda s kapuco in pasom :25 eur.

Vsak kupuje kar mu paše, jaz se v to ne vtikam, kot to počnejo nekateri tukaj.

Pelje avtobus, 1x mesečno, iz Ljubljane gre ob 12.30, jaz se dogovorim, da me poberejo v Šiški nasproti Hoferja. Okoli 14h smo v Trstu na glavni avtobusni postaji. Do Mirele je par korakov, nazaj gre ob 18h in me prav tako odložijo v Šiški. Prevoz v obe smeri pride 15 eur. To je Rozman bus, imajo svojo spletno stran, trenutno pa še ni razporeda za nasljednje leto.

Najblizje ti je, ce izstopis na letaliscu.
[/quote]

res si duhovita

Zanimivo.
15 € do Trsta in nazaj je pa res ugodno. Pa še fajn izlet je to.
Bi te lepo prosila za link. Prvič, ko greste se vam pridružim.
Od kje pa ta Rozman bus štarta? Zame je ta lokacija “vstopa” nasproti Hoferja idealna.

Zanimivo.
15 € do Trsta in nazaj je pa res ugodno. Pa še fajn izlet je to.
Bi te lepo prosila za link. Prvič, ko greste se vam pridružim.
Od kje pa ta Rozman bus štarta? Zame je ta lokacija “vstopa” nasproti Hoferja idealna.
[/quote]

http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/tujina/slovenske-zeleznice-potniski-promet-in-skupina-arriva-ponujajo-nove-povezave-med-slovenijo-in-italijo
Bus z glavne postaje, enosmerna karta 9 eur, povratna najbrž tudi cca 15 eur. Pelje vsak dan, 2x dnevno.

kje pa parkiraš ,če greš z avtom?
hvala

Starta iz Radovljice, so mi že poslali razpored za nasljednje leto, v januarju 09.01., seveda moraš prej poklicat, da ti rezervirajo sedež, pa da se dogovoriš kje te pobereje.
041 855630 je njihov tel. sicer pa odtipkaj Rozman bus. Imajo tudi druge izlete.

Če grem iz Šiške parkiram v Šiški, tam kjer me pobere je dovolj placa.

Iz Lj greste v Trst k Mirelli???
Pejte rajši na popuste od 5.1. naprej in kupite kakšno njihovo boljšo znamko, na 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} off, pa še en sprehod po Trstu naredite. Ta Mirella ima tako pofl robo, da se na daleč vidi, sama nekvalitetna, smrdljiva plastika, kot KIk, če ne slabša.

Ti že veš.Ker imaš izkušnje.Bogve, koliko si že nakupila tam.

Ti že veš.Ker imaš izkušnje.Bogve, koliko si že nakupila tam.
[/quote]

Jaz ne, sodelavka pa in blago je spod kritike.

in kaj Kiku fali? čist ok ma neke cunje, pač kot v vsaki trgovini, kej se najde ok, kej pa ne

New Report

Close