Najdi forum

zapustila me je , kako naprej?

Pozdravljeni. Ko tole pišem mi je še vedno zelo hudo in težko. Ne morem jo preboleti.
Skupaj sva bila šest let. Prva leta so bila čaroba in polna ljubezni ter razumevanja. Oba sva imava otroke že od prej, a se je vseeno vse poklopilo in dogovorilo. Zadnji dve leti pa so prišli prepiri. Začelo jo je motiti skoraj vse. Živela sva pri njej in zadnje leto moji otroci niso bili več dobrodošli pri njej. V dogovoru sem svoje otroke tiste vikende imel pri sebi. Pred šestimi meseci sva se sprla in odšla na razen, a sem jo po dveh mesecih poklical ter se opravičil. Dala nama je še eno možnost. Naslednja dva meseca sem šel čez sebe. V vsem sem ji hotel ugoditi in nekako sva začela skupaj delati nove načrte za prihodnost. Večkrat mi je omenila, da vidi, kako zelo se trudim in da si želi takšnega moškega. Ponovno sem se zaljubil in v njej vidil ženko s katero bom preživel svoje življenje. Po teh dveh mesecih sem opazil, da je postala zelo zadržana, da se nekaj skriva v ozadju. Nato je prišel vikend, ko sem imel otroke pri sebi. V tem vikendu sem jo večkrat klical in pošiljal sms-e, a brez uspeha. Ko sem jo končno dobil na telefon pa je sledil hladen šok. Povedala, mi je, da ne želi biti več z mano in da je sedaj 100 % konec. Bil sem res šokiran, res nisem pričakoval in to po telefonu. Niti toliko ji nisem bil vreden, da bi mi povedala v živo. Nato sem jo večkrat klical, vendar so bili pogovori kratki in vedno je ona zaključila v jezi, da naj jo več ne kličem. Obiskal sem jo na domu, kjer sem v njenih očeh opazil, da me je resnično izbrisala iz svojega srca. Potem sem izvedel, da je v tistih dveh mesecih spoznala drugega moškega in meni dala priložnost samo zato, da pri sebi razčisti kaj sploh hoče. Sicer je to zanikala. Bolje, da nebi dobil te priložnosti ker sem res začel verjeti in upati, da nama bo uspelo in ponovno padel čisto noter . Ona pa s figo v žepu. Pa vedno je zagovarjala, da po taki zvezi človek potrebuje najmanj 6 mesecev, da na novo začne. Res me je prizadelo in potrlo.

Dobrodošel v realnem življenju. Ni vredna, da sploh razmišljaš o njej. Ženske so sposobne tega dvojnega življenja. Ona se za tebe sploh ne sekira. Si stvar kot njen novi ali eventualni partner. Bo srečna?, ne bo.

Ne se sekirat, poišči drugo in to je to.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

težko je, ko nekoga resnično ljubiš in mu verjameš. Ona pa ima vedno plan b. Moti me ker nama je dala še eno možnost in to s figo v žepu. Še bolj pa boli ker vem, da je bil v ozadju drugi moški..

nova
Uredništvo priporoča

dobrodošel v klubu…vsi smo bili na istem. Ženske so pač preračunljivke, to jim je v naravi. Nastradajo pa naivni in iskreni moški…čas je da odpreš oči in odrasteš 😉 Ena ni nobena, naj te ta rek vodi v prihodnosti. Čimprej si poišči ljubico, da ti bo vsaj malo lažje, durgače boš skozi v nekem začaranem krogu prebolevanja in obujanja stare “zaljubljenosti”. Pozabi na bivšo, za njo si navadna smet, navaden gnoj, kot cucek, ki je ničvreden in ga ljudlje zavržejo ob cesto v jarek. TO SI TI ZANJO. Zapomni si. Vsaka sekunda, vsaka prijazna beseda, vsaka energija ki jo boš njej namenil je zanjo NIČVREDNA, Njena “muca” živi samo še za novega jebača, ki jo že dalj časa natepava.

Ko boš to razumel, boš odrasel. Jaz sem rabil kar nekaj let in nekaj prevar, da mi je potegnilo. Potem pa se ti ne bo jebalo za nič na svetu in boš vsako priložnost izkoristil….ti si lovec in to moraš tudi početi, zato te je narava tudi ustvarila.

Te razumem, samo tako je. Prej dobiš take izkušnje, lažje preneseš. Pač večina punc pri nas živi v domišljijskem filmu, rezultat vemo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

glede na to, da imaš za sabo že razpadel zakon, potem veš kako to gre.
Tebi je bilo več do zveze kot njej, to ni nič takega, se zgodi.
Počasi boš prebolel, živel naprej, morda našel kakšno novo ljubezen.
Ne poslušaj tehle zagrenjencev gori, ampak živi naprej.

Ni kaj. Čimprej jo pozabi in ne gruntaj o njej, ampak se zamoti s čim. Imaš otroke, ukvarjaj se z njimi.

Da ti povem kako si v bistvu srečen človek mi najbrž ne bi verjel, a ne ? 🙂
Življenje gre naprej …
Vse kar je bilo včeraj je zgodovina …

Pa res ste tipi zmešani, tu neke psihičke objokujete, normalnih žensk pa niti pogledate ne…

Kaj pa delate otroke in se ločujete, otroci majo svoj life niso tolažba za starše ne izkoriščajte jih in jim ne uničujte življenja…. mater ste ftrgani res.

Psihiater lahko pomaga ne pa otrok za prebit se čez travme…

New Report

Close