Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kako prepoznati znake, da je fantu do tebe?

Default avatar

Belica62

Pred kratkim sem se dobila z nekom. Šla sva na pijačo. Ko sva prišla iz gostilne, se me je dotaknil tam spodaj. To sem nekako razumela da se mu gre za sex, ne pa za cartanje, kot je govoril. Nato je na samem nadaljeval z dotiki in me prepričal do tega da sva bila intimna. Upala sem da se bo vsaj potem želel cartati, pa sva po dveh pesmih šla nazaj do mojega avta, me je poljubil in šla vsak na svoj konec. Pozneje sem ga poklicala in sva spregovorila se nekaj besed.
Preden sva se dobila, sva se občasno nekaj mesecev pisala.
Ne vem kaj naj si mislim na to. Po eni strani, da si ne bi toliko časa pisal, če bi mu šlo samo za sex, po drugi strani, pa je govoril da potrebujem romantiko, ampak o njej ne duha ne sluha. Sporočila mi pošilja občasno, da me muči. Tečnarim ravno ne, samo na tak način niti ne bi želela to naprej. Z njim bi želela resno, on očitno ne ve kaj bi z mano.
Default avatar

Zajemalka

On ve, kaj bi s tabo - sex, ne pa zveze.
Default avatar

matjazko

Belica62 je napisal/a:
Pred kratkim sem se dobila z nekom. Šla sva na pijačo. Ko sva prišla iz gostilne, se me je dotaknil tam spodaj. To sem nekako razumela da se mu gre za sex, ne pa za cartanje, kot je govoril. Nato je na samem nadaljeval z dotiki in me prepričal do tega da sva bila intimna. Upala sem da se bo vsaj potem želel cartati, pa sva po dveh pesmih šla nazaj do mojega avta, me je poljubil in šla vsak na svoj konec. Pozneje sem ga poklicala in sva spregovorila se nekaj besed.
Ne vem kaj naj si mislim na to. Po eni strani, da si ne bi toliko časa pisal, če bi mu šlo samo za sex, po drugi strani, pa je govoril da potrebujem romantiko, ampak o njej ne duha ne sluha. Sporočila mi pošilja občasno, da me muči. Tečnarim ravno ne, samo na tak način niti ne bi želela to naprej. Z njim bi želela resno, on očitno ne ve kaj bi z mano.
Še več fantov bo prišlo za tem, dokler boš bolj gotova vase in ne drugih spraševala za namere po forumih in astrologov, kaj sploh hočejo od tebe, takrat bo "pravi".
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Cockpit

Glede na to mora biti tak, ki je le za sex, ali pa tak, ki se ne zna obnasati (za prvi zmenek se ne spodobi, da te slata po intimi).
Default avatar

Vesel oče

In zakaj si mu dala? Kako te lahko nekdo prepriča v nekaj, česar si sam-a ne želiš?

Očitno si si želela!

Vesel oče
Default avatar

Brina5

Tist moski, ki bi te na prvem zmenku rad posexsal, no temu je vsen zate.
Tistemu k pa si vsec in razmislja da bi te rad se videl, no tist pa si misli, da te ne sme slatat, da ne bos ti mislila, da misli samo na sex.
Default avatar

a dej no dej

Belica62 je napisal/a:
Ta zgodba mi deluje neresnična, ali pa si sama tok glupa, da je vse to res!!
Default avatar

megaboy

Itak se je obema šlo samo za seks, če enemu nebi bilo za to, potem do seksa nebi prišlo.
Default avatar

Ojej šparaj se

Pišeš kot ena rosno mlada, mladoletnica.
Koliko jih v resnici šteješ?

Dokler boš mislila, da moraš vedno vsakomur dati noge narazen, ne bo z resno zvezo nič.
Tega še tako butast moški ne mara, spuca se pa.
Spuca, v kanto za smeti. Tako to doživljajo.
Default avatar

Belica62

megaboy je napisal/a:
Itak se je obema šlo samo za seks, če enemu nebi bilo za to, potem do seksa nebi prišlo.
Jst seksa nisem hotela. In je začel siliti v mene z dotiki. 28 let imam. Zmenkov sem imela v življenju malo in to se je tokrat videlo.
Hotela sem ven iz avta, da do seksa ne bi prišlo, sami če bi me tam pustil vi hodila kar en čas nazaj do avta.
Default avatar

Draga šola

Imaš dobro šolo za naslednjič. Za prvič je samo pijača in to je to, če želi več, naj se potrudi. Izpadla si lahka in naivna. Boljše da ga preboliš in greš dalje.
Default avatar

Grda resnica original

Če prav razumem sta na zmenek v lokal prišla vsak s svojim avtom. Zakaj si sploh šla v njegov avto na prvem zmenku.?
Default avatar

Nink

Omg a to resno? :)))

Tako mimogrede. Sem v vezi s tipom, ki velja za hudega kurbirja. Brez sicer nekih pričakovanj. Resna veza je njegov predlog. Zaenkrat je vse tako kot mora bit. Če ne bo, si bom pa rekla, da sem pač nasedla. Da je pa prišlo do tega, sva pa bila eno leto prijatelja, brez da bi se poljubila. Tip me je osvajal od zacetka. Ampak očitno to, da ne seksaš kar takoj z nekom, nekaj pomeni. Dejansko sva zdaj nekaj mesecev skupaj in živiva praktično skupaj. Nadlegoval me pa nikoli ni. Vem pa, da je imel do drugih pa mal drugačen pristop. Zakaj tega jaz nisem doživela, pa ne vem povedat. Sem pa razbrala izvprve, da so mu ženske šibka točka in tudi šokirala ko sem mu to naravnost povedala.
Default avatar

Ena južna

Belica62 je napisal/a:
Tak tip bi od mene sam šamar dobil in ne bi imela več niti najmanjše želje se z njim dobit.
Default avatar

Vesel tata

Ej, južna, saj se lahko po slovensko izražaš!

