Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kaj menite o takšni ženski

Default avatar

zanimiva58

je naša sodelavka,manjši kolektiv,res je lepa ženska to priznam,kot olivia Newton John res,ampak se ne vklopi v našo družbo,vedno je tiho,če jo kaj vprašamo odgovori,drugače pa molči in dela.Zdaj imeli smo novoletno zabavo,ni bila prisotna,,sama reče,da ni tip,ki bi hodila na kave sosedom,malo me bega,a je res zavrta al pa misli,da je prepametna za nas.živi sama s hčerko,nima FB,po službi gre v trgovino in domov.Vprašala sem jo kaj bo delala ,čez praznike in mi je odgovorila,da bo doma,a ta baba ima sploh lajf,al smo pa me čudne,stare smo okoli 50 let.
Default avatar

no no no

dajmo no sprejet že enkrat, DA SMO LJUDJE RAZLIČNI!!! če ti nič noče, jo pusti pri miru. nihče nima rad, da kdo vanj sili z vprašanji ali kaj podobnega.
Default avatar

premalo dela v službi

v službi imate premalo dela, sploh za možgane zato se ukvarjate s stvarmi, ki samo poslabšujejo odnose. Kaj te briga kaj kdo doma dela. naredi svoje delo in se brigaj zase.
Default avatar

QBR

Je pač normalna. Babe jo ne zanimajo.

Pametna punca

Po tvojem pisanju sodeč ima kar prav, da se ne druži z vami.
Default avatar

bi rekla tako

Je popolnoma normalna ženska. Najbrž ji ni do vaše, tvoje družbe. Na lep način vam hoče to povedat. Dajte ji mir.
Default avatar

Popay

to je ok., ženska že zarad tega, ker nima fb, samo , če bi bile vse takšne, bi bila kar kriza za nas moške, kar pa spet ni tako ok., hehe..., paaa, če izklopimo kakšne čudne stvari, travamtične dogodivščine s tipi, recimo, ki so se ji dogajale v lajfu v preteklosti, ji preposto trenutno družba z otrokom očitno največ pomeni.., ima svoj lajf, naj uživa.., vsaj do takrat, ko bo otrok šel po svoje, pol pa zna bit malo kriza...
Default avatar

Bchjc

Introvert
Ne da ji ni do vase druzbe
Do kerekol druzbe ji ni
Default avatar

ext

zanimiva58 je napisal/a:
je naša sodelavka,manjši kolektiv,res je lepa ženska to priznam,kot olivia Newton John res,ampak se ne vklopi v našo družbo,vedno je tiho,če jo kaj vprašamo odgovori,drugače pa molči in dela.Zdaj imeli smo novoletno zabavo,ni bila prisotna,,sama reče,da ni tip,ki bi hodila na kave sosedom,malo me bega,a je res zavrta al pa misli,da je prepametna za nas.živi sama s hčerko,nima FB,po službi gre v trgovino in domov.Vprašala sem jo kaj bo delala ,čez praznike in mi je odgovorila,da bo doma,a ta baba ima sploh lajf,al smo pa me čudne,stare smo okoli 50 let.
Ona ve, zakaj hodi v službo. Čim več takih!
Default avatar

o taki kot si ti

zanimiva58 je napisal/a:
O taki kot si ti, nič pozitivnega. Pusti jo na miru, vsi, ki ji težite, ji dajte mir. Je ena od tistih po principu služba je služba, družba je družba. Pa še kako prav ima ! Pri takih, kot si ti, sigurno.
Default avatar

poIarni sij nepr

QBR je napisal/a:
Je pač normalna. Babe jo ne zanimajo.
Saj to je najhuje, ker je očitno res normalna in kokošji zbor se čudi kot kura glisti, saj jim je nekaj takega pa resnično popolnoma tuje in neznano in sevead je čudna, če pa ni niti malo podobna nobeni od kokošk. :-)
Default avatar

zanimiva58

kake bedarije,ženske moramo skup držat,skušala sem se ji približati,da bi kaj več izvedela o njej,zame je moteča,prva pride v službo in zadnje domov,,moja druga sodelavka je skoraj istih let kot ona,pa je bolj živahna in rada posluša,če ji povemo kakšne težave ima katera,ona pa samo odgovori,da imamo vsi težave in so samo naše???Zadnji dan službe jo nalašč nismo povabile na kuffe,men je čudna in vsem nam.Priznajte,da bi tudi vas motila takšna sodelavka
Default avatar

Me too

zanimiva58 je napisal/a:
Draga M, če pišeš o meni, ti povem, da se že enkrat nehajte vtikat vame in me pustite, da živim tako, kot mi ugaja. Veš, nismo vse na nivoju vaških opravljivk.
Pa srečno!
Default avatar

ti si pa res zabita

zanimiva58 je napisal/a:
kake bedarije,ženske moramo skup držat,skušala sem se ji približati,da bi kaj več izvedela o njej,zame je moteča,prva pride v službo in zadnje domov,,moja druga sodelavka je skoraj istih let kot ona,pa je bolj živahna in rada posluša,če ji povemo kakšne težave ima katera,ona pa samo odgovori,da imamo vsi težave in so samo naše???Zadnji dan službe jo nalašč nismo povabile na kuffe,men je čudna in vsem nam.Priznajte,da bi tudi vas motila takšna sodelavka
A čisto noič ne razumeš?! Praktično vsi so ti rekli, da ji daj mir. Preberi še enkrat odgovore, počasi, da boš razumela.
Default avatar

ext

zanimiva58 je napisal/a:
Upam da tole bere vaš šef in vas nakanta. Zapri mon in delat.
Default avatar

antilopa

Super ženska je, ki druge pusti pri miru, zato tudi vi njo pustite pri miru. V službi je važno, da vsak opravi svoje delo. Druženje sodelavcev pa je neobvezna stvar.
Default avatar

zanimiva58

Me too je napisal/a:
zanimiva58 je napisal/a:
Draga M, če pišeš o meni, ti povem, da se že enkrat nehajte vtikat vame in me pustite, da živim tako, kot mi ugaja. Veš, nismo vse na nivoju vaških opravljivk.
Pa srečno!
ne verjamem,da si ti tista,ona verjetno niti na tem portalu ni.Je vitka svetlolasa in zelenooka
Default avatar

Res je

Zares je bedno ko maš v službi družbo in te družba izda...pametni tega ne počnemo.
Default avatar

o ženski ji jo opisuješ

zanimiva58 je napisal/a:
O tej ženski mislim samo vse najboljše.
O tebi pa ne .
Default avatar

klasikaa

Kaj a je petek, v JS nobenga dela al kako, pa je treba mal provocirat na forumu :-)