Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Še en prijatelj bo uvozil Tajko

Poznam 2 moška, ki sta sta se zacopala v Tajko – eden se je z njo poročil, pred poroko je bila mila in nežna, zdaj je hudič in pol, kuhati ne zna – znano je, da Tajke ne znajo kaj veliko kuhati, saj so tam jedle večinoma zunaj – paradoks je, da za tujkami vecinoma stremijo tisti, ki si za žensko želijo ubogljivo, poslušno in lepo gospodinjo.
Drug prijatelj je za Tajko zapravil cca 4000 eur, ji placal letalsko karto, nato se je gospodična odločila, da ji premalo bogatije nudi in šla domov – tip je v resnici nežna duša, programer z lastnim podjetjem, prihodkov ima toliko, da mora obračunati ddv – za to ženšče je bilo vse premalo.
Zdaj je zacopan še tretji – je že na Tajskem, skupbo tem ženskam je, da lažejo, da imajo same dovolj denarja in vrhunsko službo. Ko jo bo pripeljal sem in ga bo dodobra olupila, bo najbrž že prepozno.
Zakaj si moški raje ne najdete Bosanke – one so pa zares gospodinje, kuharice in ponižne, pa se njihova kuktura in jezik sta bližje naši.
Pa kaj je sploh posebnega na teh Tajkah: če odmislimo medijsko idealizirano prikazovanje, so to v živo ravne deske s predpubertetniško postavo, brez bokov, prsi, zadnjice in zažgano faco, smešno izgovorjavo, okorne v gospodinjstvu itd.

Pa na tebi? Naštej deset stvari, vraga, naštej tri?

ti pa se res družiš z enimi čudnimi moškimi.
Pa če je to o Tajkah res, potem kapo dol pred njimi in naj se butaste balkanke kaj naučijo od njih.

nova
Uredništvo priporoča

Če želite top ponižno babnico vzemite Filipinko, krščanske vere iz neke zakotne vasi, vse življenje vam bo hvaležna za rešitev iz tiste bede…

Iz Slovenije bi se lahko levičarke izvažale na Bližnji vzhod. Glede na to, kako musliče zagovarjajo, bi se lahko tja prostovoljno vozile za spolne sužnje, da bi malo oprale grehe invazivne bele rase.

Ker ena se bo odebeljala ob prvi priliki ob vsej tej kuharski umetnosti, druga pa pač ne.
Ne vem kje šteka.

To o Tajkah je res. Še vsakemu je bilo žal.
Nič več ne drži rek, če imaš štajerko, ne rabiš psa. Sedaj je mesto psa prevzela Tajka!
Tajka drži moškega za vrat, dokler ne izdihne ali ji pobegne, še prej pa spremeni obličje in identiteto.

Torej Tajko le tisti moški, kateri ste pripravljeni delati vse v gospodinjstvu, ker ona tega ne bo, jo preživljati in pozabiti na lastno življenje, hobije, prijatelje.
Moški, ki so radi v arestu.

Kaj je pa narobe s Slovenkami? ok, morda so mlade bolj na komot, a naše generacije znajo gospodinjit, skrbet za denar, delat po šiht ali dva, pa spet dedci raje vlačijo sem eksotične dame, ki jih potem oskubijo in gredo. Resnično garaške in inteligentne so Bolgarke. Te so pa res babe in pol, tudi Bosanke so sicer večinoma pridne.


Tista, ki jo imamoj znanec/prijatelj, je okrogla na pravih mestih in dobro kuha. Včasih izmenjava kak recept!

objavi preko katere agencije sta frenda prišla do bejb.
Hvala

objavi preko katere agencije sta frenda prišla do bejb.
Hvala
[/quote]

To je kriza, če si je ne znaš sam poiskat.

Lepe in kvalitetne tujke (Ukrajinke, Rusinje, Tajke) poročijo oz zasedejo že domači bogataši, pomembneži, vplivneži ali znani obrazi.
To kar dobijo, pripeljejo v Slovenijo in poročijo naši vrli slovenci …. je le “roba”, ki je tam ostala in ne gre v promet!
Poznam modela, ki je za Ukrajinko v 5 letih zapravil 50.000 €, ona pa z njim dela kot s smetjo. Pa ni ne lepa, ne izobražena in ne delovna.
Žalostno.

V Pragi tajke za 9.99 evra cuzajo kurce ene 100 turistom dnevno in so tako zelo zaželjene pri Slovencih? A ni to bolano?

a taki loleki so slovenceljčki, ki se tle nekaj kurčijo?

To je kriza, če si je ne znaš sam poiskat.
[/quote]
v čem je kriza … da vem, da se mi za enkratni posel nima smisla izgubljati časa in denarja v neskončnost?
Tako kot jaz služim s tem kar znam služijo drugi s posredniškimi agencijami ☺

Hja, na nek način je res zanimivo, kako slovenceljni, alfa samci, ki jih silno moti že, če je Slovenka prej imela 3 tiče v sebi, želijo ravno…Tajk, Ukrajink, Rusinj…:))))))))…

Bolj pametno je dati Tajki 9.99 evrov za cuzanje, kot pa Slovenki za enako delo gradit bajto.

je uvozil Filipinko, pa zgledata čisti kup skupi. Kaj morem, če ni lepotec, pa mal preveč je brihten in so se ga Slo izogibale v velikem loku. Zdaj ma pa familijo, pa še prav luštno.

objavi preko katere agencije sta frenda prišla do bejb.
Hvala
[/quote]
Najboljš je, da se dol zapelješ in opraviš kakšno “testno vožnjo”!
Tisti, ki ga jaz poznam je tri leta hodil na testiranja!

Jernej?

Jaz poznam enega, si jo je pripeljal sem, imata tri otroke, ona ga je zdaj pustila in šla po svoje, on pa sam s tremi otroki.


:-)))

Jaz poznam enega, si jo je pripeljal sem, imata tri otroke, ona ga je zdaj pustila in šla po svoje, on pa sam s tremi otroki.
[/quote]

..iz rusije, pustila otroke in odšla z novim v nemčijo, najbrž poznava isti primer…

Meni osebno po izgledu najlepse ukrajinke. Bil sem ze nekajkrat v ukrajini in toliko lepih zensk se nisem srečal nikjer, pa sem sluzbeno in zasebno prepotoval kar velik del sveta. Res je to, da je v ukrajini veliko “narisanih” zensk oziroma se barvajo neprestano z ličili, ampak vseeno je količina lepih zens tam nenormalno visoka.
Sam sem moji partnerici, s katero sva skupaj ze 15 let, odkrito povedal, da ce greva kdaj narazen si bom dobil dekle z ukrajine ali rusije.
Zakaj ne slovenke se boste vprasali… preprosto zato, ker so / ste slovenke tako kot večina slovenskih moških vključno z menoj karakterno zajebane…. dokler slovenke ne poznaš misliš, da je cukrcek potem oa vidis da si domov pripeljal pitbulla, ki samo čaka da te raztrže.

..iz rusije, pustila otroke in odšla z novim v nemčijo, najbrž poznava isti primer…
[/quote]

ta ki jo jaz poznam, je tajka, ne rusinja.

New Report

Close