Forum.Over.Net

Starševski čvek

Dobra vila Maja CENA individualnega svetovanja ??

Default avatar

Opelastra

Je bila katera pri njej na individualnem svetovanju in mi zna povedat ceno?
Hvala
Default avatar

čebelica Maja

A ti to resno?
Upam, da ja ne verjameš v te pravljice ... in da ti to njeno svetovanje res lahko pomaga?
Default avatar

Opelastra

Vprašala sem za ceno svetovanja in ne o vašem mnenju :-)
Default avatar

Dobra vila

Predlagam, da vprasas dobro vilo, bos direktno izvedela....
Default avatar

Hehe

Ti to resno ali se hecas?
Pojdi raje na sprehod v naravo, za ta denar pa raje otrokom kaj lepega kupi, bos imela
Opelastra je napisal/a:
ti in otroci vec od tega...
Default avatar

malo zappleteno

Cene so odvisne od zahtevnosti, gibljejo se med 150Eur/h do 400Eur/h.
Default avatar

Rees

Kaj res? Tako dosti?? Si bla tam?
Default avatar

Odpleteno

malo zappleteno je napisal/a:
Predvidevam, da je za težke naivčine bolj zapleteno.
Default avatar

Res je

Delaj na sebi draga moja in ne puni žepov ljudem ki kasirajo na račun nesreče drugih.... LP
Default avatar

Kmalu pust

Lahko se zmeniva midve. Kmalu bo pust, se napravim v dobro vilo, lahko mi rečeš tudi Maja, pa ti povem par pravljic. Imam tudi čarobno paličico. Trikrat bom zamahnila z njo in rekla: čirule čarule hokus pokus, tošl odpri se. Videla boš, kako bodo bankovci kar sami leteli iz tvoje denarnice v moj žep. Ko bova ob polni luni trikrat izvedli ta skrivni ritual, bo zlovešči urok tvoje neumnosti premagan. Zgodil se bo čudež - odrasla boš. In končno te bo srečala pamet, da boš nehala verjeti v dobre vile in nehala verjeti v pravljice, ki jih prodajajo.
Default avatar

Nevednica na kubik

Kaj pa je to , kakšno svetovanje? Mislim, ker toliko stane.
Default avatar

to me žalosti

Sem si rekla, ja, zakaj pa tale avtorica ne gre pogledat cenika na spletni strani, ki oglašuje njeno dejavnost. Glej ga zlomka, cene niso napisane. Običajno je, da nekaj prodajaš, objaviš cenik. Tudi nisem uspela nikjer zaslediti, kakšno izobrazbo ima za to, kar dela. No, je pa res, da ima očitno veliko izkušenj. Kot je sama napisala: "Na spletnem portalu Facebook je v zelo kratkem času pridobila več kot 100.000 članov. Piše odmevne kolumne za Suzy, pisala je za revijo Lady in Zaupne besede za revijo Antena. Bila je POP-ova (vizita.si) in Dnevnikova inspiracijska svetovalka. Izdala je Vilinske karte − Metuljčice in je avtorica knjižnih uspešnic Čarobnost življenja, Iz uma v srce, Ljubezen, Uresničite svoje poslanstvo, Moč ljubezni in Navodila za uporabo. Po knjižnem prvencu je izdala tudi motivacijsko zgoščenko Čarobnost življenja. Velik uspeh sta doživeli tudi zgoščenki Ljubezen − Kako ustvariti pravega partnerja in Iz uma v srce. Je avtorica Knjige odgovorov in Knjige želja. Vsako leto izdela tudi magični rokovnik Čarobno leto."

Žalosti me, da gre tole skozi pri ljudeh, ampak vsak ima pravico sam odločati, komu bo zaupal in komu dajal svoj denar.
Default avatar

Zobna Miš

Za Dobro vilo Majo ne vem, ampak Zobna Miška računa 50 EUR. Za ta denar ti odlično očisti zobni kamen.
Default avatar

Norost

Jaz ne vem, kje so inspektorji v nasi drzavi, da dovoljujejo taksne natege ljudi!!
To je vec kot ocitno, da gre za cisti nateg ljudi!!
Default avatar

Bleferka

Vedno govori koliko moskih je v zivljenju zamenjala - jaz se s tem ravno ne bi hvalila.
In ne vem pol kdaj je nasla cas za vsa njena izobrazevanja. Naj pokaze kaksne certifikate!
Savina Atai lahko kadar koli in kjerkoli dokaze izvor znanja in lahko postavi ceno!
Default avatar

Ni vse zlato kar se sveti

Moja prijateljica jo vidi vsako leto na Cresu. Pravi, da se gre eno kraljicno, vecino stvari drugi delajo. In pravi, da je ful zadircna in ukazovalna.
Default avatar

Kot v pravljici

Delala je v enem podjetju kot tajnica in se je spomim ko je govorila, da ona ne bo delala, ne bo kuhala, ne bo pospravljala, da za njo bodo drugi skrbeli in da bo vsem pokazala, da je mozno ziveti v pravljici. Hehehe itak smo se ji vsi smejali.
Sedaj ko jo gledam tako urejeno, bi rekla, da ji je mogoce uspelo, da res zivi v pravljici.
Kapo dol punca!
Default avatar

Ja pa saj to je

pametna ženska. Uspeva ji, kar si je zastavila. Molze denar od drugih in sama lepo živi.

Verjamem tudi, da v njeni bližini ni lepo, še posebej če ne plešeš kot ona žvižga.
Default avatar

Sneguljčica in sedem palčkov

Ne vem, ampak meni se pa tale VILA zdi vsako leto bolj, khm ... ne vem kako bi se pravilno izrazila ... drugačna v obraz. Kot bi uporabljala botox. Vedno bolj napet obraz ima.

Drugače pa prijazna punca, pozitivna (pozitivčki?) .... ampak jaz osebno nikoli ne bi pri njej pustila centa.
Zakaj?
Nekako se mi zdi medla, brez karizme in naučena “pozitivnih misli” iz vseh koncev in krajev.
In vprašanje, če sploh razume in verjame v to, kar podaja naprej ...
Default avatar

njena mimika

Včasih mi na FB prikaže kak njen video, ker si da objavo pod "sponzorirano". Takrat se začne video prikazovati in jo gledam, kako usta raztegne v nek fake nasmešek in kao pozitivnost. Narejeno vse skupaj, da bolj ne more biti. A ljudje te fake pozitivnosti res ne prepoznajo?