Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera mešana alkoholna pijača…?

Katera mešana alkoholna pijača…?

Torej, ne rabim pametovanja, zgolj kak dober nasvet. Katera je vaša priljubljena alkoholna pijača, ki jo pomešate z brezalkoholno?
Pivo me napihne, vino mi večinoma ne ustreza zaradi žvepla, whiskija nekako ne maram, torej kaj lahko še pijem, da je okusno, ne presladko. Kak gin/tonic, campari mi je pregrenak……

Kaj je torej vaša izbira, da morda najdem kako dobro mešanico za med prazniki?

ostani na malinovcu.

vino ne, pivo ne, whisky ne, gin ne, campari ne

kaj pa

aperol spritz
vermuth

Preberi prvi stavek 😛

Gin tonic mi je ok, v stavku izpade da mi je pregrenak, se popravljam. Pa sigurno je miljon enih kombinacij še, samo jaz jih ne poznam, očitno tut ti ne glih, zato drugič šparaj prstke 😉

nova
Uredništvo priporoča

Poskusi s koktejli, drugega ne vidim. Ali pa žganje s sokom in ne mehurčki.

Vodka s sokom bo za take pussyje kot si ti.


tud nasvet si doblo

Mojito je ok. Samo ne pretiravaj.

Nisem pussy, imam probleme z želodcem in kislino. Hvala 😛

Radler ali pa gin-tonic bo zate.

Ko sem bil u Drčima, so tam tankali ene čudne zadeve, podobne radioaktivnim substancam. Kj je bilo notri, mi še danes ni jasno, vem pa, da je imelo uničujoči učinek, kajti zjutraj je vse ležalo po plaži, kot bi bil dan po bitki na dan D.

[img]http://www.pulopool.com.au/wp-content/uploads/2015/09/Cool-Cocktails.jpg[/img]

Odvisno od tega kakšni okusi ti sedejo.

Če imaš raje sladko, probaj s kakšnimi likerji. Jajčni recimo, borovničev, pina colada, merlotov je tudi zelo dober. Če so ti sami likerji presladki, jih lahko mešaš s kakšnim sokom. Pina colada gre recimo odlično z mareličnim gostim sokom.

Opcija so tudi koktejli: sex on the beach, mojito, cuba libre, tequila sunrise, bloody mary, Cosmopolitan. Če so premočni daš pač manj alkohola in več nealkoholne sestavine.

Probleme imaš z želodcem in kislino, pa iščeš variante alkohola z brezalkotom?!

če že misliš pit alkohol, vzemi jegra ali underberga ali brinjevca ali borovničke, pa nič ne dodajaj. Saj je že to dovolj dražeče za želodec in kislino, z nekimi cocacolami, sokovi ipd si boš pa samo še večjo štalo naredila.

Samo naslednji teden ne piši, kako te boli želodec in da nič ne moreš…

Ja mami, hvala 🙂

Midva z mojim prakticirama sedaj okoli praznikov Srebrno radgonsko penino z jagodnim sokom. Božansko.
Ne mešaj kak italijanski spumante z navadnim sokom, daj malo več za kvaliteto in boš videla kako sede.

z ledom. Pa da ne bo kakšnih razburjenj zaradi kokakole – obstajajo tudi odlične rastlinske kole, ki pa seveda niso tako zelo poceni, ampak manj je pogosto več.


Zmerno z rumom, če nočeš imeti nadlednji dan zverinjaka v glavi.

Travarica z jabolčnim ali pa jagodnim sokom; TOPS*it!”

Meni je najboljši bombardino na smučišču – ampak tu je pač bistvena sestavina okolje.
Lahko poskusiš absint v kakšni kombinaciji – ali ti bo v redu ali pa boš koma.

mojito je zakon

New Report

Close