Tako mimogrede. Sem v vezi s tipom, ki velja za hudega kurbirja. Brez sicer nekih pričakovanj. Resna veza je njegov predlog. Zaenkrat je vse tako kot mora bit. Če ne bo, si bom pa rekla, da sem pač nasedla. Da je pa prišlo do tega, sva pa bila eno leto prijatelja, brez da bi se poljubila. Tip me je osvajal od zacetka. Ampak očitno to, da ne seksaš kar takoj z nekom, nekaj pomeni. Dejansko sva zdaj nekaj mesecev skupaj in živiva praktično skupaj. Nadlegoval me pa nikoli ni. Vem pa, da je imel do drugih pa mal drugačen pristop. Zakaj tega jaz nisem doživela, pa ne vem povedat. Sem pa razbrala izvprve, da so mu ženske šibka točka in tudi šokirala ko sem mu to naravnost povedala.

Jaz ti lahko povem, zakaj - ker nisi ******!

Moški začutimo kurbirsko obnašanje!

Dr. Gostečnik predaval: Na Rožniku so policisti lovili nekega kurbirja - serijskega posiljevalca, ki je po Tivoliju v mraku natepaval potrebnice.

Nastavili so mu pomankljivo oblečeno dekle, v resnici tajno policistko.

Kaj se je zgodilo, ko sta se srečala?

Nič.

Nič se ni zgodilo!

Ker ni dajala moškemu tistih znanih podzavestnih znakov.

Tako je to.

Ti si si želela, če ne ne bi smuknila v njegov avto. To pa že nakazuje, da si izgubila stik same s seboj, kot uči dr. Gostečnik.

Pri 28 letih so imeli včasih že po 5 otrok ....tudi v moji rodovini ene 80 let nazaj.

Vesel oče

* Na tem mestu lahko obelodanim eno tako, saj je bila zadnjič na TV Tedniku. Torej se je tazgalila vesoljni Sloveniji in si s tem dajem pravico, kako sem jo jaz čutil. Valerija Kutnjak je bila zaposlena na okencu Krekove banke. Jaz pa ustanovni delničar Krekove banke in tudi komitent. Kadarkoli sem naletel nanjo, se mi je zdela nekako kurbirska, tako koketna, tudi do sodelavcev in do ta glavnega dir. Novotnya....zadevo sem si razlagal, da je po rodu tam blizu Huma pri Ormožu, odtam sem tudi poznal eno tako (Marjetka Vrbnjak). Da je tam dosti kurbarije in vinčka je tudi obče znano.

Zgrozil sem se le ob misli - pa ta ženska vidi zneske na računih in mimogrede zapelje kakšnega bogataša.

Zato sem po prodaji Krekove banke banki Raifeisen (kar je za slovenski narod silno žalostno) prodal vse moje delnice Krekove banke in ukinil račune.

Vesel oče
Default avatar

Grda resnica original

To da se kurbir spremeni so pobožne želje. Malo se potuhnejo potem pa po starem.
Seveda bo pa kurbir izbral za ženo tako ki je pripravljena tolerirati marsikaj ker Ženske imamo en cuden pojav v sebi ki se mu reče tako sem posebna da se je spremenil zaradi mene, po toliko ženskah je izbral ravno mene . To mora biti res ljubezen. Čist je nor name. In kurbir se kako zavoha ta pojav pri ženski.
Pa ja de se bo spremenil, samo dobro je prekalkuliral katera je za zakon sprejemljiva.
Ti dedci vas res driblajo ko športnik žogo.
Pametna ženska ima no go list
Kurbir mora bit nujno na seznamu.
Default avatar

Popay

ehh, pa ja, sam sem kar krepko grehu nagnjen, pa komot rečem, da bi ostal celo življenje s tisto s katero se bi prvo noč dol dal, verjetno še prej, kot s tisto, ki me bi zajebavala kakšen mesec al pa več. ker mi bi bil to dokaz, da si me želi, tako kot jst njo. Problem je pol, ko prodreš v žensko, takrat se zna zgodit, da je ne začutiš, dost močno ampak v prvo je kot po pravilu tako......, tip, če bi bil skuliran, se bi moral z njo vsaj 3x dol dat, da reče bobu bob. Ampak temu tipu je ona bila samo črtica v lajfu in bi mogla sama bit tako brihtna, da bi to preprečila.
Avtorica je imala malo smole s tem tipom, prej ji je sejal rožice po telefonu in takšni so največji šoder od tipov, ko so medeni preden se dol dajo, pač glumci.
se moreš pa sprijaznit s tem, da si pušnla z njim, on do tebe ne čuti nič, avtorica..., tak je lajf, ne špilajo vsi z odprtimi karatami v takšni situaciji.
Default avatar

ooojeeej

Pa kaj takšne tepke res še obstajate?
Hja kaj bi s tabo, kar je hotel, je dobil. Pravilno te je ocenil za lahko in se pozabaval s teboj. Za več mu pa ni. Ker to si, lahka namreč, če se pustiš na prvem zmenku otipavati "tam spodaj" in se pustiti pregovoriti še v kaj več. Sprijazni se. Kaj več si tudi ne zaslužiš. To kar si, to si dobila.
Default avatar

miles

Belica62 je napisal/a:
Kako prepoznati znake, da je fantu do tebe?

Po času, ki ti ga nakloni.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.