Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kako tezki in dolgi so vasi osem-devet mesecniki?

kako tezki in dolgi so vasi osem-devet mesecniki?

Prosila bi cimvec mamic, naj mi napisejo, kako tezki in dolgi so ali so bili, ce se spomnijo, njihovi osemmesecni otrocki. Tudi s podatki za devet mesecev bom zadovoljna, zanima pa me se, kako dolgi in tezki so bili ob rojstvu? Malo me namrec skrbi za nasega pikca. Ne izgleda mi prevec velik, na previjalki zmerjen se mi zdi okrog 70, 72 cm. A je to ze razlog za paniko?
Anita

čist ok je velik. Moj sin je pri devetih velik 80, vendar je bil že rojen 56. Ne skrbi, marsikateri 8 mesečnik je manjši od tvojega.S težo pa iamm tudi jaz težave.

naša Teja je bila ob rojstvu velika 54 cm in težka 4050 g, danes pri 8 mesecih in pol pa je velika cca 78 cm, težka pa 11.5 kg. Bajska.

pozdravček,
alenka

nova
Uredništvo priporoča

Glede na to, da je velikost oblekic za 9-mesečnike označena z 74, po moje ni vzroka za skrb. mi smo bili veliki 72 cm, rojeni 54.
POzdrav
T.

Ob rojstvu je imel 49 cm in težak 2890g. Sedaj pri 8 mesecih pa ima 9 kg in velik približno 70-71 cm.
LP
Brigita

Moj starejši sin – rojen 54 cm, 3650 g, je bil pri 8 mesecih težek 8800 g in dolg 75 cm, pri 9 mesecih pa 9.200 g ter 77 cm.
Moja mlajša hči – rojena 53 cm in 4000 g pa je imela pri 8 mesecih 9000g in 73cm, pri 9 mesecih pa 9.210g ter 75cm.
Ni razloga za skrb.
Karin K.

Moj sinko ima skoraj 8 mesecev(teden manj), ob rojstvu je bil velik 53cm, težak pa 3580g, sedaj ima cca 8kg in 73 cm. Mislim, da ni panike za skrb. Poje ogromno in je ful energičen, “nonstop” brca, se plazi skače, se zvija, …..
Lep pozdrav, PP.

Moj je bil rojen z 3820 g in 51,5 cm. Pri osmih mesecih 9 kg in 72 cm.
Ni razloga za skrb.

Uživajta,
Miša

Naša punčka je bila ob rojstvu velika 58, pri devetih mesecih pa 76,5

Naša Patricija je ob rojstvu imela 3300 g in bila velika 52 cm, sedaj pri devetih mesecih pa ima 8780 g in 74 cm.

Uživajta!

New Report

Close